БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Заключено
MAKSI1914

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MAKSI1914 »

Пиши на кирилица !!!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от NaFteX »

MAKSI1914 написа:a koga 6te izliza pa4a
Вечния въпрос :D
Изображение
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от elit_sofia »

MAKSI1914 написа:a koga 6te izliza pa4a

Първо прочети правилата.Пише се на кирилица.После чак питаи кога ще излеза паТча ,а не пача.Аман от такива бе! :@
Изображение
rump_shaker

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от rump_shaker »

Да го е страх да попита човек. И мен ме интересува кога ще излезне този патч. Верно че е вечният въпрос, ама може поне да се каже някъв месец. Щот ако излиза след полвин година надали някой ще го чака
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

доколкото четах в www.pes-bg.com най-рано излиза в началото на другара седмица
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Ще е добре пачат да излезне вече.Дано сте включили някои от новите трансфери.Имам пред-вид:Аршавин в Арсенал,Бекъм в Милан,Да Коща в Левски и т.н.т.Има и доста футболисти които ги нямаше ваобще в играта,футболисти като Wilshear в Арсенал и много други.Иска ми се и футболистите от България да са с тяхната си сила.Да играят токова колкото си могат,а не да побеждавам Барса или Челси с по 6,7 или 10 на нула,в стани легенда на регулар.Дано да баде по реалистично.Ако имате нужда от помощ,мога да помагам с нещо. :wasntme: :wasntme: :wasntme:
machine gun

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от machine gun »

Стига с тоя Да коща с тоя Йовов стига само с тва футбола да се варти около ЛЕВСКИ и ЦСКА .........престанете!!!!БЪЛГАРИЯ НЕ Е ЛЕВСКИ И ЦСКА!
Ще ме извинявате ама тва немога да го приемайи живеел в благоевград
ма бил от ПФК ЛЕВСКИ-ИЗВИНЕТЕ КОИ Е ПФК ЛЕВСКИ ЕВРОИДИОТИТЕ ЛИ?
АЗ ЛИ ДА ИМАМ ПРЕТЕНЦИИ ЗА ТИТЛА И ДА МЕ БИЯТ НАСРЕД СОФИЯ ОТ НЯКАВ СИ ДЕТО НОСИ ИМЕТО НА ВАШИЯ КМЕТ!!!!СЪжелявам за думите но когато правите патч го правете безстрастно!!Извинявам се че намесвам вашите колеги о *** но те направили патч наште хора И ЕСТЕСТВЕНО КАКТО ВИНАГИ ЦСКА И ЛЕВСКИ СЪС СТРАХОТЕН КОЕФИЦИЕНТ ЗА ИГРА
Е....АХ М.....МУ как винаги на ЛЕВСКИ И ЦСКА лицата на играчие са направени как само на тях е отделено толкова време!!!!!ИЗНЕРВЯТ МЕ ТАКИВА ИЗЦЕПКИ!!!!НЕ ГО ПРАВЕТЕ ПРИСТРАСТНО!!!!!
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Futbolische_90 »

DJNAS написа:Ще е добре пачат да излезне вече.Дано сте включили някои от новите трансфери.Имам пред-вид:Аршавин в Арсенал,Бекъм в Милан,Да Коща в Левски и т.н.т.Има и доста футболисти които ги нямаше ваобще в играта,футболисти като Wilshear в Арсенал и много други.Иска ми се и футболистите от България да са с тяхната си сила.Да играят токова колкото си могат,а не да побеждавам Барса или Челси с по 6,7 или 10 на нула,в стани легенда на регулар.Дано да баде по реалистично.Ако имате нужда от помощ,мога да помагам с нещо. :wasntme: :wasntme: :wasntme:


Смени го на Топ плеар и тогава бий с по 6-7 на 0
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

Не бих казал че само левски и цецка се правят идялно в Pатча но найстина се отделя повече време в/у тях и несамоа тях а и литекс и другите отбори в челната 5ца просто защото най-много се играе с тях, със сигорност и с другите отбори се играе но не толкова много, а ако всички отбори почнат да се правят подробно, патча ще отнеме доста време, то си е играчка...поне това мисля че е причината, да не говорим че за по малките отбори едвам едвам се намира някакво инфо пък камоли и лица с добра резолюция и т.н.
machine gun написа:БЪЛГАРИЯ НЕ Е ЛЕВСКИ И ЦСКА!
тук си прав..БЪЛГАРИЯ Е САМО ЛЕВСКИ!
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Futbolische_90 »

trkt написа:Не бих казал че само левски и цецка се правят идялно в Pатча но найстина се отделя повече време в/у тях и несамоа тях а и литекс и другите отбори в челната 5ца просто защото най-много се играе с тях, със сигорност и с другите отбори се играе но не толкова много, а ако всички отбори почнат да се правят подробно, патча ще отнеме доста време, то си е играчка...поне това мисля че е причината, да не говорим че за по малките отбори едвам едвам се намира някакво инфо пък камоли и лица с добра резолюция и т.н.
machine gun написа:БЪЛГАРИЯ НЕ Е ЛЕВСКИ И ЦСКА!
тук си прав..БЪЛГАРИЯ Е САМО ЛЕВСКИ!


Ей дечица стига сте спорили идете се наиграите на вън... темата е за БФЛ ПЕС 2009 карайте по нея или си разменете скайповете и си спорете по цел ден !!!!!
rump_shaker

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от rump_shaker »

Чакай сега. Неразбрах. С челната петица се играело повече, така ли!. Значи повече се играе с ЧМ и Сливен а не с Ботев или Локо. Така ли. Я хванио само виж в форума че 30 процента от пишештите са от тези два тима. Да не говорим че стане ли дума за спортна игра в Плводив се цъка най-много и то с Ботев и Локомотив а не с цецка и уевски, както го правя в Сливен и Варна! Може пловдивските тимове да са на последно място, ама гарантирам че след цецка и уевски са с най-многобройни фенове и за мен е нормално и на тях да се обърне "специално" внимание.

(((За обичта на плводивчани към футбола няма смисъл да гояворим. Ако говорим за компютърните огри то в хетрика ако някой го е разцъквал, имаше момент в който 1,2 мильонна софия бе представена от 1500 човека а от Пловдивв пак толкоз, въпреки че е 3-пъти помалък. И момента в който се наби на очи бе 7 от 8 в първата група от Пловдив! )))
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

И затова за да няма караници.. никой отбор няма да има лица :P А за коефицентите, всеки каквото си е заслужил.
machine gun

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от machine gun »

Май не знаеш кои сме ние?Вечния град който е с по големи традиции
вярно е ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ няма парични средства като вас не ПРАВИ
ЛАГЕРИ В Гърция Италия и т.н!!!!
Но едно мога да ти кажа Нашата публика е отсята и вярна нашата публика е велика и не си ти човека който ще ми говори че ПФК ЛЕВСКИ Е БЪЛГАРИЯ !!!!!ЛЕВСКИ е един и ТОВА ДЯКОНЪТ!!!НЕ ВИЕ !!!!!
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛЕМИ оТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ,ТОВА Е ПЛОВДИВ-
ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!!
machine gun

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от machine gun »

АНТРАКСА Е прав без лица е най-честно!!!!
ceckotoot
Мнения: 40
Регистриран на: 15 Ное 2007 18:02

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от ceckotoot »

Добре при положение, че на по-скромните отбори трудно се намират подходящи снимки за лица, защо на тези на които се намират по-лесно да не се направят :?:
rump_shaker

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от rump_shaker »

Аз малко ще си противоречя с предишното ми мнение, но като се замисли човек, абсолютно нормално е да се наблегне на ЦСКА и Левски! Все пак това са най-популярните клубове в БГ. Но ако наистина се целят да направят хубав патч, то поне правилните състави да направят на дргуите тимове.

Бях много разочарован, когато видях в предишните пачове че абсолютно всички играчи са с почтни еднахкви статистики, да не говорим че тотално състава не отговаряше на реалният. Нито по постове, та дори и по имена.

За това може би споменаваме да се отделя повече внимание и на другите отбори. Аз не искам лица и физиономии, ами релани футболсти с точните им позиции и качества.
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

най пополулярните но тази година играят много зле има други отбори които се представят много по-добре като локо(мз),сливен,черно море и др.
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от elit_sofia »

За Черно море съм съгласен,но за Сливен.Струва ми се ,че Лечков купува мачовете.


П.С - Извинявам се за офтопика.
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Gogo_t »

Брато (лоокомотивеца) ама ит вярваш ли си кат ги говориш тия глупости ? Сериозно, какво му е великото на Локото... нормално, средняшко отборче... не се изхвърляйте, с фенщина, ами си вижте нивото... Че колкото и да плювате грандовете, при важен мач винаги ще ви бият, даже само с име ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от elit_sofia »

Gogo_t написа:Брато (лоокомотивеца) ама ит вярваш ли си кат ги говориш тия глупости ? Сериозно, какво му е великото на Локото... нормално, средняшко отборче... не се изхвърляйте, с фенщина, ами си вижте нивото... Че колкото и да плювате грандовете, при важен мач винаги ще ви бият, даже само с име ;)

Прав си.Великият им Локомотив на 13-та позиция.Спечелиха/Купиха там една титла през 2003/2004 и толкоз.
Изображение
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”