Източна "Б" група

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™

Кои отбори от Източна Б група да бъдат включени

Берое
16
43%
Родопа Смолян
1
3%
Нафтекс
14
38%
Спартак Пловдив
1
3%
Светкавица
0
Няма гласували
Калиакра
1
3%
Локомотив Стара Загора
0
Няма гласували
Любимец
0
Няма гласували
Дунав Русе
4
11%
Несебър
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 37

the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: Източна "Б" група

Мнение от the_red_fan »

Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
creAtive

Re: Източна "Б" група

Мнение от creAtive »

the_red_fan написа:Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
те нямат нищо общо
:wasntme:
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Източна "Б" група

Мнение от maniakapetko »

Според мен трябва да са си 4 отборите.От тази Б рупа трябва да са Нафтекс и Берое.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Източна "Б" група

Мнение от AntrAcsA »

the_red_fan написа:Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
Мисля си ,че бях безкрайно ясен в темата за БФЛ ПЕС 2009.
Отборите са 18 И казах кои 2-ва отбора ще са в патча.
Всичко друго би било абсурдно. Логично е , водачите , които са най-близко до "А" група да са включени . Това означава че са най-класни в регеоните си и най-заслужават да бъдат вкарани в патча.
И на мен може да ми се иска Родопа Смолян да ги вкараме ама ...
С какво Нафтекс или Родопа са по заслужили от Берое ??
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Източна "Б" група

Мнение от __SaNd1__ »

Да искаите си да вкарат Нафтекс ама не! Ми и на мен ми се иска Спартак Плевен и Белите Орли Плевен да са в пача ама няма да стане ми тва е каквото са решили !!!
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
creAtive

Re: Източна "Б" група

Мнение от creAtive »

AntrAcsA написа:
the_red_fan написа:Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
Мисля си ,че бях безкрайно ясен в темата за БФЛ ПЕС 2009.
Отборите са 18 И казах кои 2-ва отбора ще са в патча.
Всичко друго би било абсурдно. Логично е , водачите , които са най-близко до "А" група да са включени . Това означава че са най-класни в регеоните си и най-заслужават да бъдат вкарани в патча.
И на мен може да ми се иска Родопа Смолян да ги вкараме ама ...
С какво Нафтекс или Родопа са по заслужили от Берое ??
Защо не направите 20 отбора?Другите 2 отбора не могат ли да бъдат сложени в other A ,понеже като се играе МЛ да не се чудим с кои отбори да запълним групата?
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от NaFteX »

Добре предложих да бъдат нафтата направени като аддон към патча и който иска да ги вкара
Изображение
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от Ultra Levski »

Разбира се че БЕРОЕ те са на първо място и ще влезнат в А група а слабите мазути завинаги в Б група завинаги розови(ZARA BOYS)
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от Ultra Levski »

AntrAcsA написа:
the_red_fan написа:Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
Мисля си ,че бях безкрайно ясен в темата за БФЛ ПЕС 2009.
Отборите са 18 И казах кои 2-ва отбора ще са в патча.
Всичко друго би било абсурдно. Логично е , водачите , които са най-близко до "А" група да са включени . Това означава че са най-класни в регеоните си и най-заслужават да бъдат вкарани в патча.
И на мен може да ми се иска Родопа Смолян да ги вкараме ама ...
С какво Нафтекс или Родопа са по заслужили от Берое ??
еми пич кво да ти кажа ти си абсолйотно(не е така ама ме мързи да търся буквата)прав!!!
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от Ultra Levski »

creAtive написа:
AntrAcsA написа:
the_red_fan написа:Благодаря на БФЛ че приеха предложението ми. :)
Мисля си ,че бях безкрайно ясен в темата за БФЛ ПЕС 2009.
Отборите са 18 И казах кои 2-ва отбора ще са в патча.
Всичко друго би било абсурдно. Логично е , водачите , които са най-близко до "А" група да са включени . Това означава че са най-класни в регеоните си и най-заслужават да бъдат вкарани в патча.
И на мен може да ми се иска Родопа Смолян да ги вкараме ама ...
С какво Нафтекс или Родопа са по заслужили от Берое ??
Защо не направите 20 отбора?Другите 2 отбора не могат ли да бъдат сложени в other A ,понеже като се играе МЛ да не се чудим с кои отбори да запълним групата?
ти си доста зле,той беше напълно ясен!!!НИКОЙ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА Е В ПАЧА ОСВЕН БЕРОЕ И МОНТАНА
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от NaFteX »

Анкетата показва че това са двата отбора които най са искани в патча
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Източна "Б" група

Мнение от IvanMladenov »

NaFteX написа:Анкетата показва че това са двата отбора които най са искани в патча
това показва, че или си се регнал 5 пъти и си гласувал 5 пъти, или си карал твои приятели да се регват и да гласуват. Не знам дали може да се проверява кой е гласувал, но ако не може, ще направя нов вот в който всеки ще пише вота си, за да няма такива. Щото и аз ако бях фен на Аякс Ребърково и аз щях да гласувам 1000 пъти ако можех
Изображение
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от NaFteX »

IvanMladenov написа:
NaFteX написа:Анкетата показва че това са двата отбора които най са искани в патча
това показва, че или си се регнал 5 пъти и си гласувал 5 пъти, или си карал твои приятели да се регват и да гласуват. Не знам дали може да се проверява кой е гласувал, но ако не може, ще направя нов вот в който всеки ще пише вота си, за да няма такива. Щото и аз ако бях фен на Аякс Ребърково и аз щях да гласувам 1000 пъти ако можех
Писал съм във форума на нафтата където доста хора играят такива игри и е нормално да искат на патча да има отбора ни.
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Източна "Б" група

Мнение от IvanMladenov »

еми дай да пишем и във форума на Монтана или Берое, и ще видим дали вотът ще остане такъв... Щото всички трябва да са с равни права.
Изображение
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от NaFteX »

мислиш ли че ония бояджия не е писал , а и много хора не знаят че го има този форум а играят бфл
Изображение
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Източна "Б" група

Мнение от trkt »

Вече и аз съм на това мнение че най-добрите трябва да се вкарат а не най-желаните отбори, защото по тази логика доста отбори от А група трябва да ги няма защото няма кой да играе с тях, за това въпреки че мисля че с берое и монтана няма да се играе толкова от колкото с (нафтата и дунав например) но те са си най-добрите от Б и са си го заслужили... :)
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от Ultra Levski »

trkt написа:Вече и аз съм на това мнение че най-добрите трябва да се вкарат а не най-желаните отбори, защото по тази логика доста отбори от А група трябва да ги няма защото няма кой да играе с тях, за това въпреки че мисля че с берое и монтана няма да се играе толкова от колкото с (нафтата и дунав например) но те са си най-добрите от Б и са си го заслужили... :)
ти си левскар ама си доста ТЪП!!!!Как повече ще играят с дунав отколкото с БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА,доста тъпо изказване най-добрите отбори трябва да ги сложат. БЕРОЕ(СТАРА ЗАГОРА) И МОНТАНА
samovihren

Re: Източна "Б" група

Мнение от samovihren »

нафтата мн ясно ;]
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: Източна "Б" група

Мнение от Ultra Levski »

тва не е чесно тоя от нафтекс е писал на форума на нафтата и сички дето не играят пес са дошли да гласуват,и няма да е с гласуване а най-добрите такаче с нафтекс ще играеш на сън
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”