Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
unstoppable

Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от unstoppable »

Здравейте, фифа маняци! Играх мангер моде с Барселона, стигнах и минах последния сезон през 2023 година. Трябваше да започна нова кариера, реших да е с Левски. Минаха много сезони, не мога да събирам достатъчно пари за да купувам хубави играчи, а тези, които продавам не им дават повече от 2-3 милиона. Та въпроса ми е... Има ли пач, скрипт, чиит, хак или нещо от сорта "влизаш в (...) този документ отваряш го с лорд намираш (...) ред прибавяш (...) и парите ти стават 100 000 000", или каквото и да е, за прибавяне на някой друго милионче или милиардче :blush: ? Изключително ще съм ви благодарен ако някой знае и помогне.
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от lqlqlq »

Creation Master 09
ама трябва да си изтриеш сеифовете после
unstoppable

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от unstoppable »

Ще ги истрия ще започна на ново но какво да правя с тая програма ли е какво е и от каде да я намеря ? дай си скайп ако може да помогнеш а ако някой знае други идеи да казва
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от flaboy »

Пишеш в Google ''creation master 09'' и ще ти излезне програмата. След като си я свалиш и инсталираш ,влизаш в нея избираш си отбор там отгоре кадето пише filter и можеш да си правиш квот си искаш с него ,а специално за твоя въпрос ,след като си избрал отбора цъкаш на generic и там има Budget и си го променяш колкото искаш ,максимума е 100 000 000 ,но тои е достатъчен за начало на сезон :happy: :happy: :happy:
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
unstoppable

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от unstoppable »

100 000 000 милиона са ми малко :rofl: а дай ми линк ако може за програмата не откривам нищо много те моля или си дай скайп плс
unstoppable

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от unstoppable »

изтеглих програмата от линка който си ми посочил но никаде не видях да пише филтер ли нешо което някой по горе спомена нито пък някаде от кадетъо да си избера отбор а камули за буджета му ... дайте скайп там ше е по лесно моля ви помогнете ...
unstoppable

Re: Имам важен въпрос, Моля помогнете!

Мнение от unstoppable »

справих се разбрах всичко може да заключите темата благодаря на всички
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”