BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Jawor

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от Jawor »

Ами за тоя пач оправя малко от геймплея.Играх играта дълго време с ГА пача който е без 1.2 Снощи си сложих 1.2 на КОНАМИ и си инсталирах БФЛ Лайт и имах чувството,че играя съвсем различна игра....незнам какво,НО променя някои неща..и за пача БРАВО БФЛ супер е!!!На мен много ми харесва,само чакам добавката с новите трансфери от първенството и всичко ще е супер :blush: По-късно ще си сложа БФЛ ПЕС 09 :P че сега малко нямам хард :sweating: и ще трябва да се задоволя с Лайт версията на пача :clap: :whew:

ЕДИТ:Само да питам кога се очаква да пуснете добавката с новите трансфери от Българското Първенство ? :)
mitaka_vratarq

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от mitaka_vratarq »

аве пичове кога ша излиза тая добавка за зимните трансфери
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от chentri »

БРАВО!!! Едно голямо БРАВО на момчетата!!!!!

1.Патча си е отделен от играта което говори само за себе си.
2.Атмосферата на стадиона е както на бг стадион.Изиграх 1 мач ЦСКА-Левски на топ плеар(не се хваля а просто казвам защото на топ плеар е най реално) и победих но мача беше лежане и наистина Гошо вратарчето изкара много положения.
3.Погледнах и пооправих съставите на 3 отбора(България,Испания,Реал Мадрид) ми забелязах че са както в ГА Гамингаксес Патч (+) само някои футболисти не са преместени от някой отбор в друг(Зоран Златковски от Славия във Вихрен и т.н.) но не е фатално ще има фикс за трансферите.
4.Аз бих искал да поиграя с Вихрен но като гледам не е хич добре направено---Объркани постове и не само на Вихрен и на много други играчи.Груго направени играчи които вече ги няма в отбора от 1 година.Много играчи липсват макар че дадох 2-3 сайта за да се видят на повечето снимки---но лицата може и без тях сега все пак на по малък отбор но поне височината (в сайтовете дет съм дал я има) да беше оправена и да е реалният състав.Прически и така нататък не е фатално ще си го оправи сам човек но сега трябва да правя още 10 играча и да делна поне 5-6.
5.Имената на стадионите са с тези на бг отборите но всъщност са си старите стадиони от пес--само името е сменено(версия бфл пес 2009) ама и туи не ми пречи.
6.Като геимплей много добре както и саундтрака.
7.Съставите не са хич както трябва но все пак ако се играе само с цска и левски е много добре.И все пак Благодаря за патча.
8.Някой неща като бутонки и т.н. не отговарят на картинката но пак не е от голямо значение.
9.На БАЛ изхвърля от играта пробвах един номер но не се оправи
Сега като поиграя още дано да не намеря още бъгове наистина се надявам
10.Има и някои дребни бъгове в МЛ но 1 е малко по голям--няма всички играчи в Моят отбор в отдел трансфери и така не може да се продадат или т.н някои играчи.
Последно промяна от chentri на 07 Апр 2009 17:54, променено общо 3 пъти.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от AntrAcsA »

Преди малко пробвах всички инсталатори и всичките работят без грешка. Патча си работи без никакви проблеми!!!!
bob4o34
Мнения: 27
Регистриран на: 05 Яну 2008 23:54

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от bob4o34 »

имам процесор AMD Sempron 3000+ 1.80 ГХц 512 МБ рам с коя версия да играя кажете моля мерси предварително :) :) :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ !!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от AntrAcsA »

Момчета, cега забелязах , че след иснтала на патча в конфиг апликатора е включен LOD-a . Той увеличава качеството на текстурите и товари допълнително играта. Предполагам ,че ако не се маркира играта няма да засича толкова при фулл инсталация. Или с други думи
bflserver > config.exe > Изображение


@bob4o34 инсталирай BFL PES 2009 версията. След това може ако искаш инсталираш стадионите , но ако ти засича има опция за тяхната деинсталация . Само дете след деинсталацията на стадионите май се деинсталира и " PES2009_EDIT01 " файла в \Documents\KONAMI\BFL Pro Evolution Soccer и трябва да си го сложиш отново от папката " Needed Files " от торента.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от MoNteSo »

Асене, ето от къде идвал лага... еваля сега го оправих :happy:
spiker

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от spiker »

Аз екипа на локото си го оправих...
БФЛ ако ще правите фикс или ъпдейт кажете, ще ви събера информация за Локомотив и още няколко отбора :)
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от AntrAcsA »

Фикс няма да има. Няма какво да се фиксва. Ще има само един ъпдейт на зимните трансфери и толкоз.И то ако Иван се навие да го направи .
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от bez_ime444 »

да питам на 1 GB ram ATI RADEON 2400 AGP 256 RAM и процесор 1.83 GHZ

дали ще ми тръгне фулл версията или :)
Fusion

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от Fusion »

Извинявам се ако вече е отговорено на този въпрос.. но да попитам в become a legend може ли да се играе с бг отборите, че при мене ги няма..
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от MoNteSo »

Fusion написа:Извинявам се ако вече е отговорено на този въпрос.. но да попитам в become a legend може ли да се играе с бг отборите, че при мене ги няма..
Има ги.Ако не ти излезнат - дай ESC да се върнеш назад, и после пак към избирането на лигите, докато не ти излезне и нащо първенство!При мене така стана!
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от chentri »

АКО има фикс за трансферите КОГА смятате да го направите и да го пуснете.Ако няма поне кажете за да си ги оправя колкото мога сам.
И ако правите поне кажете в какъв период ще е готово например в близките 5 дни или кога евентуално ще го правите.А то не се ли прави за 1 ден туй щот само 1 фаил трябва да направите.
IckYyY

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от IckYyY »

Абе защо на мен ми дава грешка като почна да иргая Become a legend пуска ме резерва в първия ми дебютен мач и ми дава следната грешка
RUNTIME ERROR
R6002
-Floating point support not loaded
Някой ако може да ми помогне
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от AntrAcsA »

Ами освен ако си играл БАЛ с 1.30 и тъй като БФЛ патча работи с 1.20 да иска по нова версия . Но това няма как да се случи защото за
1.30 няма китсървър и патча ще си работи по 1.20 каквото и да правиш .
Почни нова " Легенда " с БФЛ патча , а ако искаш да си играеш старата то тогава стартирай играта от пес2009.ехе а не от бфл пес 2009.ехе .
ИЛИ нямаш никакъв официален патч на Конами а чиста игра без официален патч крашна при някои на БАЛ моуд. Просто бъг от страна на Конами . Този бъг се оправя от 1.20 или 1.30 !
IckYyY

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от IckYyY »

Ами с 1.20 пача на Конома който сте дали с него съм :(
Аз сега започвам да играя BaL с вашият пач преди това съм играл на чиста игра ама искам да иргая на вашият пач много по яко е ;)
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от quaresma »

В папката C:\Documents and Settings\Jab4o\My Documents\KONAMI\BFL Pro Evolution Soccer има едно Settings обаче вижте как ми е и немога да си оправя контролите? Как да го променя..? Ето снимка какво представлява :


http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... 9/untitled
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от MoNteSo »

quaresma написа:В папката C:\Documents and Settings\Jab4o\My Documents\KONAMI\BFL Pro Evolution Soccer има едно Settings обаче вижте как ми е и немога да си оправя контролите? Как да го променя..? Ето снимка какво представлява :


http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... 9/untitled
Jab4o ? :D :D :D :D :D :D
Контролите се оправят от settings.exe в директорията на играта(т.е. там където ти е инсталирана) ;)
mitaka_vratarq

Re: BFL Pro Evolution Soccer 2009 Release !

Мнение от mitaka_vratarq »

а може ли да ми кажете кога сас сигурност ще правите ъплеида за зимните трансфери :) :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”