BFL PES 2009 Проблеми

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Gogo_t »

MoNteSo написа:Като, че ли помолих некой свирка да ми направи... ебати мълчанието!
ОбъркАл си форума, пич
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Armanityyy

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Armanityyy »

Мом4ета да ви питам не6то дръпнах си 1 боотс пак за песа и тои ми е във вид на архив кат го разархивирам е 1 папка боотс някои знае ли каде се разархивирвва плс ако някои знае да ми каже.
Благодаря предварително
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от chentri »

Мога да кажа че патча е много добър и съм написал за това в другата тема БФЛ ПЕС 2009 ли беше нз.НО човекът който е правил песните на агитките е "осрал" всичко.На вихрен некви реклами си слушат "Български обезпечен депозит" некви такива глупости да не говорим за Славия,а пък на Бела какви песни са сложени :o
А пък на всички държави като Турция,Украйна и т.н една и съща песен на всички.По добре да беше копнал файловете от CHANTSPACK и да ги бе сложил (може и така да е направено но не е както трябва дооправено) и да си добавиш на БЪЛГАРИЯ и на бг отборите.Айде със здраве и другият път се постарай повече за да не трием сега файлове.А иначе саундтрака по менюто на всякаде е много добро но само за агитките не е както трябва.
trifon
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2009 08:55

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от trifon »

Когато играя със Славия или Локо Мездра на техните стадиони звукът който се чува е като от развален телевизор.Шуштене и от време на време някакви реклами.Много е неприятно,може ли да се оправи?
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

trifon написа:Когато играя със Славия или Локо Мездра на техните стадиони звукът който се чува е като от развален телевизор.Шуштене и от време на време някакви реклами.Много е неприятно,може ли да се оправи?
Ще ти се каже, че си объркал форума :shake:
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от chentri »

MoNteSo написа:
trifon написа:Когато играя със Славия или Локо Мездра на техните стадиони звукът който се чува е като от развален телевизор.Шуштене и от време на време някакви реклами.Много е неприятно,може ли да се оправи?
Ще ти се каже, че си объркал форума :shake:
Единстеният начин да се оправи това шуштене е да влезеш в PES 2009/bflserver/img/cs0d.img да намериш фаиловете на Славия и Локо Мездра и да ги изтриеш.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

chentri написа:
MoNteSo написа:
trifon написа:Когато играя със Славия или Локо Мездра на техните стадиони звукът който се чува е като от развален телевизор.Шуштене и от време на време някакви реклами.Много е неприятно,може ли да се оправи?
Ще ти се каже, че си объркал форума :shake:
Единстеният начин да се оправи това шуштене е да влезеш в PES 2009/bflserver/img/cs0d.img да намериш фаиловете на Славия и Локо Мездра и да ги изтриеш.
Мерси много!
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Becks »

Живко Миланов е ужасно бавен :( Ако може да му вдигнете малко спийда :nerd:
Изображение
Mapuooo
Мнения: 29
Регистриран на: 03 Мар 2009 11:11

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Mapuooo »

На мене всичко ми е ок .. е да чат пат ми сече ама много малко !!!
та моят проблем е че след някой песни на агитките се пуска едно пръщене и е мн гадно , и когато си усиля звука на играта се стрескам яко :rofl: :rofl: !!


А съжелявам прочетох по нагоре коментара !! ама да ви питам ако ги истрия какво ще стане освен че нама да има пръщене
I Love Ju
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

Mapuooo написа:На мене всичко ми е ок .. е да чат пат ми сече ама много малко !!!
та моят проблем е че след някой песни на агитките се пуска едно пръщене и е мн гадно , и когато си усиля звука на играта се стрескам яко :rofl: :rofl: !!


А съжелявам прочетох по нагоре коментара !! ама да ви питам ако ги истрия какво ще стане освен че нама да има пръщене
Просто ще си остане атмосферата на стадиона с феновете и коментатора от играта.
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от bez_ime444 »

добре де като играх срещу литекс на техен стадион нито една техна песен не чух пее химна на ливърпулл и 2 мелодии от които са песни на цска срещу спартак некво алалала имам чуството че не е техно а на германски отбор защо така става иначе на цска черно море ботев нема ядове са като играя срещу некой друг ше видиме как е :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

bez_ime444 написа:добре де като играх срещу литекс на техен стадион нито една техна песен не чух пее химна на ливърпулл и 2 мелодии от които са песни на цска срещу спартак некво алалала имам чуството че не е техно а на германски отбор защо така става иначе на цска черно море ботев нема ядове са като играя срещу некой друг ше видиме как е :)
Наистина някои от песните на Литекс са сбъркани.На Спартак е добавена песенте на S.S. Cavese 1919, същата песен е добавена и на Еспаньол.Мисля, че и на Черно Море имаше една сбъркана(ама не съм убеден).Иначе има проблеми с качествето на песните на Локо Сф, Славия, Пирин и въобще на всички отбори с по-малки агитки, на които са добавени песни.Ама то е нормално, като те имат едно единствено скандиране и то едвам се чува в и без това малкото клипове, които има в нета.От едно нещо съм много доволен - песните на Миньор са си с добро качество.И не да се хваля, ама е така, защото аз ги давах и специлано си избирах клип с по-добро качество!

п.п. може да ме запсувате, ама като цяло най-големия проблем на пача е това, че не се тества!Ако беше тестван, много от тия грешки и проблеми които описваме тука - нямаше да ги има!
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от bez_ime444 »

прав си и на миньоро са добри песните но на славия локо мз едно пръщене няма ли да излизи некав фикс който оправя песните или :)
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от wrcrally »

не само за трансферите
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от IvanMladenov »

за песните на Литекс и Беласица, това е грешка на Асен, защото, в релийза е написал, че има песни на всички отбори от А Група, а всъщност, още като му ги давах да ги тества, му казах, че не съм намерил добри такива. Затова и липсват. Ако някой ми даде песни на тези два отбора, ще ги оправя. Естествено и на другите отбори търся песни с по-добро качество. За Локо Мездра и Славия не, там проблемът е бил при конвертирането, и ще ги оправя за пачът със зимните трансфери ;)
Изображение
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от quaresma »

Във всички мачове които ги играя не чувам коментатора? Как да си го пусна?
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

quaresma написа:Във всички мачове които ги играя не чувам коментатора? Как да си го пусна?
http://kachi-snimka.info/images/opt1239365281e.jpg

btw сега се сещам, че на някои от бг футболистите е направено коментатора да казва имената на някои от известните футболисти... нещо не мога да го формулирам, ама си мисля, че ще ме разберете!
agentores

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от agentores »

След като съм сложил вече един пач как мога да го махна?
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

а може ли да ми кажете кога сас сигурност ще правите ъплеида за зимните трансфери :) :)
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от quaresma »

MoNteSo написа:
quaresma написа:Във всички мачове които ги играя не чувам коментатора? Как да си го пусна?
http://kachi-snimka.info/images/opt1239365281e.jpg

btw сега се сещам, че на някои от бг футболистите е направено коментатора да казва имената на някои от известните футболисти... нещо не мога да го формулирам, ама си мисля, че ще ме разберете!

MoNteSo всичко е както е на снимката и пак не се чува коментатора?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”