Група 1 - Кръг 6

Официални турнири на BFL Team
Публикувай отговор
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Група 1 - Кръг 6

Мнение от НиКи »

CSKA (НиКи) - Sparta Prague (kyynadd) - CSKA (НиКи)

Марин печели служебна победа срещу Мони.

П.П. Марине, оправи класирането, в група 2 вече свършиха мачовете
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Група 1 - Кръг 6

Мнение от kyynadd »

Спарта Прага - ЦСКА 4:3

Слепичка - 3
Тунчев - 2
Неи - 1


Не помня кой беше четвъртият за мен.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Група 1 - Кръг 6

Мнение от НиКи »

Потвърждавам, скрийн забравихме да направим :wasntme: . Ето и няколко думи за мача. Аз започнах с леко по-дефанзивна тактика, защото той има доста по-добри играчи от моите, а и беше домакин, така че ако бях се отворил щеше да ме победи без много проблеми. А и след служебната му победа над Мони дръпна 2 точки пред мене и на мене ми трябваше единствено и само победа, за да продължа. С други думи почти "Мисия невъзможна". Все пак мача започна добре за мен, като Петре много добре изпълни инструкциите ми къде да центрира топката от корнер и Тунчев я заби в мрежата на Козачик. В края на първото полувреме той изравни чрез Слепичка. Второто полувреме започна добре за мен, като успях отново да изляза напред в резултата чрез Неи, като имаше съмнения за засада, но на повторението се видя, че гола е легитимен. Той пак успя да изравни 60 и някоя минута, не помна чрез кой. След това отново перфектно изпълнено заучено положение и отново Тунчев направи Козачик безпомощен след центриране от корнер и бях на крачка от чудото. В 88' обаче той успя да изравни след добра контра, а в продължението Слепичка вкара 4-ти гол и ме отказа от класирането. По моето скромно мнение не заслужавах чак да загубя. Доволен съм от моите, изиграха много добре тактически мача, изпълниха инструкциите ми и оползотвориха два корнера, а може би и Удоджи има вина за отпадането ми, защото при резултат 2:3 изпусна на полупразна врата. Факта, че е с по-добри играчи, оказа влияние. Това обаче не омаловажава успеха му и му честитя класирането. Успех занапред!
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Група 1 - Кръг 6

Мнение от kyynadd »

Незаслужена ми беше победата според мен, ама какво да направя.
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”