БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Заключено
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

AntrAcsA написа:Е , остава да изчакаме стадионите и финалния напън ;)
супер :) аз точно на стадионите най се радвам :>
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
717250

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от 717250 »

има ли новини около пача ? ще излиза ли скоро :S
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Futbolische_90 »

сички са в очакване на очакването :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Хайде де няма ли да излезне най на края?То ще излезне ПЕС10 докато излезне БФЛ.Тази година много го забавихте.Пускайте го най на края.Трансферите мога и сам да си ги направя.
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от NaFteX »

DJNAS написа:Хайде де няма ли да излезне най на края?То ще излезне ПЕС10 докато излезне БФЛ.Тази година много го забавихте.Пускайте го най на края.Трансферите мога и сам да си ги направя.
Когато излезе тогава.Игра без патча 4 месеца а седмица още неможеш да изтраеш
Изображение
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от nasko_ov »

NaFteX написа:
DJNAS написа:Хайде де няма ли да излезне най на края?То ще излезне ПЕС10 докато излезне БФЛ.Тази година много го забавихте.Пускайте го най на края.Трансферите мога и сам да си ги направя.
Когато излезе тогава.Игра без патча 4 месеца а седмица още неможеш да изтраеш
То по тая логика септември ща кажеш играхте 11 месеца без патч пък 1 седмица ли неможе да изчакате. DJNAS се опита да каже, че няма смисъл от патч ако ще се играе много малко време преди да излезе ПЕС 2010. Защото 90% от хората спират да играят ПЕС-а при излизането на новия. ;)
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MoNteSo »

nasko_ov написа:То по тая логика септември ща кажеш играхте 11 месеца без патч пък 1 седмица ли неможе да изчакате. DJNAS се опита да каже, че няма смисъл от патч ако ще се играе много малко време преди да излезе ПЕС 2010. Защото 90% от хората спират да играят ПЕС-а при излизането на новия. ;)
А ти чуваш ли се... опс поправка - виждаш ли какво пишеш ?
Февруари месец ми обяснявате, че нямало време за играене на настоящия ПЕС ?? Още повече "професорчета" да ви обясня, че 90% от пес играчите и до ден днешен играем ПЕС 6.Не мога да си обясня, като сте толкова на зор, защо не инсталирате конкурентния пач и не спрете да пишете тука.Дразните адски много ВСИЧКИ!
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от nasko_ov »

MoNteSo написа: А ти чуваш ли се... опс поправка - виждаш ли какво пишеш ?
Февруари месец ми обяснявате, че нямало време за играене на настоящия ПЕС ?? Още повече "професорчета" да ви обясня, че 90% от пес играчите и до ден днешен играем ПЕС 6.Не мога да си обясня, като сте толкова на зор, защо не инсталирате конкурентния пач и не спрете да пишете тука.Дразните адски много ВСИЧКИ!
Опитах се да обясня какво имаше предвид човека. Съмнявам се 90% да играят ПЕС 6. И няма да си инсталирам конкурентния патч, защото на БФЛ са много по-добри. И да си видял някъде да се оплача, че не е готов или да питам кога ще излезе, "професорче"?
Изображение
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

але всяка година ли е така преди излизането на патч ;d тука само разправии ти каам :D
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от nasko_ov »

trkt написа:але всяка година ли е така преди излизането на патч ;d тука само разправии ти каам :D
Даже е по-зле и от тази година. Така е, защото всеки път, когато някой пита нещо относно инфо за патча или кога ще излезе и веднага се намира някой, който да се направи на шеф и да се заяде...
Изображение
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

nasko_ov написа:
trkt написа:але всяка година ли е така преди излизането на патч ;d тука само разправии ти каам :D
Даже е по-зле и от тази година. Така е, защото всеки път, когато някой пита нещо относно инфо за патча или кога ще излезе и веднага се намира някой, който да се направи на шеф и да се заяде...
вярно :nod:
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MoNteSo »

Не така е защото ревете всяка година.Най-честно ти казвам, ако бях на мястото на Асен, Иван и другите отдавна да съм заебал да правя пач.Имате късмет, че са търпеливи хора.Надали някой от тия които реват се е занимавал с нещо подобно и знае колко време отнема реализирането на един такъв проект!Да не говориме само стадионите, които ще са бисери на тазгодишния пач колко време отнемат!При положение, че на първия пост е написано, че НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ Е ГОТОВ ПАЧА, след това Асен е обяснил, че ЧАКАТ 1.30 Patcha за да пригодят готовите за момента файлове към него и въпреки това темата изобилства от постове - "Кажете на колко процента сте ?" или "Кога ще е готов пача ?".Много отдавна бях предложил теми от тоя тип да се заключват и периодично да се дава инфо за пача, за да се избегват такива постове като ваще и този който пиша в момента.И да - покрай такива като тебе всеки нормален човек се чувства като професор!
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

ко сте толкова недоволни нормално е да го бавят защото нито стадионите нито лицата се правят лесно а доколкото знам бфл са четирима стадионите се правят от хора който правят фифата а и единият китмейкър май се е отказал затова не се оплаквайте така или иначе патч ще има
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Само не разбрах сега защо на края и ти ревна :rofl:Абе Monteso,споко брат,нама смисал,аз съм с другият пач от много време,но мислех че нашите момчета ще го направят по раничко,Просто исках да кажа това което ти обясни и nasko_ov.А това което исках да кажа всащност е,че ако се отлага месец за месец то наистина ще стане септември и ще започна да играя ПЕС10.Просто тази година много се забавиха,аз съм готов да им помогна с всичко,дори да работя над този проект заедно с тях,заваршил съм за компютарен инжинер,не ми пречи да им помагам с някои детайли,само и само за да стане по барзо.Благодаря на nasko_ov,който ме е разбрал и се застапи зад мен.Мерси брат.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

Ае DJNAS и да ревете и да не ревете докато не станат стадионите пач няма да се пуска, 100 пъти беше казано , написано и обеснено защо пача се забави . Който не иска да чака си е негов проблем. Аз никой няма да моля да ползва нашия пач или не .
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от nasko_ov »

MoNteSo с теб явно няма да се разберем. Не отговори на предния ми въпрос: Да си видял някъде да се оплача, че не е готов или да нахалствам и да припирам да излиза??? Знам колко време отнема създаването на патча. Знам и че екипа на БФЛ полага огромни усилия за да огодят на всички и да направят всичко идеално. Опитах се да ти обясня, че няма нужда след всеки пост, когато някой попита нещо и друг да се прави на по-умен и да му се репчи. Има си хора от екипа, по-високо стоящи в този форум от теб, които могат да отговарят. Ясно е, че има и някой много заблудени, но какво от това?

Ай стига толкова офтопик...
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

Следя отзивите от 1.3 и 1.4 които излезнаха съвсем скоро и всичко пишат уникални неща :
ai players have better positioning.
-no statue after freekick/corner.
-shooting feel better.
-players getting up quicker after stumbling.
-cpu-opponent seems to pass to a player and another player comes from the back and takes the pass before. the opponent play is therefore not as predictable as before.
-goalkeepers do not leave lose weak shots to the short corner.
-ai does not run straight to the postition where the ball hits the ground if you do not want them to.
-better postioning therefore the ball is free mor often like in real matches.
-when playing pressing it is more unlikely cpu players slide from behind.
-non-brutal slides from the side do not give a red card.
-overall goalkeeper-improvements.

Това още повече ме кара да търся начин да базираме БФЛ Патча върху 1.30 респективно 1.40 , който се дърпа от самата игра след като инсталираш 1.30.( поне така ми казаха )
Rooster1912

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Rooster1912 »

Добре звучи !В крайна сметка не разбрах-1.3 ако го инстална върху чиста игра,ще ми тръгне ли...или иска крак?Има ли такъв вече?
mitaka_vratarq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от mitaka_vratarq »

аре ве хора кога наи после 6те излиза тоя пат4 някои да пи6е плс :( :(
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MrDeqn »

АБЕ ВИЕ СМОТАНИ ЛИ СТЕ БЕ?
На колко сте та неможе да проумеете че патча още не е излезнал и не е готов и се чака патча на Конами? :|
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”