BFL PES 2009 Проблеми

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
zorder
Мнения: 27
Регистриран на: 27 Окт 2007 18:24

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от zorder »

m0za4k0 написа:
belerefon написа:сложих стадионите,но искам да ги махна.КАК???

Подобен въпрос. Инсталирах фул версията, но ми сече малко и искам да я махна за да сложа по леката. Как да стане врътката?
В торента има папка Stadiums в нея стартирата и инсталвате независимо, че ги имате.От там отивате в папката на песа.Там имате файл Stadiums и го стартирате по този начин деинсталвате и нямате стадиони ;).
Айде със здраве.
Изображение
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от belerefon »

Благодаря!
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от m0za4k0 »

+1
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
Armanityyy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Armanityyy »

Съжалявам ако обидя някои от създателите но според мен от целия патч единствено екипите и стадионите стават за не6то.(СЯ ТВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ РАЗБИРА СЕ) Друго според мен има голям проблем с лицата аз сам фен на спартак варна(казвам какво може да се оправи там)1во състава не е актуален(това от едит се оправя)2ро погледнах не само на спартак но и на останалите отбори в а група 95% от лицата не са актуални(няма ни най-малка прилика)4то на много от играчите цвета на кожата изобщо няма нищо общто с реалния.Това са ми забележките по па4а. Сега другото имам проблем с инсталацията.Зна4и в на4алото като изтеглих па4а имах пес 09 с бургум пач.Разкарах си4ко възможно от бургум пача(китсървър,сейфове)инсталирах пача от папката ниидет фаилс след това инсталирах фул версията на бфл пача тръгнах да си пускам играта и ми даде някакъв ерор (беше нещо от рода the game is not corectly instaled)и до там не видях нищо повече.След това истрих песа изтеглих си го наново инсталирах го и стигнах до тва да го ъпдеитвам на 1.20(е да ама не)пускам ъпдеита и забива пи6е (not responding).Така реших да инсталирам сичко без пача 1.20 инсталирах фул версията пуснах си играта сичко ок почвам мач оправям състава избирам стадион и до там почва да зарежда играта и краи забива трябва да си ресвам компа за да се оправи. Моля някои да ми каже как да си оправя този проблем моля ви Skype:Armanityyy™ Който знае да ми пише или тука или в скаип. Благодаря предварително и дано излезе фикс за пача, а който знае нешто за моя проблем да пише веднага щом може. ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЪЖАЛЯВАМ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОИ ОТ СЪЗДАТЕЛИТЕ
Armanityyy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Armanityyy »

първоначалния ми проблем беше този http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2840 ... 284924.JPG
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от marto135 »

Armanityyy написа:Съжалявам ако обидя някои от създателите но според мен от целия патч единствено екипите и стадионите стават за не6то.(СЯ ТВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ РАЗБИРА СЕ) Друго според мен има голям проблем с лицата аз сам фен на спартак варна(казвам какво може да се оправи там)1во състава не е актуален(това от едит се оправя)2ро погледнах не само на спартак но и на останалите отбори в а група 95% от лицата не са актуални(няма ни най-малка прилика)4то на много от играчите цвета на кожата изобщо няма нищо общто с реалния.Това са ми забележките по па4а. Сега другото имам проблем с инсталацията.Зна4и в на4алото като изтеглих па4а имах пес 09 с бургум пач.Разкарах си4ко възможно от бургум пача(китсървър,сейфове)инсталирах пача от папката ниидет фаилс след това инсталирах фул версията на бфл пача тръгнах да си пускам играта и ми даде някакъв ерор (беше нещо от рода the game is not corectly instaled)и до там не видях нищо повече.След това истрих песа изтеглих си го наново инсталирах го и стигнах до тва да го ъпдеитвам на 1.20(е да ама не)пускам ъпдеита и забива пи6е (not responding).Така реших да инсталирам сичко без пача 1.20 инсталирах фул версията пуснах си играта сичко ок почвам мач оправям състава избирам стадион и до там почва да зарежда играта и краи забива трябва да си ресвам компа за да се оправи. Моля някои да ми каже как да си оправя този проблем моля ви Skype:Armanityyy™ Който знае да ми пише или тука или в скаип. Благодаря предварително и дано излезе фикс за пача, а който знае нешто за моя проблем да пише веднага щом може. ОЩЕ ВЕДНЪЖ СЪЖАЛЯВАМ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОИ ОТ СЪЗДАТЕЛИТЕ

Когато ти изпише not responding изчакай 5-10 мин и се оправя и може да продължиш ;) аз така се оправих
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Jumanjy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Jumanjy »

Хаххахахахаха,супер смешен БФЛ патч,ок пичове,всичко е перфектно и нямам проблеми с него,но имам 2-а въпроса.Защо казвате че трябва да слагаме версия 1.2 на Конами официалният патч,като играта си върви без него доста по добре?Другият въпрос ми е,защо за толкова много време,през което правихте патча,не направихте никъкъв реализъм в играта?Пичове,мога само да ви кажа,да влезнете в PES SERBIA,истеглете си тяхните първенства,питайте как се прави патч,и тогава правете,ако не се махнете всичките и спрете да заблуждавате хората.Искамда потчертая че не обиждам никой,просто истината боли по някой път.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от IvanMladenov »

Jumanjy написа:Хаххахахахаха,супер смешен БФЛ патч,ок пичове,всичко е перфектно и нямам проблеми с него,но имам 2-а въпроса.Защо казвате че трябва да слагаме версия 1.2 на Конами официалният патч,като играта си върви без него доста по добре?Другият въпрос ми е,защо за толкова много време,през което правихте патча,не направихте никъкъв реализъм в играта?Пичове,мога само да ви кажа,да влезнете в PES SERBIA,истеглете си тяхните първенства,питайте как се прави патч,и тогава правете,ако не се махнете всичките и спрете да заблуждавате хората.Искамда потчертая че не обиждам никой,просто истината боли по някой път.
каква истина, каква болка мен? :D
1.2 пача го сложихме, защото с него играта създава нов файл, който трябва за нашият пач. Не знам как върви без него, наистина.
И какъв реализъм да променим, ти знаеш ли как се променя, щото май си единствен ако знаеш. Кажи ми как например да променя гравитацията върху топката та да лети повечко, или да няма проблеми със засадите, просто ми кажи как, и ще го направим ;)
Изображение
gzagorov

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от gzagorov »

Според мен, щеше да боли повече, ако бяха решили да не правят патч.
Armanityyy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Armanityyy »

имам следния проблем инсталвам си 1.2 след тва пес фул пускам си мач почва да зарежда и дотам 10-15мин чакам не зарежда как да го оправя ??
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от marto135 »

Абе на Вихрен (вратар мисля че ) името му е Miliyanski ама след него има някви знаци някви въпросителни :D . Та искам да разбера някой докато го е писал се е изнервил и затова е станало така или това е някъф код :D
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
zorder
Мнения: 27
Регистриран на: 27 Окт 2007 18:24

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от zorder »

marto135 написа:Абе на Вихрен (вратар мисля че ) името му е Miliyanski ама след него има някви знаци някви въпросителни :D . Та искам да разбера някой докато го е писал се е изнервил и затова е станало така или това е някъф код :D
Нещо явно не криптирано както трабва, защото доста от играчите са със подобни имена.
Изображение
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

мом4ета браво за па4а ам тряаше поне да направите трансферите на АПФГ христо йовов го няма в левски и да коща са6то
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

mitaka_vratarq написа:мом4ета браво за па4а ам тряаше поне да направите трансферите на АПФГ христо йовов го няма в левски и да коща са6то
:whew:
IvanMladenov написа: Ето така искам постовете, защото, както знаете от превюто, съм обещал в най-близко бъдеще ъпдейт с зимните трансфери. Помогнете ми освен зимни трансфери да има и по-малко грешки в датабазата!
Jumanjy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Jumanjy »

IvanMladenov написа:
Jumanjy написа:Хаххахахахаха,супер смешен БФЛ патч,ок пичове,всичко е перфектно и нямам проблеми с него,но имам 2-а въпроса.Защо казвате че трябва да слагаме версия 1.2 на Конами официалният патч,като играта си върви без него доста по добре?Другият въпрос ми е,защо за толкова много време,през което правихте патча,не направихте никъкъв реализъм в играта?Пичове,мога само да ви кажа,да влезнете в PES SERBIA,истеглете си тяхните първенства,питайте как се прави патч,и тогава правете,ако не се махнете всичките и спрете да заблуждавате хората.Искамда потчертая че не обиждам никой,просто истината боли по някой път.
каква истина, каква болка мен? :D
1.2 пача го сложихме, защото с него играта създава нов файл, който трябва за нашият пач. Не знам как върви без него, наистина.
И какъв реализъм да променим, ти знаеш ли как се променя, щото май си единствен ако знаеш. Кажи ми как например да променя гравитацията върху топката та да лети повечко, или да няма проблеми със засадите, просто ми кажи как, и ще го направим ;)

Виж,не искам да се заяждам с никой,не мога да ти кажа как,защото не знам,но пък знам към кого можеш да се обърнеш и те да ти кажат как.Така,сложи си патч GC 2.5 и към него инсталирай GC 3.0.Сравни реалистичността на играта,със тази на БФЛ.Или,другият варянт,истегли си от сайта на PES-Serbia,един от тяхните пачове,на тяхното първенство,инсталирай го,и направи разликата,гарантирам ти,че разликата е огромна.Колкото до това към кой да се обърнеш за да получиш отговор на въпросите си за реалистичност на game-play-а,то можеш да се обърнеш към някой от gamingaccess.com.Не се заяждам,мисля че за това е този форум,за да може всичко да се оправи,просто првери тези патчове които ти казах,сравни ги по реалистичност и ще се убедиш сам.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от AntrAcsA »

Никой не ти е опрял пистолет в глават и ти каза : Инсталирай патча !
Като не ти е реален не го ползваш ;)
Елементарно е.
Има хиляди патчове така че имаш избор.

Реалноста на играчиете е 1 : 1 с тази от ГА , защото нашия ОФ е базиран на техния. Няма как да е по реален или не реален защото на практика са еднакви или пък с минимални разлики . :giggle: говориш глупости .

Писна ми да обеснявам защо един играч е с няколко милиметра по дълъг от колкото е в същност и защо е по куц или обратното от колкото е в същност , защото ни подведе ФМ дата базата ,която е била правена от 20 членен екип БГ-та и предположихме ,че ще е точна и прецизна. Не сме и предполагали ,че ще има някакви проблеми от към Датабаза , а и то реално няма . Освен с някой друг сантиметър. Всичко е описано и написано в превюто ама май никой не го е чел.
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от NaFteX »

За решението да използвате инфо от ФМ е много правилно и браво за това решение.Верно че тази година наще хора дето се занимават с БГ първенството в играта са по малко и нямат актуално инфо за всички отбори пак е по добро от всяко друго взето от списания и тем подобни.НО не и по добро от инфото което дава един фен на отбора.Искам за н-ти път да призова БФЛ да гледат и инфото което даваме феновете в раздела придвиден затова защото то е възможно най точното,ние дето ходим на всеки мач няма как да не знаем състава и по подробно инфо.Затова обръщайте по голямо внимание и на този раздел и само в краен случай ако нямате никакъв източник тогава ползвайте ФМ.Надявам се този път да ме чуете :)
Изображение
ivailos

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от ivailos »

ае момчета нз само дали аз го имам тоя проблем ама като си пусна да играя на някои бг стадион и стадиона ми се вижда черен?някой знае ли на какво може да се дължи това? :( иначе пача е страхотен мн як е :clap: :clap: :party: :party: :party: заслужаваше си чакането :clap: :clap: :clap:
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

а кога ще направите този пач 1.2 за да се оправят трансферите ????? :| :| :|
dakata828

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от dakata828 »

Пичове помощ!!! Пускам BFL PES 2009 от иконката и кво да видя? Either the file is damaged or was not correctly installed.Please uninstall before install it again. Направих всичко показано във видеото?!?! PLS HELP!!!
Последно промяна от dakata828 на 06 Апр 2009 10:09, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”