Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от spektarm »

Аз да спомена, че според мен това си е подбрение от ФИФА 08/07/06... но изтъкнах минусите, които забелязах в демото. За цялата игра ще има и още плюсове, но смятам да я играя само до толкова, до колкото мога да имам представа за всичко в играта. И чак тогава да си изкажа пълното мнение за играта (не като някои фифаджии, които дори не са играли достатъчно ПЕС, та да го плюят). :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от napster »

Споделям мнението на @spectarm, но ако сравним тази фифа с старите, тази е добра. Но все така посредствена. Оценката ми за демото:
Графика: 7/10 (на моменти имаше много гадни филтри, светлини етц.)
Геймплей: 4/10 (все същият стар не-реалистичен енджин)
Оформление: 8/10 (добро попадение с менютата и т.н.; Тактиките са УЖАСНО направени и не ти дават такава голяма свобода.)
Изображение
j0k3ra

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от j0k3ra »

За съжаление видео картата ми не се поддържа и ще играя от другото PC...Иначе не е зле харесва ми.А и не бързайте твърде много със резките мнения.Все пак това е само DEMO ;)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

napster написа:Споделям мнението на @spectarm, но ако сравним тази фифа с старите, тази е добра. Но все така посредствена. Оценката ми за демото:
Графика: 7/10 (на моменти имаше много гадни филтри, светлини етц.)
Геймплей: 4/10 (все същият стар не-реалистичен енджин)
Оформление: 8/10 (добро попадение с менютата и т.н.; Тактиките са УЖАСНО направени и не ти дават такава голяма свобода.)
Почти съгласен.Геймплея има промени положителни при това.Мен лично ми харесва повече от този на ПЕС ;) А за кои тактики говориш ?
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от to6kobg »

Дайте някой скриин да видим фифата кво представлява, щото на мене не ми тръгва :giggle:
Изображение
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

to6kobg написа:Дайте някой скриин да видим фифата кво представлява, щото на мене не ми тръгва :giggle:
Докато не излезе цялата никой незнае какво представлява.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от maniakapetko »

Само незнам защо толкова се надявате,че нещата ще се променят за пълната версия.Това е невъзможно.Най-много да обновят съставите и толкова почти невъзможно е,от ЕА да седнат да променят нещо.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

maniakapetko написа:Само незнам защо толкова се надявате,че нещата ще се променят за пълната версия.Това е невъзможно.Най-много да обновят съставите и толкова почти невъзможно е,от ЕА да седнат да променят нещо.
Аз не се надявам на нищо ;) просто не мога да коментирам нито геймплей нито състоянието на вратарите щот всичко е на аматиор нито интелекта на компютъра... нищо... това което виждам ми харесва аз съм доволен с кеф ще я играя тая фифа чакам цялата за да дам обективна оценка ;) не се надявам на революция за 20 дена :giggle:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
sparky_killer

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от sparky_killer »

хахаха тоя ще остане легенда ,няма втори като него :rofl:
h3aDsh07

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от h3aDsh07 »

не ми харесва... само подобрена графика и това е :(
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от Xaugyk »

Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
И само ЦСКА обичамеее !!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от maniakapetko »

Eто го поредния,човек изиграл общо 2 мача на ПЕС.И всъщност геймплеа,за сега си е още по-добър,този на фифа е пременен,но е далеч от блестящ.Надявам се поне от ЕА до отстранят този досаден бъг с топката,която преминава през гредата,че е дразнещ и то много,пре мен всеке 2ри удар е в горната греда и се случва често този бъг.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от __SaNd1__ »

Xaugyk написа:Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Е пичага я се позамисли малко пак преди да пишеш :D Фифа - та и тая година е зад песа - както графично и по геимплеи не може да се мери с него - геимплея на фифата не е мръднат изобщо от миналата година - да графиката е далеч по добра - не го очаквах но въпреки това ПЕС си остава най - добрия симулатор и не си играл ни един пес щом твърдиш че фифата е по добра нямам кво повече да ти кажа барем кат излезе песа си направи труда да го дръпнеш или пробваи ПЕС 6 - а за лицензите тва не е никакъв проблем ! Има си пачове и сичко си е както трябва ! Аиде със здраве :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
bpfcpld

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от bpfcpld »

Xaugyk написа:Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
ПРАВ Е !!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от __SaNd1__ »

bpfcpld написа:
Xaugyk написа:Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
ПРАВ Е !!!
За конзолите ФИФА е по добра, но не и за ПС !!! :hi: Краи на Офтопика ! :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от ochko »

Xaugyk си го каза много добре. Вижте, това че FIFA не е перфектна не означава автоматично, че ПЕС е!!! Просто ФИФА е по-добрата алтернатива. Факт.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от rap17ka7a »

__SaNd1__ написа:
Xaugyk написа:Фифата направо кърти най-яката футболна игра !!!Графиката незнам дали е променена обаче много ме дразнеше лицата на футболистите които бяха все едни и същи а сега най-после са променени май..Перфектно!!!Гейм плея е подобрен ми се струва доста към по-добро.С това умря и единственното предимство на песа - Геймплея!Е сега вече без грам да се замисля избирам ФИФА (както винаги де) пред пес-а!Немога да разбера как някой може да играе тоя пес сас манчестер ред и манчестер блу и ала бала бля бля някакви помии...нямаш кариера нямаш трансферен прозорец.... с 2 думи Мъка...Мъка... Просто вече няма показател по който песа да се равни със фифата според моето скромно мнение.имал съм всички фифи и песове играл съм ги както на пс2 така и на пц и все същото.Неискам да убеждавам никой с моета теория само си давам мнението!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Е пичага я се позамисли малко пак преди да пишеш :D Фифа - та и тая година е зад песа - както графично и по геимплеи не може да се мери с него - геимплея на фифата не е мръднат изобщо от миналата година - да графиката е далеч по добра - не го очаквах но въпреки това ПЕС си остава най - добрия симулатор и не си играл ни един пес щом твърдиш че фифата е по добра нямам кво повече да ти кажа барем кат излезе песа си направи труда да го дръпнеш или пробваи ПЕС 6 - а за лицензите тва не е никакъв проблем ! Има си пачове и сичко си е както трябва ! Аиде със здраве :hi:
А ти фани дръпни демото на новата фифа и тогава ми обяснявай че няма промени :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: само кат видиш новите финтове и трябва да млъкнеш ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
sparky_killer

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от sparky_killer »

А ти фани дръпни демото на новата фифа и тогава ми обяснявай че няма промени :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: само кат видиш новите финтове и трябва да млъкнеш ;)
ОМГ :o Ти наистина ли ... :giggle: Фифата 09 е почти същата като 08 и вярно ,че има промени ,но те са само до толкова ,че са я направили от мега боклук в боклук това е просто .А ти съм сигорен ,че си на 12/13 и е нормално да те кефи и аз така преди се радвах на фифа 05,06 докато не осъзнах колко съм грешал.
Последно промяна от sparky_killer на 14 Сеп 2008 16:34, променено общо 2 пъти.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Всичко за FIFA 09 (DEMO!)

Мнение от maniakapetko »

Финтовете,как можа да го кажеш.Та те се правят толкова лесно,че напрово не можах да повярвам.А сякви странични и задни ножици се размахват в наказателните като че ли е най-лесното нещо.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”