Уволнен !?

Всичко свързано с FIFA Manager 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 09 v1.0 | BFL FIFAM 09 v1.1
Публикувай отговор
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Уволнен !?

Мнение от defiance »

Абе нормално ли е... със Ман Юнайтед минах първия сезон всичко перфектно 3 титли атмосфера във клуба абе всичко си беше перфектно почна лятото турнири,кампове си направих и изведнъж - уволнен ... каква може да е причината и ако лоудна по стар сейф нещо ако променя... искам да си остана там треньор не да ходя във малки клубове :d
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Уволнен !?

Мнение от marto135 »

Не разбра ли че това е бъг при пиратските версии , каквото и да правиш на края на сезона си уволнен.Ако искаш всичко да ти е ОК си купи оригиналната игра или чакай фикс ;)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от maniakapetko »

Леле боже,защо си ги наказал хората с такаво глупост. :X
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Re: Уволнен !?

Мнение от defiance »

абе хора... играя играта от 3 дена... мога ли да знам какви бъгове и какви неща има !?
като толкова ви е проблем неми отговаряйте ;) то и без това тук мн хора не пишат.
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от elit_sofia »

Аз също съм с пиратската версия от замунда,но играя вече втори сезон и не ми е правило никакви бъгове.Незнам защо. :):):):)
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от maniakapetko »

Прочети малко в темата и ще разбереш.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Tommeh

Re: Уволнен !?

Мнение от Tommeh »

elit_sofia написа:Аз също съм с пиратската версия от замунда,но играя вече втори сезон и не ми е правило никакви бъгове.Незнам защо. :):):):)

Я дай точен линк от където си я свалил.
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от elit_sofia »

Ето ви линк от аренабг.На мен в замунда вече не ми излиза.Сигурно пак са я баннали и после пак ще я качат. http://arenabg.com/details.php?id=e86e2 ... fbac82f702
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от maniakapetko »

elit_sofia имам чувството,че нещо лъжеш не може при всички да уволнява на първия сезон,а при теб не.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
juventude

Re: Уволнен !?

Мнение от juventude »

maniakapetko написа:elit_sofia имам чувството,че нещо лъжеш не може при всички да уволнява на първия сезон,а при теб не.
И при мен не...но това сигурно защото играем с нов отбор,който сме открили :)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от elit_sofia »

maniakapetko написа:elit_sofia имам чувството,че нещо лъжеш не може при всички да уволнява на първия сезон,а при теб не.

Пич,казвам ти не ме уволни. ;) Незнам на вас защо ви уволнява. ;)
Изображение
Tommeh

Re: Уволнен !?

Мнение от Tommeh »

elit_sofia написа:Ето ви линк от аренабг.На мен в замунда вече не ми излиза.Сигурно пак са я баннали и после пак ще я качат. http://arenabg.com/details.php?id=e86e2 ... fbac82f702
Благодаря за линк-а, но този торент е изтрит...
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Уволнен !?

Мнение от elit_sofia »

Изтрит ли е вече.Пак са подали оплакване да го махнат. :( Така беше и с ФИФА и с ПЕС...
Изображение
Tommeh

Re: Уволнен !?

Мнение от Tommeh »

elit_sofia написа:Изтрит ли е вече.Пак са подали оплакване да го махнат. :( Така беше и с ФИФА и с ПЕС...
До някъде обаче са прави.. те правят игра и всеки я играе без да си плаща. Ще си е взема съвсем скоро но се боя, че пак ще има проблем. Четох в един форум, че някакъв пич с изел играта и пак имам проблема с уволнението..
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2009”