Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от wcwc »

FIFA 09 (DEMO)


Изображение
6 teams to choose from:

1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC

Exhibition match, 2 x 2 minute halves

Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible

Adidas Live Season info and tips & hints screens

PC controls video/Intro video





Всичко за демо версията на играта - тук. Не си губете времето за нови милион теми. Безсмислено е. Коментари, линкове, проблеми и въпроси - вие сте.

LINK 1 - eu.llnet.eadownloads.ea.com
LINK 2 - FIFAX.NET
LINK 3 - BGshare.com
LINK 4 - ZaMuNdA.net
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от metodi_Cska »

не ми става инсталвам влизам нема проблеми и да си пусна мач даваt стадиона и двата отбора от тунела и почва да насича :( :( :( дали на лап тора ми със 1 гб рам и видео карта гефорсе 7000 и 512 рам на видеокартата ше ми тръгне ли :@ :@ :@ :sweating: ;(
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от wcwc »

Намали резолюцията и дай на най - ниска степен другите неща в опшънсите.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от _GAGATA_ »

След като изиграх 7-8 мача ще драсна един коментар - нещо като анализ - макар да не съм специалист.
1. Огромно разочарование, но ако така останат нещата Бербатов няма да е в Манчестър, както и Робиньо в Ман Сити, както и всички трансфери правени в последния момент. В началото на играта пише, че съставите са ъпдейтнати до 26.08.08 - последните трансфери са на 02.09.08. :shake:
2. Феновете искаха промени и ги получиха.
- Тревата е много добра- надявам се БФЛ да не я променят, мисля че няма нужда.
- Лицата са много добри, изглеждат по-реални, но са малко зомбясали.
- Геймплея е подобрен. Вратарите не са вече онези непробиваеми машини. По-лесни са станали центриранията за разлика от старата фифа.
- ЕА винаги забравят за публиката, макар на терена да има 22 а по трибуните над 40 000. Все пак са и обърнали малко внимание и вече всеки човек от публиката е отделен - в сравнение със старата фифа сега публиката изглежда далеч по-добре, но и също толкова далеч от реалната публика.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от marto135 »

А ще правите ли някакъв малък БФЛ пач за демото? :wasntme:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от AntrAcsA »

Aми аз имам проблем. Вместо монитор ползвам плазмен телевизор с VGA вхот . Когато стартирам играта след 2 секунди телевизота ми се изключва и изписва "няма сигнал" . Това става ако превиша резелюцията , която е максимална за телевизора , в момента не мога да се сетя колко точно беше или пък ако херците , чистотата на упресняване е над 60 MHz. Нямам и идея какво да правя...
creAtive

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от creAtive »

metodi_Cska написа:не ми става инсталвам влизам нема проблеми и да си пусна мач даваt стадиона и двата отбора от тунела и почва да насича :( :( :( дали на лап тора ми със 1 гб рам и видео карта гефорсе 7000 и 512 рам на видеокартата ше ми тръгне ли :@ :@ :@ :sweating: ;(
и при мен е така
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от MoNteSo »

Незнам аз настроих всичко на максимум(high) + това включих 3D тревата ииии изобщо не ми допадна това което видях.Изиграх 4 мача и подобрението във футболистите го има, но самата графика не ме кефи, но както и да е, ще си чакам ПЕС-а ;)
Mapuo

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Mapuo »

Значи играта ми тръгна на мойта кошница на High без някой работи и искам да ви кажа че е супер самоче не разбрах защо са сменили контролите макар че са еднкав брой клавиши като на ФИФА 08 .
СЕга имам 1 питане някой ще ми каже ли половината клавиши за какво са ???
Защото си ги напражих като на ФИФА 08 ама 2-3 бутона не бачкат
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от koSi0 »

Толкова големи изисквания за едно нищо...
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от _GAGATA_ »

Mapuo написа:Значи играта ми тръгна на мойта кошница на High без някой работи и искам да ви кажа че е супер самоче не разбрах защо са сменили контролите макар че са еднкав брой клавиши като на ФИФА 08 .
СЕга имам 1 питане някой ще ми каже ли половината клавиши за какво са ???
Защото си ги напражих като на ФИФА 08 ама 2-3 бутона не бачкат
Ще ти прата скрийн кой как да направиш само че следобед. Моите контроли са 1 към 1 със старата дори и фалцовете, дори и смяната на играча - абсолютно всичко от към контроли е 1 към 1.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
ultrazzz_levski89
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Юни 2007 21:23

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от ultrazzz_levski89 »

Играта наистина е супер,както вика Rap17kata нямого онова бъгаво спиране на гърди,топаката се движи по-свободно и не при всеки шпагат дават фаул.Абе просто наистина е реална,все едно цъкаш мач с пичовете от махалата.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от __SaNd1__ »

Играта е много добра на High играя играта с включено всичко на ON , но съвсем лекичко насича може би защото нямам 2 ГБ РАМ - имам 1,50 ГБ РАМ Памет а в изискванията пишеше за 2 - та да попитам дали да си купувам РАМ - памет още - с видеокарта съм - NVIDIA Ge Force 8500 GT DDR 2 Pixel Shader 3.0 512 MB - някои от екипа да отговори по компетентен - П.С. ПЕС 2008 с това видео го подкарвам без проблеми на High - Мерси предварително ! Иначе играта е много променена в сравнение с другите години - доволен съм :) :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
ultrazzz_levski89
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Юни 2007 21:23

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от ultrazzz_levski89 »

_GAGATA_ написа:
Mapuo написа:Значи играта ми тръгна на мойта кошница на High без някой работи и искам да ви кажа че е супер самоче не разбрах защо са сменили контролите макар че са еднкав брой клавиши като на ФИФА 08 .
СЕга имам 1 питане някой ще ми каже ли половината клавиши за какво са ???
Защото си ги напражих като на ФИФА 08 ама 2-3 бутона не бачкат
Ще ти прата скрийн кой как да направиш само че следобед. Моите контроли са 1 към 1 със старата дори и фалцовете, дори и смяната на играча - абсолютно всичко от към контроли е 1 към 1.
_GAGATA_,може ли в целия форум да ги поустнеш,а не на лични,щото и аз имам един проблем че не мога да си направа фалцовете и смяната на играчите.Благодаря ти предварително.
Mapuo

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Mapuo »

Много благодарско GAGATA !!! :) но иначе незнам защо говорите такива глупости за играта при положение тя е ДЕМО дори играта е много добра за ДЕМО според мен де :blush: все пак ако върнете лентата на зад разликата от ФИФА 07 и 08 беше много малка а сега е коренно различна
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от marto135 »

Сложете скриина и тука де :happy:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от cska14 »

Здрвейте.Искам да попитам нещо едно момче има един проблем като си пусне мача няма играчи някой може ли да ми каже как може да се оправи това ?
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от koSi0 »

Offtopic: Кажете ми откъде да си намеря на по-тънко РАМ и Процесор иииии дали ще ми върви на GF5500?
ferum

Мнение от ferum »

В тази фифа най ми хареса новите контроли с мишката.Дава се голяма свобода.Само има един проблем трябва на ново да се уча да играя,защото е съвсем различно.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от marto135 »

На мен пък не ми дава с мишката да играя само мога си направя старите контроли ?? Как да го направя с мишока?
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”