Pro Evolution Soccer 2009 Release!!!

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MrDeqn »

sparky_killer написа:със "C" самоче го натискаш няколко пъти ;)
А със Q играча си отива на позицията. Или покрива някой футболист
ferum

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от ferum »

Някой ъпдейтвал ли е играта? След ъпдейт прецакват ли ви се сейфовете?
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MoNteSo »

ferum написа:Някой ъпдейтвал ли е играта? След ъпдейт прецакват ли ви се сейфовете?
неее сейфовете ми са наред, само къде не мога да си играя онлайн :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
Nightshann

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Nightshann »

Добре бе вече се чудя какво да правя. Играя си на "Стани Легенда" и в 19 тия мач с Манчестър ми крашна... (на 1280х1024) 16:9 без отметка на ЛБ. Истеглих онзи пач 1.10 който "уж" оправял проблема сложих крака и .... дори не можах да влезна в записката си и ми дава "коруптет" или нещо такова. Инсталирах дори пача и пак същата работа. Сложих пак стария крак , смених резолюцията на по-малка , този път влезе но след 2-3 секунди пак крашна. Изтрих всички пачове който имам за екипите и отборите и пак така. И да преинсталирам играта пак ще е така. Ако някой може да ми помогне евала. Просто не искам да си загубя сеивката и да си продължа да играя понеже вече нямам идея какво да правя.
beckham23

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от beckham23 »

вярно ли е че ще има ШЛ само за компютър??
h3aDsh07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от h3aDsh07 »

то и да има... ще е същата боза като фифата ; )
едит: спечелих CL mode на PES-a :Р
creAtive

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от creAtive »

Песента High stakes ми харесва много,но не я намирам никъде :S някой може ли да помогне ?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

Да и аз търся саундтрака към ПЕС,но не го намирам никъде.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Nightshann

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Nightshann »

Nightshann написа:Добре бе вече се чудя какво да правя. Играя си на "Стани Легенда" и в 19 тия мач с Манчестър ми крашна... (на 1280х1024) 16:9 без отметка на ЛБ. Истеглих онзи пач 1.10 който "уж" оправял проблема сложих крака и .... дори не можах да влезна в записката си и ми дава "коруптет" или нещо такова. Инсталирах дори пача и пак същата работа. Сложих пак стария крак , смених резолюцията на по-малка , този път влезе но след 2-3 секунди пак крашна. Изтрих всички пачове който имам за екипите и отборите и пак така. И да преинсталирам играта пак ще е така. Ако някой може да ми помогне евала. Просто не искам да си загубя сеивката и да си продължа да играя понеже вече нямам идея какво да правя.
beckham23

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от beckham23 »

някой игра ли я вече за ПС2,че аз нямам диск в мене да я запиша??ако някой е играл да каже как е ;)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

Същата като миналите години,но с новите опции и без мулти.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
galfone
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2008 16:11

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от galfone »

Какви са контролите когато има пряк свободен единия да бутне топката а другия да стреля.
The Scorpion

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от The Scorpion »

Незнам за вас ,но аз вече открих,че от корнер може много лесно да се вкарват голове. Центрира се на близката греда,тоест задържате А до половината. ПОлучава се така,че вратарят не излиза и защитника до гредата стои и дреме.Абе някъде на 3 корнера вкарвам по гол. Но така не ми е интересно и малко съм разочарован от този бъг. Пробвайте и вие та да кажете дали и при вас е така.
beckham23

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от beckham23 »

maniakapetko написа:Същата като миналите години,но с новите опции и без мулти.

А трансфери нещо емблеми,ШЛ ??


п.с:аа и това дето е за "Стани Легенда" има ли го?
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Becks »

The Scorpion написа:Незнам за вас ,но аз вече открих,че от корнер може много лесно да се вкарват голове. Центрира се на близката греда,тоест задържате А до половината. ПОлучава се така,че вратарят не излиза и защитника до гредата стои и дреме.Абе някъде на 3 корнера вкарвам по гол. Но така не ми е интересно и малко съм разочарован от този бъг. Пробвайте и вие та да кажете дали и при вас е така.
Също така пробвайте да центрирате с "A" и да задържите "C" или "X" :) Става и от корнер.
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MoNteSo »

Еми то и аз така вкарвам но срещу CPU-то.Явно доста хора са го разбрали, защото в network-а почти винаги противника ми си слага човек на първата греда.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

@beckham23 Всичко е като останалите версии,но с графика от ПЕС 6 и без мулти.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sparky_killer

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от sparky_killer »

В крайна сметка намери ли се някакъв пач за крашването ,защото и на мен почна да ми крашва след като смених резолюция с по-голяма ...и сега трява да ползвам стар сейф ,който е 8 кръга на зад :@
h3aDsh07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от h3aDsh07 »

http://zamunda.net/details.php?id=144924&hit=1
с този при мен не ме извърля на Шампионската поне.. : ))
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”