Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от __SaNd1__ »

rap17ka7a написа:
__SaNd1__ написа: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Е пичага я се позамисли малко пак преди да пишеш :D Фифа - та и тая година е зад песа - както графично и по геимплеи не може да се мери с него - геимплея на фифата не е мръднат изобщо от миналата година - да графиката е далеч по добра - не го очаквах но въпреки това ПЕС си остава най - добрия симулатор и не си играл ни един пес щом твърдиш че фифата е по добра нямам кво повече да ти кажа барем кат излезе песа си направи труда да го дръпнеш или пробваи ПЕС 6 - а за лицензите тва не е никакъв проблем ! Има си пачове и сичко си е както трябва ! Аиде със здраве :hi:
А ти фани дръпни демото на новата фифа и тогава ми обяснявай че няма промени :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: само кат видиш новите финтове и трябва да млъкнеш ;)
Да видях го :rofl: Е доволен съм че са си мръднали пръста да я направят с хубава графика и менюта само паданията на футболистите са променени и има много дразнещи бъгове - топката минава през мрежата до страничната греда и гол голям реализъм няма що :rofl: в ПЕС няма такива бъгове иначе сичко ост си е като в 08 - включително и ГЕИМПЛЕЯ ! Да пес може да не е перфектна ама при всички положения е далеч по добрата и реалистична игра - и не съм някъв аргументиран ПЕС фен :giggle: както беше писала Христо ... Просто съм обективен иначе играя и 2 игри и тая година ще ги играя и двете ! Аи със здраве а ти поне земи поиграи мъничко ПЕС :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от vili4kata »

На мене изобщо не ми тръгва.. :X
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от napster »

bpfcpld написа:
Xaugyk написа:Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
ПРАВ Е !!!
Двама супер незапознати №$!%@...
1во, лицата при PES са много по-добри във всички версии.
2ро, геймплейят на FIFA е същият с няколко нови неща. Геймплеят на PES изглежда недостижим, сравнен PC версията на FIFA. (При некст-ген конзолите ФИФА се развива изключително добре)
3то, Master League Mode е 10 пъти по-добър от Кариерата на ФИФА. Просто да
кажеш обратното граничи с ...
4то, не си играл нито на PS2, нито на PC версията (с оглед на глупостите които говориш) Имал всичките PES-ове и FIFA, боже...
5то, много по-интересно е да играеш с Man RED отколкото в ФИФА с Man UTD. Защото всеки играч е по-детайлно направен (освен по външен вид, и по качества) и ако не гледаш екипите, в PES е много по-добре направен. Да не говорим, че вече PES малко по малко взимат лицензите, които EA имаха екслузивно. Сега УЕФА Шампионска Лига, а и Сони помагат с парите.
Да не говорим, че ФИФА е правена от хора които нищо не разбират от футбол. Който мисли, че японците са по-зле от американците явно не е гледал много футбол. Японската J-League е сред най-добрите лиги извън Европа. Всичкото горе са ФАКТИ, които всички гейммедий изтъкват (изключение правят: PC Mania и др, които странно, но правят точно обратното). ТА ТЕ ДАЖЕ ВЕЧЕ НЕ ПРАВЯТ РЕВЮТА НА PC ВЕРСИЯТА НА ФИФА!
Изображение
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от mojomo »

Приятеля ми покрива всички изисквания и играта започва без да засича и всичко е нормално докато започне мача, просто футболистите не се появяват, а само сенките им.Не мога да си обясня защо при мен върви перфектно. Дайте някакав съвет!Предварително Благодаря!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

mojomo написа:Приятеля ми покрива всички изисквания и играта започва без да засича и всичко е нормално докато започне мача, просто футболистите не се появяват, а само сенките им.Не мога да си обясня защо при мен върви перфектно. Дайте някакав съвет!Предварително Благодаря!
Това беше ставало и с някои игри на брат ми на компютъра... проблема е някъде във видеокартата ама къде точно не мога да ти кажа щот така и не го оправихме този проблем ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Mapuo

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Mapuo »

:giggle: Вие сте болни как може да коментирате нещо при положение че то не е излязло на явее !! (ПЕС 09) как може да плуете ФИФА или ПЕС и 2те игри си имат кусурите то нали за тва е конкуренцията !!! Не мога да ви разбера като излезнат целите игри пуснете 1 Вот ПЕС или ФИФА и ще се види кой е по-по най :rofl:
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

Mapuo написа::giggle: Вие сте болни как може да коментирате нещо при положение че то не е излязло на явее !! (ПЕС 09) как може да плуете ФИФА или ПЕС и 2те игри си имат кусурите то нали за тва е конкуренцията !!! Не мога да ви разбера като излезнат целите игри пуснете 1 Вот ПЕС или ФИФА и ще се види кой е по-по най :rofl:
Виж ся ПЕС фенчетата ги боли щото винаги са били по-малко и ще си останат по-малко всяка една анкета до сега го е потвърдила... те не се опитват да убедят нас а самите себе си... тук се коментира фифа те пак ми сравняват ПЕС, който наистина не е излезнал :rofl: :rofl: дразня се на некомпетентни мнения заради които цялото общество има грешна представа не само за фифата и песа а за всичко... дето има една приказка аз да кажа че сестра ти е курва ти иди доказвай че нямаш сестра... при всеки патч на БФЛ до сега беше така изключително трудно ми беше 2 години по ред да убеждавам малоумни пубери( като тия миналата година дето викаха на демото и на цялата игра фифа 08 че това не е истинската фифа и е фейк и щяла да излезе коренно различна фифа :rofl: )дето говорят глупости като това което ти казах като това че БФЛ патча е бъгъв и тн... а проблема е че са идиоти и не могат да цъкнат 5 пъти с мишката без да оплескат нещо... се едно за инсталацията на един прост патч се изисква висше майка му стара... затова съм седнал да си тровя нервите вече 3-та година с такива.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от AntrAcsA »

rap17ka7a Анкетите си ги правите във вашите децки сайтчета за турнири . . .повечето от ПЕС феновете са сериозни хора с професии и хич ама хич не им се занимава с глупави анкети и турнирчета. Страно е точно ти да казваш , че някой е не компетентен при условие , че ти ако изобщо си компетентен в нещо то е в писането на глупости. Осираш някакво лайно за ПЕС в някоя тема , казваш нещо ама веднага те оборват и бягаш в друга тема .
Твоя аргомент за ФИФАта е : " ФИФАта е по добра защото е .. по добра " :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Просто ПЕС феновете са много ама не им се занимава да весят по форумите.
Все пак средната възраст на ПЕС феновете е над 20 години а тази за ФИФА фенчетата е под 12 годинки . Та вижте си феновете : http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1692463

Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от napster »

Странно, в дата.бг игра на миналата година стана PES6, ФИФА беше далече. Сега има нова анкета, в която PES почти сигурно е в топ5. ФИФА пак е далече. Та дай линк за такава анкета дето ФИФА винаги печелила. Само не давай линк за football-games, там повечето са някакви зомбирали ФИФА фенове. Има само няколко изключения. Имаше един пич от екипа, с който играх турнир по ПЕС4. Той ми каза, че този ПЕС е 10 пъти по-добър от всяка една ФИФА. Питах го защо я играе тогава, отговори, че я играе само заради безплатният мултиплейър. Пък и колкото и да сме малко, пак играта си остава по-добра. Същото е и като сравним Rainbow Six с Counter-Strike. Първата е много класи над втората, но втората се играе повече, защото е по-достъпна, по-лесен мултиплейър, и по-лека от към изисквания. А и доста хора играят ФИФА само защото е ФИФА, тоест заради името.
И ИМЕННО ТИ СИ ПРИЗНАВАШ, ЧЕ НЕ СИ СИ ПРАВИЛ ТРУДА ДА ИГРАЕШ PES, ЗАЩОТО ФИФА БИЛА ПО-ДОБРА (само идиот ще има такова мислене). Най-малко пък ТИ трябва да говориш по тази тема. Точно ти, защото си най-малко компетентен в ЦЕЛИЯТ форум. Доста ми напомняш на Широв, наистина...
Изображение
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Xaugyk »

Нямам никакво намерение нито време и нерви да се карам с някакви деца или да ги убеждавам коя игра е по-добра и коя нее!Просто си изказах моето мнение по въпроса.Пак повтарям играл сам ги фифи и песи както на пц така и на пс2 и то не 1 или 2 пъти!Избирам фифата с 2 ръце песа и за подарак да ми го дадат ще го хварля през прозореца...Всеки си има вкус
И само ЦСКА обичамеее !!!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от napster »

Xaugyk написа:Нямам никакво намерение нито време и нерви да се карам с някакви деца или да ги убеждавам коя игра е по-добра и коя нее!Просто си изказах моето мнение по въпроса.Пак повтарям играл сам ги фифи и песи както на пц така и на пс2 и то не 1 или 2 пъти!Избирам фифата с 2 ръце песа и за подарак да ми го дадат ще го хварля през прозореца...Всеки си има вкус
Видяхме колко си играл, даже не знаеш, че в PES има Master League и че има трансферен прозорец :rofl:
Изображение
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от spektarm »

Xaugyk написа:Нямам никакво намерение нито време и нерви да се карам с някакви деца или да ги убеждавам коя игра е по-добра и коя нее!Просто си изказах моето мнение по въпроса.Пак повтарям играл сам ги фифи и песи както на пц така и на пс2 и то не 1 или 2 пъти!Избирам фифата с 2 ръце песа и за подарак да ми го дадат ще го хварля през прозореца...Всеки си има вкус
Ето го пак - точно отговаряш на следното твърдение на AntrAcsA:
Твоя аргyмент за ФИФАта е : "ФИФАта е по-добра, защото е .. по-добра!" :rofl:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Xaugyk »

Да и тази мастер лига игаят отбори от различни парвенства и ман ред и ман блуе....не мерси предпочитам кариерата с истинските имена на клубоже и игарчи...
И само ЦСКА обичамеее !!!
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от spektarm »

Xaugyk написа:Да и тази мастер лига игаят отбори от различни парвенства и ман ред и ман блуе....не мерси предпочитам кариерата с истинските имена на клубоже и игарчи...
Дам, личи си как си играл всеки ПЕС... и не знам кой е дете тука като даже не си разбрал как се играе Мастър Лига с отбори от едно първенство... :giggle:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от AntrAcsA »

ок.. стига толкова има си тема в свободната зона.
http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=24&t=1976
От пишете само за демото ... достатачно спам!!!
Mapuo

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Mapuo »

АБе хора я си пуснете 1 мач с Реал М. и си пуснете в титулярния състав тоя Хигуан ли е къв е там !!
Проблема ми е че е размацан !!! Страмно защо ли а я играя на Максималните изисквания ??? :thinking:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от AntrAcsA »

Как така е размацан ?? я дай скрийн
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от TiberiuM »

А при мене Игуаин е червен кат тая емотиконка ( :devil: ) и пише със зелени букви върху тялото му : Missing texture :X
Mapuo

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Mapuo »

TiberiuM написа:А при мене Игуаин е червен кат тая емотиконка ( :devil: ) и пише със зелени букви върху тялото му : Missing texture :X

е Тва е и при мене !!! страмно защо ли и при един приятел е така - знам ли може да си е Бъг . За това ви попитах ;) да се надяваме че при цялата игра няма да е така !!
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Becks »

Изображение

Познайте кво стана... Тоя от Марсилия Центрира в аут :rofl:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”