Pro Evolution Soccer 2009 Release!!!

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

@beckham23 за PS2 излиза на 30 октомври.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от __SaNd1__ »

Няма ли да се появи някакъв крак фикс .. :( Играта крашва на Бекоме а Ледженд .... :( :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MrDeqn »

Я кажете как да тренирам докато съм почивка
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от NaFteX »

Нещо за онлайн някакъв патч да е излязъл
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от __SaNd1__ »

__SaNd1__ написа:Няма ли да се появи някакъв крак фикс .. :( Играта крашва на Бекоме а Ледженд .... :( :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MrDeqn »

Разгледай в форума на дата.бг или питай Антракса понеже той следи темата. Но мисля че имаше някакви фиксове :)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от __SaNd1__ »

MrDeqn написа:Разгледай в форума на дата.бг или питай Антракса понеже той следи темата. Но мисля че имаше някакви фиксове :)
Нищо не намерих в дата :( Еми дано обърнат внимание и някои ако има крак фикс от двамата или някво решение да споделят :) Мерси Предварително :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Jawor

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Jawor »

При мене все още не е крашвало...ама докога трябва да чакам,че тъпия трениор да ме вземе в групата за мача поне един път...баси :@ писна ми да играя на някви умрели тренировки...и гол вкарах на тренировка :sweating: в Болоня съм :giggle:
Mashadar

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Mashadar »

Я кажете как е в сравнение с ПЕС 2008?Графиката ясно че е по-добра,а другото?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

И другото е по-добро.Много релни движения,топката е много добре направена физически,изкуствения интелект на отборите се е дигнал значително,няа го преминаването на цялото игрище с един играч.Финтовете са лесни по пък за това ефективни.И ма малко недомислица кат някои футболяги са сравнително слаби в някоя област в,която в реалноста са много добри или обратното.Но като цяло игарата е много по-добра от ПЕС 2008.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
ermak

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от ermak »

maniakapetko написа:някои футболяги са сравнително слаби в някоя област в,която в реалноста са много добри
Все пак не забравяйте, че и други фактори влияят върху играта на футболистите. Това че примерно на C.Ronaldo характеристиките са му много добри (в бързината, техниката и т.н.) не значи че винаги ще успява. "Състоянието" (Condition) на футболиста все пак е 5 вида (различните стрелки), а също така и самата Stamina (Зелената тръбичка - издръжливостта - може по време на мача да я покажете от опциите). Ако футболистта е в лошо състояние или пък има малка издръжливост (която може да е натрупана от умора заради многото изиграни мачове - Fatigue), много ясно че ще играе зле.
Повярвайте ми, тези фактори са от голямо значение. Така че доста може да се поспори дали са като от реалния живот или не. За мен лично са много точни характеристиките (отделен е въпроса как вие играете, странични фактори и т.н.).

Точно от всичките тия неща се получава интересна играта. Както обичат да казват нашите национали "Вече няма слаби отбори", така и аз мисля че в PES всичко може да се случи. Случвало ми се е с много слаб отбор да бия примерно Man U. (срещу PC -то на Top Player). И какво като там е C.Ronaldo? Да не е господ? Има една приказка - 1 гол ама победа (така и при мен стана).

Всеки си преценява и има мнение, това беше моето...
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MrDeqn »

Jawor написа:При мене все още не е крашвало...ама докога трябва да чакам,че тъпия трениор да ме вземе в групата за мача поне един път...баси :@ писна ми да играя на някви умрели тренировки...и гол вкарах на тренировка :sweating: в Болоня съм :giggle:
Изиграй още 3-4 тренировки ви вече трябва да те вземе като резерва. Играеш 4-5 мача като резерва ( гледай да играеш добре) и си титуляр :happy:
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

@ermak Точно с Къцко Ронабдо не ми давай пример,за мен той е доста прецана.Рейдове с него почти не могат да се правят,доста е бавен а м реалноста е много бърз и надбягването на защитници не му е голяма трудност.Нз имаше некъв защитник(сравнително неизвестен),които по-бързина отвинтва Роналдо.(тва ако е реално направено).
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
ermak

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от ermak »

Еми незнам, ама погледни:

ИзображениеИзображение

Колко по-реално да го направят, сигурно да му сложат и 99 Speed?
Има си задоволителна бързина, техника, дрибъл...
Иначе определено стават странни неща понякога в тоя PES, особено ако играеш Online и има лаг.

Ако пак ти се случи такова нещо, забележи кой е защитника и му виж скила после.

P.S. Но ако Ronaldo е бил с изхабена Stamina и в лошо "състояние" съм напълно склонен да повярвям, че много трудно ще ги минаваш защитниците...
manowar
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Яну 2008 22:55

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от manowar »

играта е уникална само дето не мога да разбера защо е направена толкова тъпо ? Няма почти никакви реални отбори ? Няма германски отбори ? Смотани екипи на не лицензираните отбори и т.н

Абе с тоя геимплей да направят и другото и фифата умира просто .....
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от AntrAcsA »

manowar написа:играта е уникална само дето не мога да разбера защо е направена толкова тъпо ? Няма почти никакви реални отбори ? Няма германски отбори ? Смотани екипи на не лицензираните отбори и т.н

Абе с тоя геимплей да направят и другото и фифата умира просто .....
Пич , писнало ми е да обеснявам 10000 пъти едно и също ! Нарочно са сменили имената на отборите и играчите ЗАЩОТО НЯМАТ ПРАВА И ЛИЦЕНЗИ . ЕА Спорт ги държи поне до 2010 -12.
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от to6kobg »

При първия мач на ПЕС през живота ми просто си изтрих Фифата!Няма такава графика, няма такава реалност.Направо съм поразен
ПП-
Jawor написа:При мене все още не е крашвало...ама докога трябва да чакам,че тъпия трениор да ме вземе в групата за мача поне един път...баси :@ писна ми да играя на някви умрели тренировки...и гол вкарах на тренировка :sweating: в Болоня съм :giggle:
Как се прави това???Смисъл такъв да почна и аз такова нещо
Изображение
Изображение
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Manower »

Хора на Become a Legend как се двига ръчичка, че искаш топката?
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
sparky_killer

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от sparky_killer »

със "C" самоче го натискаш няколко пъти ;)
Jawor

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Jawor »

to6kobg написа:При първия мач на ПЕС през живота ми просто си изтрих Фифата!Няма такава графика, няма такава реалност.Направо съм поразен
ПП-
Jawor написа:При мене все още не е крашвало...ама докога трябва да чакам,че тъпия трениор да ме вземе в групата за мача поне един път...баси :@ писна ми да играя на някви умрели тренировки...и гол вкарах на тренировка :sweating: в Болоня съм :giggle:
Как се прави това???Смисъл такъв да почна и аз такова нещо
Ами пич като пускаш играта си правиш сейв на Become A Legend.След това си правиш футболиста какъвто си искаш там лица,коси и т.н.После те пуска да изиграеш 1 мач и там те гледат скаути.И след мача те искат няколко отбора ;) Лично мене ме искаха Болоня,Каляри и Лече :giggle: ма отидох в Болоня
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”