Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

Мале мале ... каква борба става за мене. 6 отбора ми предлагаха оферти ,сред които бяха Ливърпул Ман Сити , Валенсия и други , но останах в Ман Утд :happy:
werew

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от werew »

MrDeqn написа:Излезнал е патч който оправя тези проблеми.

http://zamunda.net/details.php?id=144924&hit=1
Мерси само че като ми излезе един прозерец кой фаил да browзна че не схващам :D
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

Тази вечер се разбивам от игра.Послушах съвета на някои от вас и започнах да играя не Regular.Моята нова легенда се казва S. ALEXANDROV(с фланелка MoNteso, защо ли).След първия мач ме искаха три отбора - Каляри, Катания и Наполи - отидох в последния.Постепенно стигнах до момента в който ме пуска като резерва.В един от тези мачове се представих доста добре и в 10-тия кръг ме пусна титуляр срещу Интер.Там вкарах първия си гол в мач за загубата с 1:3 и в момента в който вкарах бях сменен(към 80-та минута).Следващия кръг играя(дори в момента играят) срещу Ювентус и разбираш ли съм резерва... За момента това е.Само искам да попитам като отида в нов отбор там пак ли ще започна от тренировките или ще ме пускат да играя направо ?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от maniakapetko »

Ами Монтесо почти винаги трябва да направиш една тренировка поне за да станеш резерва.Може би по нататък като изградиш име няма да е наложително или ако си наистина силен и се представяш добре може и направо титуляр да станеш.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от napster »

Вторият сезон премимах в Торино. Просто в Лече не ми беше добре. Бях CMF, като никога не ме пускаха в желаните от мен позиции: AMF или SS. Другата причина е и че Торино е далеч по-напред в класирането пред Лече. А и стана нещо изненадващо - голмайстор съм на отбора с 8 попадения засега. Скоро идва полусезона и се надявам на добра оферта, въпреки че най-вероятно оставам в клуба, защото там имам добри възможности за развитие.
Изображение
sparky_killer

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от sparky_killer »

Моят се казва "MINAVAM" :D SS и съм 4-ти сезон ...
Първия бях в Pортсмут на top player като беше много трудно и изиграх само 17 мача с 4гола при положение ,че бях централян нападател :( и така завършихме 10-ти :(
Вторият сезон преминах във Астън Вила (пак CF) като се пуснах на amateur и се скъсах да вкарвам...от 43 мача 76 гола :P като спечелихме всичко възможно (уефа ,първенството и другата купа) . :blush:
Третия сезон (пак в Астън Вила ,въпреки ,че имаше доста добри оферти) се пуснах на regular (най-добрата трудност според мен)вкарах 27 гола в 41мача като спечелихме ШЛ ,бяхме втори в първенството и отпаднахме на 1/4финал за другата купа дето е...
Четвъртият сезон ме заляха с оферти и преминах в Ман Юнайтед :hi: :clap: като много се чудех ,защото Астън Вила бяха супер силни - там играеха Касияс ,Пепе ,Серхио Рамос ,Куарешма...но пък в Ман юнайтед щях да си бъда SS ,а и все пак си ми е любим отбор (след Реал)и така сега в Ман Юнайтед съм вече 17седмица и имам 7гола като не вървим много добре ... :giggle:

Л.С. В националния ме викнаха 3тия сезон за няколко мача ,ама бях резерва и само падаме...сега четвъртия сезон нещо не виждам да имам мачове с националния (о
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от napster »

Играйте на Top Player/ Profesional, иначе се губи смисъла.
Изображение
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от marto135 »

Аз първо отидох в Болоня.Незнайно защо бяха в Шампионска лига и бяхме с отборите : Евъртън,Болтън и Фенера мисля.Станахме 3-ти в групата и отидохме в УЕфа.След няколко мача в Уефа минахме през Лил,Аякс и на Финала Блекбърн и спечелихме Уефа :D .Изкарах 1 сезон в Болоня и имах оферта от Съндерланд.Приех защото по ми харесваше англииското първенство.В Болоня имах около 8000 мин изиграни и 15 гола (все пак играя крило) :P . В Съндерланд изиграх един полусезон в който имах 8 гола и ми предложиха от Уест Хам.Отказах ..... но в последния ден на прозореца ми предложиха Манчестер Юнайтед . Не се замислих и веднага приех.... сега изиграх 2 тренировъчни мача и на мача с Уиган съм резерва и сега 66 мин ме пускат :o .



ПП: Победихме заради мой гол.Ей много реална тая игричка ....... Много се кефя :rofl:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MrDeqn »

И аз така в Сток Сити в поледния момент гледам Ман Утд. И приех :D
angelfish
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Юни 2007 23:46

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от angelfish »

Аз моя си го кръстих както се казвам аз,от България е и е AMF,СМF.Първо влезнах в Уиган за 1 полусезон,след това в Нюкасъл.Този сезон с тях завърших 4ти в Англия.След този сезон взехме Фабрегас :P Следващите 2 сезона спечелихме 2 титли и 1 Мастерс Къп.Сега взехме и Джерард :blush: Обаче този сезон сме 17ти за 7(или 8) мача само с 1 победа :envy: А преди това ми предлагаха във Валенсия,които бяха първи в Испания, и Ливърпул :wasntme: Мисля да спечелим купата и да си хода вече :whew:
А с България се класирахме на Европейското за 2012
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от marto135 »

Искам да ви разкажа за кариерата .Една луда луда кариера.С ман.Юнд вкарах около 15 гола и Кр.Роналдо всеки мач ми беше резерва :D . Свърши сезона - Ман.Юнд спечелиха лигата и ме извикаха в националния за световното.Бяхме в група с Бразилия , Португалия и Гана.Първия мач паднахме от Бразилия с 1:0 .Втория бихме Португалия 2:0 и после Гана 1:0 с мой гол :P .Излязохме от групата и срещнахме Франция.Пуснаха ме в 80 мин (за кой ли път) и в 119 мин . вкарах решителния победен гол след глава от корнер :O .После дойде ред на Кот Дивоар .Пак влязох накрая намча а той завърши 0:0.Последваха дуспи .... в които изпуснах да вкарам но все пак зехме победата.На полуфинал с Германия!!! Повеждат с гол в 20 мин а мен ме пускат в игра 70 мин и след моя асистенция изравняваме в 80 мин .Последваха дуспи отново .....и тоя път изпуснах но тоя път беше фатално и паднахме с 2:1 от дуспи! И така стигнахме до мач за 3 и 4 място с БРАЗИЛИЯ!! Върнахме си го на световните шампиони от 2002 като ги бихме с 1:0 и станахме 3-ти.Междувременно Ман.Юнд не ми подновиха договора и подписах с Интер.Влязох и в идеалния отбор на световното!!!!!!!! :o

ПП: Само да отбележа ,че България играеше 4-3-3 . В атака бяха Лазаров,Божинов и Домовчийски . По крилата са Попов и Марто Петров . Няма го Бербатов . А на вратата е Ники Михайлов който се представя блестящо!!
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

marto135 написа:ПП: Само да отбележа ,че България играеше 4-3-3 . В атака бяха Лазаров,Божинов и Домовчийски . По крилата са Попов и Марто Петров . Няма го Бербатов . А на вратата е Ники Михайлов който се представя блестящо!!
Виждате ли какво ни е бъдещето в националния отбор :X :giggle:
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от David_Villa »

Моята легенда се казва(N.Stamov)парво ме взеха в Wigan,там за жалост не вкарах нито един гол .. а бях титоляр.. забравих да спомена играя като крило.. нз точно как се казваше в ПЕСА.. и така след това преминах в Sunderland.. там играх около един сезон.. и вкарах 7 гола.. играх с номер 24.. след това се появи оферта от Newcastle United,те бяха на 3 то място и ас естествено приех.. и така започнах да играя там.. играя с 15-сти номер.. и сам титоляр.. и вече играя там от 2-сезона.. след края на парвия сезон.. ме взеха на световно парвенство с националния на България.. там заваршихме на второ място за жалост.. паднахме на финал от Италия с 1-0 .. прес всичките мачове ас се появявах като резерва към 60-тата минута... и станах голмайстор на отбора .. с 6 гола.. а иначе в класацията.. на сичките голамстори.. бях на 3 - то място.. на 1-во беше Давид Вия с 10-гола,а на 2-ро беше Л.Тони с 7-гола.. и така започнах втория сезон с Newcastle... сега играя с тях за купата на уефа.. и за сега се класирах на 1/8 финалл.. а иначе играя за националния за квалификаций за европейско.. и сам титоляр.. централен нападател с 11-сти номер.. за момента сме на парво място в групата с 7 точки.. и в нашата група са .. Франция,Швейцария и Шотландия...... :) :) :)
Изображение
werew

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от werew »

Моята легенда се казва Weaken нз от куде го измислих.Играя като ляво нападател.Доста съм висок и вкарвам много голове с глава.Първата ми оферта беше от Манчестър Сити и ест отидох при тях пропуснах 5 мача докдато се наложа като резерва и от 10тия кръг станах незаменим титуляр.Първия сезон имах 7 или 8 гола.Спечелихме купата на Англия.
И завършихме на 6 място.Така получихме шанс да играем в Шампионската лига.На края на сезона имах доста добри оферти но останах в Сити защото никой от гр отбори нямаше да играе в Шампионската лига :) От втория сезон за 10 кръга съм вкарал 8 гола в шампионата и още толкова в Шампионска лига като съм голмайстор на лигата :P.В момента сме на 3то място в първенството,но акодойде някоя изгодна оферта може и да подпиша с др отбор :) Това е за момента от мен.
Mapuo

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Mapuo »

Еми моята легенда е в PSG и съм еегати футболиста :rofl: не съм толкова добър но на Регулар играя и съм голмайстор и неска ме взеха в националния отбор !!! Направо е Супер с тва КОНАМИ направо разбиха целя свят сигурно на заплата си купувам ОРИГИНАЛНАТА ИГРА браво браво !!!
werew

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от werew »

На някой от вас давали ли са капитанската лента.Щото ми е инт кфо трябва освен отлична игра,за да ти я дадат :?:
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от dimobs »

За капитанската лента не трябва нищо. Аз още първия сезон с Аталанта понеже ме вкарваха на мястото на Кристиян Виери, а той беше капитан и аз автоматично вземах лентата после. А иначе, ако започнеш титуляр не си капитан, естествено.
CSKA 4ever
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Моят сладур се казва като мен Victor и е SS, но играе като CF, AMF, WF u SS :D . След първия мач получих оферти от Сити, Уигън и Хъл, отидох в Сити. Първият полусезон даже не попаднах на пейката доста дълго време, само тренировки. После започна да ме пуска като резерва в 60-70 мин и за 29 мача отбелязах 15 гола, 5 МОМ и 2 МИП. Втория сезон започнах доста добре, след като към края на първия вече бях титуляр, но не бележех толкова често 24 мача 4 гола и нито една друга награда. Не ми подаваха, а и отбора нищо не играеше, затова зимата реших да се махна и отидох в Нюкасъл. Там започнах резерва и за целия втори полусезон записах 11 участия без гол само с една асистенция. Добре, че завърши този кошмарен сезон... На следващата година с нови сили се хвърлих :D 39 мача 14 гола, 6 асистенции, 7 пъти МОМ. Следващата година започнах много по-добре до зимата 15 гола, 6 МОМ и 2 МИП. И така дойде офертата от Ливърпуул. Първо много се чудех, защото нямах големи шансове да играя при Каут, Торес, Бабел, Кийн.., но все пак приех. Рядко влизах в игра 11 участия, но 70 минути, въпреки всичко вкарах 5 гола. Но пък за тези 11 мача имам 4 МОМ и 2 МИП! Добре съм се справил, явно затова от следващия (настоящия за играта ми 12-13) съм твърд титуляр играя изключително добре! 16 мача - 11 гола, 2 асистенции, 6 МОМ. Но вече в отбора няма Кийн и Бабел и играя всеки мач до към 75-80 минута, което не знам на какво се дължи. В карирерата си имам два хеттрика за Нюкасъл. Ами това е общо взето. А забравих да кажа играя на четвърта трудност.
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

Някой нещо ново? Аз да се похваля вкарах 6 гола при победа с 8:0 като 5 асистенции ми направи Торес, а аз му асистирах за седмия гол :) Вече съм първи при голмайсторите с 23 гола в 29 мача и сме първи в класирането с 11 точки пред Чески :party:
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от _GAGATA_ »

в един мач съм вкарвал 9 гола, в друг 8, но на бегинър. Правил съм 8-0 до 55-тата минута с 8 мои гола на финал и в 55-тата си изкарах червен картон.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”