BFL PES 2009 Проблеми

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от trkt »

dakata828 написа:Защо като отворя пач 1.1 или 1.2 или 1.3 на КОНАМИ и ми излиэа да натисна Update но като цъкна на него не може да се натисне и прозореца става Not Responding? ПОМОГНЕТЕ!
ЧАКАШ 10-15 МИНУТИ И СЕ ОПРАВЯ, четете малко темата това е стотния такъв въпрос..някой ако ти каже че няма да стане не го слушаи сигорно не е чакал достатачно, незнам на по слаби машини явно се чака повече или от друго нещо зависи, аз моя лаптоп бих го нарекал слаб тъй като дори не мога да играя песа на high res и чаках само 6-7 минути, такаче стоиш и чакаш то само се оправя
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
hangoverboy
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Мар 2008 10:47

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от hangoverboy »

rump_shaker написа:Моя проблем може би не е свързан директно с патча. Но след инсталация и като стартирах играта, ми дава SEND / DONT SEND ERROR

До болка познатото съобщение на всички. Уиндоса ми е на 1 седмица, и върви всичко до момента без отказване. Дори като си пусна ПЕСа нормалния нямам никакви ядове. Инсталнал съм си 1.30 на конами. Но като пусна БФЛ ПЕС и ми дава това гадно съобщение точно след като се пусне логото на ПЕС, незнам филмче ли следва или менюто, но немога да стиган то такова изобщо.

Моля за малко помощ, ако някой знае каква може да е причината
rump_shaker написа:Този проблем го имах и аз но с един друг патч. А стози дори до менюто немога да се одбера. Изхвърляме още след логото на ПЕС като се зарежда играта :( :(

Незнам какво да правя. Чаках толкоз месеци а сега немога да играя.
ЗА всички който имат този и подобен проблем влизат в настроиките bfl-sett и там където пише Quality го слагате на Low.
Приятна игра :)
dakata828

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от dakata828 »

trkt написа:
dakata828 написа:Защо като отворя пач 1.1 или 1.2 или 1.3 на КОНАМИ и ми излиэа да натисна Update но като цъкна на него не може да се натисне и прозореца става Not Responding? ПОМОГНЕТЕ!
ЧАКАШ 10-15 МИНУТИ И СЕ ОПРАВЯ, четете малко темата това е стотния такъв въпрос..някой ако ти каже че няма да стане не го слушаи сигорно не е чакал достатачно, незнам на по слаби машини явно се чака повече или от друго нещо зависи, аз моя лаптоп бих го нарекал слаб тъй като дори не мога да играя песа на high res и чаках само 6-7 минути, такаче стоиш и чакаш то само се оправя
Мерси много !!!! А знаеш ли как се оправя това:Either the file is damaged or was not correctly install.Please uninstall before install it again. Това ми излиза като цъкна иконката.Инсталирал съм BFL PES 2009 Lite!
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от trkt »

dakata828 написа:
trkt написа:
dakata828 написа:Защо като отворя пач 1.1 или 1.2 или 1.3 на КОНАМИ и ми излиэа да натисна Update но като цъкна на него не може да се натисне и прозореца става Not Responding? ПОМОГНЕТЕ!
ЧАКАШ 10-15 МИНУТИ И СЕ ОПРАВЯ, четете малко темата това е стотния такъв въпрос..някой ако ти каже че няма да стане не го слушаи сигорно не е чакал достатачно, незнам на по слаби машини явно се чака повече или от друго нещо зависи, аз моя лаптоп бих го нарекал слаб тъй като дори не мога да играя песа на high res и чаках само 6-7 минути, такаче стоиш и чакаш то само се оправя
Мерси много !!!! А знаеш ли как се оправя това:Either the file is damaged or was not correctly install.Please uninstall before install it again. Това ми излиза като цъкна иконката.Инсталирал съм BFL PES 2009 Lite!
Ами незнам сигорно нещо е станало при инсталацията, махни го шатча и пак го инсталирай дано се оправи, защото по принцип на самия патч нищо му няма ;/
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от AntrAcsA »

:^) По добре пусни една Hash проверка на торента. Може да има препуснати фаилове. Понякога така с получава когато се сваля торент
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от chentri »

На мен ми се появи това и преинсталирах патча 3 пъти ама не се оправя ето го и проблема---- http://prikachi.com/files/725347y.png -------------- http://prikachi.com/files/725383X.jpg
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

аве пичове кога ще излиза пача с зимните трансфери на бфл
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от AntrAcsA »

chentri написа:На мен ми се появи това и преинсталирах патча 3 пъти ама не се оправя ето го и проблема---- http://prikachi.com/files/725347y.png -------------- http://prikachi.com/files/725383X.jpg
AntrAcsA написа::^) По добре пусни една Hash проверка на торента. Може да има препуснати фаилове. Понякога така с получава когато се сваля торент
:^)
Изображение
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от chentri »

AntrAcsA написа:
chentri написа:На мен ми се появи това и преинсталирах патча 3 пъти ама не се оправя ето го и проблема---- http://prikachi.com/files/725347y.png -------------- http://prikachi.com/files/725383X.jpg
AntrAcsA написа::^) По добре пусни една Hash проверка на торента. Може да има препуснати фаилове. Понякога така с получава когато се сваля торент
:^)
Изображение
Аха мс тъкмо сега мислех да го направя.
dakata828

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от dakata828 »

chentri написа:
AntrAcsA написа:
chentri написа:На мен ми се появи това и преинсталирах патча 3 пъти ама не се оправя ето го и проблема---- http://prikachi.com/files/725347y.png -------------- http://prikachi.com/files/725383X.jpg
AntrAcsA написа::^) По добре пусни една Hash проверка на торента. Може да има препуснати фаилове. Понякога така с получава когато се сваля торент
:^)
Изображение
Аха мс тъкмо сега мислех да го направя.
Не става! Пуснах Hash , зареди и почнах да инсталирам BFL Lite всичко беше ОК и цакам на иконката и пак тоя ерор ! PLZ HELP!! Много ми се играе с БГ отбори!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от sv3nc3 »

При мене ми даде проблем на фул версията, за това си инсталирах нормалната версия и си добавих стадионите и вс е ОК ;)
dakata828

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от dakata828 »

sv3nc3 написа:При мене ми даде проблем на фул версията, за това си инсталирах нормалната версия и си добавих стадионите и вс е ОК ;)
Ама аз инсталвам без проблими ама като цъкна иконката ми се появява ерор.Защо така ?????
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от the_red_fan »

МОЛЯ НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ , ЗАЩО СЕ ПОЛУЧАВА ТАКА , И ТО САМО НА БГ СТАДИОНИТЕ??

http://195.149.248.189:8080/2009-04-06/ ... 36cc0a6cac
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от The_Game_Beroeca »

аз пък нямам проблеми и съм супер доволен БФЛ ШАМПИОН :bounce: :flagbg:
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Futbolische_90 »

и аз нямам проблеми пача ми харесва много и съм доволен обаче аз играя на лоу понеже пц-то ми е слабо и стадионите са ми с черна трева има ли няква вероятност да се оправи това зада играя на бг стадионите мерси предварително :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

Абе я кажете как мога да изтрия някои от песните на отборите, че има някои като бученето на Славия, които дразнят адски много.
Fusion

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Fusion »

hangoverboy написа:
rump_shaker написа:Моя проблем може би не е свързан директно с патча. Но след инсталация и като стартирах играта, ми дава SEND / DONT SEND ERROR

До болка познатото съобщение на всички. Уиндоса ми е на 1 седмица, и върви всичко до момента без отказване. Дори като си пусна ПЕСа нормалния нямам никакви ядове. Инсталнал съм си 1.30 на конами. Но като пусна БФЛ ПЕС и ми дава това гадно съобщение точно след като се пусне логото на ПЕС, незнам филмче ли следва или менюто, но немога да стиган то такова изобщо.

Моля за малко помощ, ако някой знае каква може да е причината
rump_shaker написа:Този проблем го имах и аз но с един друг патч. А стози дори до менюто немога да се одбера. Изхвърляме още след логото на ПЕС като се зарежда играта :( :(

Незнам какво да правя. Чаках толкоз месеци а сега немога да играя.
ЗА всички който имат този и подобен проблем влизат в настроиките bfl-sett и там където пише Quality го слагате на Low.
Приятна игра :)

Не помага това нещо :S .. някой ако може да помогне ;/ .... pes-a си работи .. като опитам обаче да пусна пача и веднага .. don't send
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от AntrAcsA »

" Проблема е във вашия телевизор " нещо не си инсталирал както трябва патча . Всичко си работи без проблеми.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

Като, че ли помолих некой свирка да ми направи... ебати мълчанието!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от __SaNd1__ »

MoNteSo написа:Като, че ли помолих некой свирка да ми направи...

:rofl: :rofl: :rofl:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”