МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Всичко за BFL FIFA Manager 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 09 v1.0 | BFL FIFAM 09 v1.1
Публикувай отговор
Rooster1912

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Мнение от Rooster1912 »

Здравейте!Значи вижте за какво става въпрос-инсталирах си Фифа мениджъра'09 и ми тръгна без проблеми-пуснах се с Интер,колкото за да видя дали ще ми тръгне играта-изиграх даже на 3D приятелско мачле-без проблеми.Меракът ми беше повече да я играя с БГ пача,защото исках да цъкам с Ботев.Инсталирах го-ок.Влезнах в играта-направих си профил,пуснах се с Ботев.Избрах си целите на отбора.След което следваше евентуално да поискам допълнителни пари за бюджета на клуба.Натискам зелената стрелка,за да продължа по-нататък с играта и ме изхвърляше от играта всеки път щом стигах до там,като ми излизаше прозореца с надпис - "Manager09.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.... и т.н. Изтрих играта и я преинсталирах отново(БГ пача не съм го махал,защото не видях откъде се маха,нямаше в add and remove programs,но предположих,че щом съм изтрил цялата игра,значи съм изтрил пача).След като инсталирах играта отново,сложих пак БГ пача,но отново същия проблем-изхвърляше ме всеки път щом стигах същото място в играта.Опитах отново с Интер ,но пак не се получи-същия проблем се случваше.Моля Ви помогнете,дайте съвет какво да правя.Голям мерак имах да поцъкам.Благодаря Ви предварително ,момчета....!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2009”