Проблем с фифата

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Snoop DoG-iZle
Мнения: 110
Регистриран на: 30 Яну 2008 19:18
Местоположение: Плевен

Re: Проблем с фифата

Мнение от Snoop DoG-iZle »

MoNteSo написа:GEFORCE 7600 /// DDR3 /// 256MB - играта не ми цикли изобщо, но от картата тревата ще изглежда по друг начин... oooo yeS!!!
Напълно е възможно. Я дай един шот да сравня с моята. Примерно пробвай на стадиона на Манчестър Юнайтед (Old Trafford) и дай шот от него. Защото на различните стадиони тревата е различна.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Проблем с фифата

Мнение от MoNteSo »

Snoop DoG-iZle написа:
MoNteSo написа:GEFORCE 7600 /// DDR3 /// 256MB - играта не ми цикли изобщо, но от картата тревата ще изглежда по друг начин... oooo yeS!!!
Напълно е възможно. Я дай един шот да сравня с моята. Примерно пробвай на стадиона на Манчестър Юнайтед (Old Trafford) и дай шот от него. Защото на различните стадиони тревата е различна.
Мислиш ли, че я пязя ?Играта я изтрих часове след като я инсталирах... само загуба на време и трафик!
eemmkkoo

Re: Проблем с фифата

Мнение от eemmkkoo »

dakata написа:Ето тази грешка ми даде след като изиграх 1 сезон на кариер мод

Ooops!It appears that your version of FIFA 09 has not been property authenticaled.You can get a version of FIFA 09 that can be if you believe you have received this massege in error,please contact Custumer Service
И последно, значи само един сезон на manager mode и това е... :^) Някой мина ли го тва ? :D
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Проблем с фифата

Мнение от rap17ka7a »

eemmkkoo написа:
dakata написа:Ето тази грешка ми даде след като изиграх 1 сезон на кариер мод

Ooops!It appears that your version of FIFA 09 has not been property authenticaled.You can get a version of FIFA 09 that can be if you believe you have received this massege in error,please contact Custumer Service
И последно, значи само един сезон на manager mode и това е... :^) Някой мина ли го тва ? :D
ахухаухахухахуахухахухауха има крак фикс от 124234 години ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: Проблем с фифата

Мнение от radoslav1990 »

Изображение

Значи пусхах си да играя кариека на 09 и след първия сезон ми изписа това на картинката и неможе да се играе повече ;(
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Проблем с фифата

Мнение от Xaugyk »

Лелееее баси малоумниците сте...Едно мнение над тебе е написано за същият проблем
и как се разрешава и ти пак питаш кое как било!?!?!?Тцтцтццт Хич не четете ей.като едни лапнишарани сте!има го на 100 места написано по всички форуми как се оправя проблема но НЯМА КОЙ ДА ЧЕТЕ !!!
И само ЦСКА обичамеее !!!
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: Проблем с фифата

Мнение от radoslav1990 »

radoslav1990 написа:Изображение

Значи пусхах си да играя кариека на 09 и след първия сезон ми изписа това на картинката и неможе да се играе повече ;(
Добре прочетох го но каде е тоя крак фикс я дай линк за да го сваля.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Проблем с фифата

Мнение от rap17ka7a »

radoslav1990 написа:
radoslav1990 написа:Изображение

Значи пусхах си да играя кариека на 09 и след първия сезон ми изписа това на картинката и неможе да се играе повече ;(
Добре прочетох го но каде е тоя крак фикс я дай линк за да го сваля.
Арена замунда навсякъде пише crack fix fifa 09 и готово.... аре проявете малко самоинициатива не може само на готово!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Dreyk

Re: Проблем с фифата

Мнение от Dreyk »

Някой знае ли как се оправя проблема с геймпада (контролите не могат да се сменят оправят) :)
Levski_1914

Re: Проблем с фифата

Мнение от Levski_1914 »

Ве тва и аз имам проблем - като изиграя някоя среща не ми се записва в профила колко гола съм вкарал,колко победи имам и всъщност да не е некакъв огромен pain in the ass некоя умна глава може ли да измисли как да си го оправя(с преинсталации не става пробвах).

Ей Хаидук вземи даи линк към тва и недеи обижда децата - дръж се малко по европейски - баща ти да не е Осман паша ? :D :D :D
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Мнение от flaboy »

ето линка за краха: http://zamunda.net/details.php?id=142477&hit=1
:levski: :levski: :levski:
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
kokata

Re: Проблем с фифата

Мнение от kokata »

Dreyk написа:Някой знае ли как се оправя проблема с геймпада (контролите не могат да се сменят оправят) :)

и аз имам същия проблем но явно никой никъде в абсолютно никой форум не иска да му обърне внимание . писах ЛС на кой ли не но никой не успя да помогне . моля ви обърнете малко повече внимание на тоя проблем. защо винаги на някакви тапаци които не могат и не знаят откъде да си дръпнат 1 тъп крак всичко им се обяснява , а такива сериозни бъгове по играта остават некоментирани
CaNaR4etyyy

Мнение от CaNaR4etyyy »

с крака ф арената става ли мениджар мода ???
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”