Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

_GAGATA_ написа:в един мач съм вкарвал 9 гола, в друг 8, но на бегинър. Правил съм 8-0 до 55-тата минута с 8 мои гола на финал и в 55-тата си изкарах червен картон.
Аз говоря за Professional не за Beginer.
0007
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Авг 2007 11:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от 0007 »

0007 написа:След мача ми при юношите ме поискаха 3 отбора-Хълл,Болоня и Стоук.Кръстих си играча Радев както ми е и фамилията.Избрах Хълл-след 2-3 тренировки ме взеха като резерва.Пак след 2-3 мача станах титуляр.До зимната пауза имах 4 гола като моят отбор беше на 11 място.През зимата ме взеха от Нюкасъл,които бяха 3ти.пак започнах с тренировки и се наложих след няколко мача.Сега довършвам 1вия ми сезон като имам 5 гола а отбора ми е 3ти още :P :P :P
П.С.Забравих играя-CF(Central Forward)
Първия сезон го завърших като 6-ти в първенството.Следващит сезон отпаднах още в предварителните групи на ШЛ. ;( А пък пролетта отпаднах от Манестър Сити за Купата на Уефа.В този сезон вкарах 19 гола-а забравих да спомена ,че националния ни отбор не се беше класирал за Световното без мен.Така започнах 3-я си сезон.В него се класирах за Европейското и спечелих ШЛ-вкарах 31 гола във всички турнири и 6 за националния ми отбор,като направих и 5 асистенции.Избраха ме за играч на сезона ,а отбора ми за отбор на сезона.Пак станах 6ти и отпаднах на полуфинал за купата от Челси.На лятната пауза ми предложиха Челси и естествено се съгласих.Към края на есенния дял на шампионата ме избраха в съставите за Европейския и Световния отбор за годината.Отпаднахме на полуфинал за ШЛ от Атлетико Мадрид.Спечелихме купата и станахме шампиони-този сезон имах 21 гола и 2 асистенции.Пак ме избраха за играч на сезона и отбора ми за отбор на сезона.Дойде европейското.Премихме групите и спечелихме турнира,като на финала бихме Испания с дуспи,а аз напртавих първия си хеттрик в кариерата си срещу Турция на полуфинала.Станах голмайстор на турнира с 9 гола-избраха ме за играч на първенството и ми дадоха Златната обувка.Отбора ми пък стана отбор на турнира.Сега съм 5 сезон и ми дадоха Златната топка за играч на годината в Европа и в света.Класирахме се и за световното като станахме първи след като в единия от мачовете вкарах хеттрик.
П.С.Играя на Регулар
Изображение
Bull M@$T@

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Bull M@$T@ »

Аз играя на Топ плеър и съм на 22год играя в Реал Мадрид като преди това играх половин сезон в Челси, сезон и половина в Тотнъм, 1 сезон в Ман Сити, 1 сезон в Уест Хем, 1 сезон в Уиган.Топ спийд ми е 95 ;) .Нямам нито една спечелена купа но имам доста МОМ и МИП като имам и един МОМ за Националния.С тях се класирахме на Еврото и отпаднахме след групите от Ирландия с 1:0, а за световното не се класирахме.Ми това е за сега.В РЕАЛ не мисля да си ходя докато не спечеля всичко възможно с тях. :happy:
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Update:
В крайна сметка с Ливърпуул спечелих титлата, купата и купата на УЕФА, като станах голмайстор на лигата с 30 гола и 20 пъти играч на мача! Не попаднах в отбора на годината, което много ме изненада. В края на сезона получих оферта за нов договор с Ливърпуул и приех, не ме поиска Юнайтед, което беше моето желание... Новият сезон го започнахме повече от плачевно. 18 място от три мача с една точка и 2:4 голова разлика с два мои гола. Отборът ама нищо не играе. Една атака не може да направи. Връщам се до вратаря да искам топката и да организирам играта, беснея при всяко сакато отиграване. Стискам палци да заиграем поне да не изпаднем, че е ясно - защита на титлата е невъзможна...
sgrcrew

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от sgrcrew »

Моя се казва Yanchev, дори лице си направих 1 към едно съм (regular), почнах в sparta roterdam, Nac breda, PSV Eindhoven, и после приех на Арсенал на 20 г., в първия мач като резерва вкарах от близо 30 м. и оттогава съм титуляр. Сега съм в последен мач за първия ми сезон там и имам 14 гола, 4 асист. и сме на 1-во място с 1 точка пред Челси. Отпаднахме на полуфинала на ШЛ от Челси и така..
Много съм доволен от become a Legent, нещо, което винаги съм искал във футболен симулатор. :clap:
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Update:
Въпреки лошият старт на сезона, успяхме, макар и с много грозна и не резултатна игра да спечелим титлата за втора поредна година :happy: Отпаднахме на 1/4 финал за купата от Арсенал и на 1/2 финал за ШЛ от Милан. На четвъртият ден от трансферния прозорец имах оферта от Ман Юнайтед :party: Вече съм играч там за 5 мача имам 2 гола, 2 асистенции и 3 пъти играч на мача, Бербатов ми е смяна :D
angelfish
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Юни 2007 23:46

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от angelfish »

Нещо ми стана лесно 5тия сезон и станах голмайстор на ШЛ,с Арсенал направихме требъл и бях първи при асистенциите :wasntme: бях и 4ти в голмайсторите на лигата. Аз съм СМ и имам 33 гола в 61 мача :P
sabev

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от sabev »

Имам един въпрос значи секи мач съм титуляр и секи мач ма сменя в периода от 60-та до 75-та минута никога не сам играл до края на мача.Вече играя 6-ти сезон парвият в Аталанта после в Фиорентина 4 и сега в Портсмут.И за националния играя титуляр и пак ма изважда към 75-та мин.
M4RT1N

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от M4RT1N »

Легендата ми се казва GRIGOROV и играя в Зенит за сега. Яд ме е, че пуснах на бегинър. :X Вкарвам средно по 5 гола на мач, а най-интересното е, че като играя аз другите нямат и атака, а като ме изкарат към 70-75 мин. почват да атакуват като за световно... Не играх срещу Юве и ни биха 4:1, реванша ги бихме 5:0 само, щото аз играех. Много е безинтересно така. Как да си променя трудността? А и гледам някви експириънс точки ми дава как да ги "активирам" ?
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

M4RT1N написа:Легендата ми се казва GRIGOROV и играя в Зенит за сега. Яд ме е, че пуснах на бегинър. :X Вкарвам средно по 5 гола на мач, а най-интересното е, че като играя аз другите нямат и атака, а като ме изкарат към 70-75 мин. почват да атакуват като за световно... Не играх срещу Юве и ни биха 4:1, реванша ги бихме 5:0 само, щото аз играех. Много е безинтересно така. Как да си променя трудността? А и гледам някви експириънс точки ми дава как да ги "активирам" ?
Можеш само между сезоните да променяш трудността или да започнеш на чисто на трета или четвърта трудност.
w_rooney

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от w_rooney »

Аз играя на Професионалист и съм 3ти сезон.Започнах в Торино,като за 27 мача вкарах 23 гола :X . След като сезонът свърши ме поискаха в Ман.Утд и разбирасе като запален фен на Червените дяволи приех :P . Първия сезон в Юнайтед отбелязах 15 гола за 33 мача.Сега карам втори и трети в моята кариера и съм до 34 мач и съм вкарал 24 гола.Между другото играя централен нападател.
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Забелязахте ли, че няма защитници в БаЛ? Много ми се искаше да играя централен защитник, а те не го сложили като опция тцтцтц. И тъй - след като първата ми кариера се разви много добре и ми омръзна вече да вкарвам гол след гол, започнах нова. Пича ми се казва Rodrigo Possebon :D играе дефанзивен халф и сега съм в Съндърланд и вече имам записани 16 минути игра :party: с оценка 6,5. Много ме радва да играя такъв халф, защото всяка топка минава през мен, разпределяш играта, сменяш фланговете, задържаш топката, помагаш на защитата и на нападението, не ти трябва да си бърз, а да си стабилен и да имаш полед върху играта.
w_rooney

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от w_rooney »

Аз пък имам две или три кариери.За едната писах горе ще видите.Следващата ми е като атакуващ халф. :P Харесва ми ,защото м0га да бият от дистанция.Играя в Валенсия и съм 4ти сез0н.
M4RT1N

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от M4RT1N »

M4RT1N написа: А и гледам някви експириънс точки ми дава как да ги "активирам" ?
?
nikstein
Мнения: 41
Регистриран на: 19 Окт 2008 19:17
Местоположение: Стадион "Локомотив",Г.Оряховица

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от nikstein »

Има ли начин да почна вратар на Become a Legend ?
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от maniakapetko »

nikstein написа:Има ли начин да почна вратар на Become a Legend ?
За жалост няма.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Update: Вече завърших първия сезон в Ман Юнайтед като шампион и голмайстор на лигата. Спечелих играч на сезона и естествено преподписах с любимия отбор :party: Спечелихме шампионската лига с дузпи срещу Милан, но за жалост аз не играх, защото се контузих в предишния мач :S Идваше ми да рестартирам играта, но това означаваше да се върна 5-6 мача назад или поне 5 гола от сметката ми, което не беше добра идея. Сега с нетърпение очаквам новия сезон. На 23 години съм имам отбелязани точно 150 гола, играл съм за четири клуба - Ман Сити, Нюкасъл, Ливърпуул и Ман Юнайтед, а дори не започнах играта като нападател :D В един мач изгониха Фърдинанд и след като направихме три смени изгониха и втория централен защитник и аз играх на неговото място, беше голям фън :D Жалко, че играта не предлага опция да играеш централен защитник.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

Аз имам отбелязани 600 гола, от които 300 в Сериа А и купата на страната 200 в ШЛ и 100 в нац. отбор.И съм реализатор номер 1 за всички времена на Рома и България изпреварвайки Бруно Конти и Бербатов...
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от elit_sofia »

Аз не съм почитател на Сериа А.Продължавам в Юнайтед и само още 30 гола и ще съм най-резултатния състезател в историята на Манчестър.И подобрих рекорда на Джордж Бест-вкарах повече от 6 гола в един мач на ниво-професионалист.Играя Легенда от около 2 месеца-веднага щом си свалих ПЕС 2009.
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

Абе машини сте... :X :giggle:
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”