Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

Понеже гледам се играе BaL, нека да има 1 тема в която да пишем за нашата Легенда. В кой отбор играете , какъв пост играете и т.н.

Ето моя:

Кръстил съм си футболиста Deqn. 1вият ми отбор беше Депортиво :) . Отначалото обърках и се бях пуснал на Бегинър :( но в края на сезона го оправих. Та още при 1вата ми оферта от Реал Бетис приех. Изиграх 1 сезон там. Много пъти ме избираха за играч на мача и взех още много награди ( но за жалост на бегинър).
След като се оправих и пуснах 1 трудност по нагоре ме взеха от Сток Сити. Още 1вия мач играх но като резерва. След няколко мача трябваше да играя с/у Ман Утд. Там вкарах 2 гола. Но си казах ако няма хубави оферти към мен оставам. И така последната седмица от полусезона и хоп изкочи оферта от Ман Утд... Приех. Сега имам около 15тина гола за първенството и около 3-4 за ШЛ и ФА.
В националния ме взеха още преди да отида в Ман Утд. Там имам 1 гол :^)
Jawor

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Jawor »

:clap: Браво явно си много добър :) Аз като играх първия ми мач и после ми предложиха от Болоня,Каляри и Лече и аз отидох в Болоня.И оттогава досега играя само тренировки :@ и имам само 1 гол...много зле.Централен нападател съм и съм се кръстил ВАСИЛЕВ :happy: ;) Досега съм изиграл около 15 16 мача,но само на тренировки :@ побърквам се вече :@
0007
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Авг 2007 11:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от 0007 »

След мача ми при юношите ме поискаха 3 отбора-Хълл,Болоня и Стоук.Кръстих си играча Радев както ми е и фамилията.Избрах Хълл-след 2-3 тренировки ме взеха като резерва.Пак след 2-3 мача станах титуляр.До зимната пауза имах 4 гола като моят отбор беше на 11 място.През зимата ме взеха от Нюкасъл,които бяха 3ти.пак започнах с тренировки и се наложих след няколко мача.Сега довършвам 1вия ми сезон като имам 5 гола а отбора ми е 3ти още :P :P :P
П.С.Забравих играя-CF(Central Forward)
Последно промяна от 0007 на 24 Окт 2008 22:13, променено общо 1 път.
Andres_Messi
Мнения: 130
Регистриран на: 15 Юни 2008 15:30
Местоположение: Марс

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Andres_Messi »

Моята легенда се казва MATHIS незнам как ми хрумна но ми е тъпо да си кръстя легендата на мое име!Играя като SS (Second Striker) на 18 години сам и парвата и оферта беше от A.C Siena!ИГрая там защото се разбирам с Maccarone и вкарвам много голове ;)
Messi If you did play on the sky,we have die to watch how you playing!
Also CSKA FOREVER Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от napster »

Играча ми е направен като мен, всичко от името до това колко съм висок. Титуляр съм в Лече, 29номер; 1ви сезон, 25седмица.
ЕДИТ: Забравих най-важното. Позицията ми е централен халф. CMF.
Изображение
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от dimobs »

BOYCHEV ми е името. Централен нападател. Първия сезон с Аталанта, номер 21. Станах титуляр още шестия-седмия мач. Резерва ми е Виери! 8) Преди да играя за отбора се движехме около 14-15 място. И така до 10-15 кръг и ме беше много яд, че по едно време Торино, които ми бяха предложили оферта, бяха на 1-во място. След 10-15 кръг започнах: 14->12->13->9->12->8->9->7->8->7 и така горе-долу се движех. А накрая изместих Торино от шестото място :party: :party: :party: и се класирахме за УЕФА!!! Станах голмайстор на първенството!!! Вкарах на Милан 4 гола като гост и ги бихме 4:0. А иначе срещу отбори от ТОП 4 имам само 1 загуба от Юве с 1:0. Спечелихме купата на Италия, след победа над Интер на финала!!! :party: :party: :party: В края на сезона преминах във Фиорентина, от които имах оферта още на полусезона, но реших да си свърша работата докрай в Аталанта! 8) Във Флоренция: 13 номер. Първата тренировка бием 2:0 с мои голове, втората 3:0 с 2 мои гола и естествено в групата! И вече съм титуляр, а пък другите се редуват по 2-ма (Муту, Джилардино, Пацини и още 2-ма май). Много съм слаб, а и не ми се играе там. Искам в Милан! Първия полусезон 4-5 гола {от които 2 срещу Интер и Юве (бихме ги с по 1:0 с мои голове)}. Чаках оферта от ТОП 4, ама останах разочарован (Аталанта, Палермо). И ся продължавам, като най-вероятно ще ползвам Skip :D :D :D. А само да ви попитам - Защо още не съм национал?!
CSKA 4ever
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от _GAGATA_ »

Започнах в Портсмут, но исках да съм в някой лицензиран отбор(знаете че английското не е). Вчрно е, че съм на бегинър, но това е за да свикна а после ще си вдигна нивото. Много лесно ми бе в Портсмут след първите 3 мача бях в групата на 5-тия влязох резерва в 45-та и така малко по малко направих портсмут шампион и класирах нацоналите за Световното. Направих силна серия с 9-0 срещу Нюкасъл и 5 мои гола и 9-0 срещу Съндърланд с 4 мои гола. Всеки мач вкарвах поне по 1 независимо в коя минута влизах, по принцип бях твърд титуляр за Портсмут. Над 50 гола за сезона и преминах в Сент Етиен поради единствената причина че исках да играя в лицензиран отбор. Сега минахме групите в ШЛ с много важен мач срещу Ливърпул, бяха ми в групата и ако завършехме на равен или победа се класирах, а ако паднех отпадах от ШЛ и... 6-0 с 5 мои гола. Незнам верно че е на бегинър ама ми е супер лесно да играя нападател и в мач вкарвам мн голове. Сега със Сент Етиен вкарах 6-7 хетрика за 9 мача.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

В манчестър съм SS. Още ме е яд че си прецаках полувината тръпка с това бегинър :|
Сега дано взема ШЛ с Манчестър и ще ми се добави още една титла към колекцията :happy: Пък и имам няколко гола по малко от Дрогба.
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Mudy »

Започнах във Фулам ,като ме икаха Фулам , Миделсбро и Портсмут .Играя като Втори нападател и се казвам Митрев. Играя на регулър ,през първия сезон отбелязах 22 гола , от които 3 хетрика 2 с/у Ливърпуул и 1 с/у Ман Сити . За втория сезон останах пак във Фулам ,но мисля на зимната пауза да сменя отбора . Нямам още повиквателна за националния :S
Glory Glory Man United
Изображение
The Scorpion

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от The Scorpion »

Mudy написа:Започнах във Фулам ,като ме икаха Фулам , Миделсбро и Портсмут .Играя като Втори нападател и се казвам Митрев. Играя на регулър ,през първия сезон отбелязах 22 гола , от които 3 хетрика 2 с/у Ливърпуул и 1 с/у Ман Сити . За втория сезон останах пак във Фулам ,но мисля на зимната пауза да сменя отбора . Нямам още повиквателна за националния :S

На колко минути мач играете,че вкарвате толкова много голове ?
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от _GAGATA_ »

Аз играя на най-малкото - 5 минути. Почти всеки мач хетрик, а няма мач, вкойто да не съм вкарал. Само че на бегинър.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

И аз на 5. Ако го отпиша бегинъра в повечето мачове вкарвам поне по 1. Но аз пропускам някои мачове.

Някой знае ли как да проверя колко пари съм събрал? (тези от заплатата)
И за какво са ми?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от maniakapetko »

Пфф хора ту к като ви слушам ми става гадно.Играете набегинър вкарвате хеттрикове и ви е лесн.А аз се мъча на Професионалист и след 2 сезона съм резерва в Ювентус.И до сега съм взел само една индивидуална награда.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Jawor

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Jawor »

Ебаси..аз още отначало играя на Регулар :^) дали пък затова досега треньора да не ме е взел в списъка на групата поне и затова ли имам само 1 гол досега :^) :^) :^) пък играя централен нападател и те не подават смотаняците... колко, то ми са счупи ръката да махам с нея постоянно... :@
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от _GAGATA_ »

MrDeqn написа:И аз на 5. Ако го отпиша бегинъра в повечето мачове вкарвам поне по 1. Но аз пропускам някои мачове.

Някой знае ли как да проверя колко пари съм събрал? (тези от заплатата)
И за какво са ми?
Еми, аз играех само ФИФА и затова се пуснах на бегинър, за да свикна. Сега на края на втория сезон ще си кача нивото.

Иначе за кариерата в един мач сътворих уникална простотия:
Домакин е Лион, бият център влизам на един в краката - жълт картон. Бият фала, взимам му я вкарвам и 1-0 за нас. Бият център влизам в краката на един - втори жълт и в 10-та минута навънка. Конкретния мач момчетата го взеха с 1-0 с моя гол преди да ме изгонят. :wasntme:
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

Моята Легенда умря... след 7 седмици, сумати асистенции и 2 гола в тренировките, така и не ме включиха във мачовете(в отбора на Лече).След това симулирах до края на полусезона и отидох в Сиена.Там след няколко седмици и слаба игра от моя страна се нервирах и спрях да играя ;)
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от _GAGATA_ »

Еми всички се изхвърляте да играете на top player, а режима е много труден. Regular мисля че е стандартно и ви е по силите. Аз след края на този сезон ще си вдигна на Amateur, понеже съм на бегинър и не се изхвърлям много.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
werew

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от werew »

Мен пък на 25-30 седмица ми се бъгва играта :S и се отказах докато KONAMI не пусне пача си :)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

Излезнал е патч който оправя тези проблеми.

http://zamunda.net/details.php?id=144924&hit=1
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от NaFteX »

Аз пък играя на професионал и мога да кажа че е нормално.В началото след 3-4 тренировки и ма вкараха в резервите и на два три пъти ме вкарваха като резерва и постепенно станах титуляр в Съндърланд.Нападател съм и през мач вкарвам поне по гол или прая асистенция.Оценка под 6 нямам.Вече съм на втория сезон половината минах и играчча ми се развива много добре.Подобри му се удара играта с глава бързината и много други.Още на половината на първия сезон преминах в Нюкясъл като в началото имах малко проблеми с влизането в резервите но успях.Втория сезон съм твърд титуляр в състава и съм основен голмайстор като в почти всеки мач вкарвам по гол.Играем в ШЛ и там се класирахме за директните елиминации.Като цяло за сега екстра вървя
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”