БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Заключено
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от NaFteX »

DJNAS написа:Само не разбрах сега защо на края и ти ревна :rofl:Абе Monteso,споко брат,нама смисал,аз съм с другият пач от много време,но мислех че нашите момчета ще го направят по раничко,Просто исках да кажа това което ти обясни и nasko_ov.А това което исках да кажа всащност е,че ако се отлага месец за месец то наистина ще стане септември и ще започна да играя ПЕС10.Просто тази година много се забавиха,аз съм готов да им помогна с всичко,дори да работя над този проект заедно с тях,заваршил съм за компютарен инжинер,не ми пречи да им помагам с някои детайли,само и само за да стане по барзо.Благодаря на nasko_ov,който ме е разбрал и се застапи зад мен.Мерси брат.
Аз нито го казах по някъв начин да се заядя или нещо друго просто ти отговорих.А това че мозъка ти е малко в главата нямаше да пишеш толкова глупости.Патча беше почнат късно и е нормално по късно да излезе.Беше писано поне 20пъти че до края на този месец най късно началото на другия ще излезе патча.Няма да ти стигнат повече от 6 месеца ли да играеш с БФЛ че толкова напираш ?

п.п. Новия патч на Конами има ли крак или и без крак става ?
Изображение
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Ultra Levski »

пичове ще ми обяснители какво има в нович пач на конами и от къде мога да го дръпна?
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

NaFteX написа:
DJNAS написа:Само не разбрах сега защо на края и ти ревна :rofl:Абе Monteso,споко брат,нама смисал,аз съм с другият пач от много време,но мислех че нашите момчета ще го направят по раничко,Просто исках да кажа това което ти обясни и nasko_ov.А това което исках да кажа всащност е,че ако се отлага месец за месец то наистина ще стане септември и ще започна да играя ПЕС10.Просто тази година много се забавиха,аз съм готов да им помогна с всичко,дори да работя над този проект заедно с тях,заваршил съм за компютарен инжинер,не ми пречи да им помагам с някои детайли,само и само за да стане по барзо.Благодаря на nasko_ov,който ме е разбрал и се застапи зад мен.Мерси брат.
Аз нито го казах по някъв начин да се заядя или нещо друго просто ти отговорих.А това че мозъка ти е малко в главата нямаше да пишеш толкова глупости.Патча беше почнат късно и е нормално по късно да излезе.Беше писано поне 20пъти че до края на този месец най късно началото на другия ще излезе патча.Няма да ти стигнат повече от 6 месеца ли да играеш с БФЛ че толкова напираш ?

п.п. Новия патч на Конами има ли крак или и без крак става ?
незнам дали има крак ама без не става (освен ако не си купиш играта ест)
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Може и без крак,не е и задалжително играта ти да е купена(оригинална),просто си преинсталирай играта,после инсталирай патча,и чак след това копирай crack-a на играта си,после играй.
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от metodi_Cska »

тоя патч 1.30 вече е излязъл видях го начи патча ще излезе скоро :happy: :wasntme:
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

То вече има и друг,по добар от 1.30,погледнете хубаво в сайта на gamingaccess и ще намерите много добри патчове,включително патч за стадион васил левски,много добре е направен,заслужава си да го има в играта.
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от David_Villa »

Искам да попитам.. има ли някав начин да направите така че когато играя мастър лига.. и когато имам мач за Шампионска Лига .. като играя мача да ми излиза така както когато си пусна мач само от шампионска лига..????? ако има такав начин плс плс направете го.. така ще е много по яко... ;) ;) ;)
Изображение
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

и аз искам много неща ама няма
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Всеки иска и е нормално,но дали ще стане,никой не знае,и да,наистина би било добре когато играеш МАСТЪР ЛИГА или СТАНИ ЛЕГЕНДА,когато имаш мач за Шампионската лига,да се пуска инфото на Шампионска лига.До колкото,знам,вече е правено на ПЕС6 от Конами,и то е нов пач с всички трансфери за 2009-та година.Имам го този пач и за това знам.
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

Може ли да попитам до каде сте някои казва че ще излиза в края на месеца ама то почти мина месеца иначе Превю е много хубаво :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

А Yovov , Da Costa, Milev ще ги има ли и герена аз искам този пат4 само за състава стадиона на левски а и ше го имали националния стадион Васил Левски :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :^) :^) :^) :^) :^) :wasntme:
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MoNteSo »

steg написа:А Yovov , Da Costa, Milev ще ги има ли и герена аз искам този пат4 само за състава стадиона на левски а и ше го имали националния стадион Васил Левски :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :^) :^) :^) :^) :^) :wasntme:
Ако искаш говеда, построи си ферма!
А иначе и аз искам да попитам Васил Левски ще се добави ли или няма да има достатъчно слотове ?
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от IvanMladenov »

Ще има място и за Васил Левски, ама аз да напомня че пача като го пуснем няма да са 19 стадиона, а по-малко и по-нататък ще станат 19 с адд-он.
Аз настоявам освен готовите до момента задължително като пуснем пача и Васил Левски да имаме, но не съм сигурен че ще можем. Просто големите стадиони (Армията, Герена, Левски) отнемат адски много време, защото трябва да се направят наново, тъй като готовите стадиони за ФИФА са прекалено тежки за ПЕС => е много вероятно нито един от тях да не е готов за пача. Но все пак аз се надявам поне Васил Левски да е готов.
Изображение
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

братле като не ти харесва си направи патч да видим ти какво ще направиш и за колко време :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

хараесвам го ама кво ми говори
за левски и цска
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

аз не сам нито за левски нито за цска
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Стадион Васил Левски го има в сайта на Gamingaccess,всеки един може да си го драпне от там и да го сложи на мястото на някой от другите стадиони,аз го имам от 3 месеца.
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

знам че го има ама не занам ка да го изтегля плс кажете кое да натисна там няма никакви ботони download или други
:?: :?: :?: :?:
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

ако искаш си даи skype и ми го прати
моя е punk_shado
:thanks: :thanks: :bounce:
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Futbolische_90 »

http://downloads.gamingaccess.com/index ... e_id=38151 ето само цакаш на синюто даунлоад ит :)
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”