Едитор за Become a Legend към пач-а на БФЛ?

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Posevin

Едитор за Become a Legend към пач-а на БФЛ?

Мнение от Posevin »

Някой има ли идея за Editor за Become a legend с пача на БФЛ?Аз свалих Едитора на Gaming Access,но не работи след като сложих пача на БФЛ.Проблема е,че преди да сложа тяхния пач бях стигнал доста далеч на Become a Legend на оригиналната версия и след като го сложих вече не мога да играя.Идеята ми е да си направя нов играч със същите характеристики но да играя в БГ първенството
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: Едитор за Become a Legend към пач-а на БФЛ?

Мнение от wrcrally »

премести си файла PES2009_BL01 от папката save на BFL Pro Evolution Soccer и я слижи Pro Evolution Soccer 2009 в папката на самата игра пак в сейфа пусно едитора промени каквото искаш и после пак варни този файл от кадето го взе дано да сам ти помогнал :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Posevin

Re: Едитор за Become a Legend към пач-а на БФЛ?

Мнение от Posevin »

wrcrally написа:премести си файла PES2009_BL01 от папката save на BFL Pro Evolution Soccer и я слижи Pro Evolution Soccer 2009 в папката на самата игра пак в сейфа пусно едитора промени каквото искаш и после пак варни този файл от кадето го взе дано да сам ти помогнал :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Е така вече пробвах,но на 2рия мач почва така да лагва играта,че е невазможно да се играе.Явно тоя едитор обарква нещата...
darkopan

Re: Едитор за Become a Legend към пач-а на БФЛ?

Мнение от darkopan »

И аз много го харесвам пача.Много ми се иска да играя с моя си игарач (на 5 сезона е).За съжаление не мога без да си го едитна до моите характеристики.Моля ви помогнете ми да си се изкефя. :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”