Face resource thread

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
KGMafia

Face resource thread

Мнение от KGMafia »

Така ... трябват ми снимки за лица на футболисти от БГ първенството и героите, спечелили бронзови медали през '94 година . Снимки на Левски има, но не на всички .


Ето кои имаме, кои са направени и кои ще са :

Отбор 94 година : Нямаме снимки - засега

Борислав Михайлов, Емил Кременлиев, Трифон Иванов, Цанко Цветанов, Петър Хубчев, Златко Янков, Емил Костадинов, Христо Стоичков, Йордан Лечков, Наско Сираков, Даниел Боримиров, Пламен Николов, Ивайло Йорданов, Бончо Генчев, Николай Илиев,Илиян Киряков, Петър Михтарски, Петър Александров, Георги Георгиев, Красимир Балъков, Велко Йотов, Ивайло Андонов и треньорите Димитър Пенев и Красимир Борисов.


Левски :

Георги Петков - Направен
Борислав Стойчев - ненаправен
Георги Иванов (Гонзо) - Направен, остава само коса да му се направи
Николай Димитров (Хичо) - Направен
Живко Миланов - Направен
Лъчезар Балтанов - ненаправен
Лусио Вагнер - Направен, различна версия от тази в БФЛ 08
Мариян Огнянов - Направен
Мирослав Иванов - ненаправен, може би ще го правим
Божидар Митрев - ненаправен, ще го правим
Георги Сърмов - лоша снимка, ако някой не сканира от картичка - едва ли ще го има
Веско Минев - ненаправен
Давид Бистрон - НЯМА СНИМКА
*Жеан Карлош - НЯМА СНИМКА
*Зе Соареш - НЯМА СНИМКА
*Жоаозиньо - НЯМА СНИМКА
*Юсеф Рабе - НЯМА СНИМКА
*Шакиб Бензукан - НЯМА СНИМКА
Рашид Тиберканин - НЯМА СНИМКА
*Цветан Димитров - НЯМА СНИМКА

** Играчите, който са със звездички, нямат снимки, но имат картички, които се продават в офиса на Левски на ул. Леге 15 . Който може, да купи картички на играчите със звездички и да ги сканира, за да можем да направим техните лица :)

ПФК ЦСКА София АД :

Всички със добри снимки в сайта им :)

Литекс :

Нямаме

Локо ПД :

Ако може .rar със всички добри снимки за лица от актуалния състав . В lportala.net ги има

Локо СФ :

Нямаме

Славия :

Нямаме

Ботев :

Нямаме

Черноморец:

Иван Чворович
Траян Дянков
Николай Кръстев
Георги Караканов
Стефан Трайков
Янко Георгиев
Владислав Стоянов

От Черноморец - не повече от 3 лица :)

Пример за добра снимка :

Изображение

Снимки с по-лошо качество от тази не се приемат
Снимки, на които се виждат зъбите на играчите, от усмивка или от каквото и да било също не се приемат


П.п. виждам, че са изтеглили снимките на ПФК ЦСКА София АД от неплатения им сайт, затова, някой ако ги е изтеглил, да ги постне
Последно промяна от KGMafia на 20 Юли 2008 22:59, променено общо 1 път.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Face resource thread

Мнение от rap17ka7a »

Моля никой от екипа на БФЛ Тийм да не трие темата!!!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Face resource thread

Мнение от vili4kata »

На Левски снимките уж ги имаше в сайта на УЕФА.. :^)
KGMafia

Re: Face resource thread

Мнение от KGMafia »

vili4kata написа:На Левски снимките уж ги имаше в сайта на УЕФА.. :^)
И те стоят завинаги там :D Все едно Левски всяка една година е със запазено място в групите на УЕФА :D Ама не мислите, ладове .. На Левски всичките снимки ги имам от 2005/2006, требват ми от 2007/2008 - тези които са на картичкитее
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Face resource thread

Мнение от yambolov »

в сайта на левски ги има.същите като тази на гонзо която си показал.
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Face resource thread

Мнение от rap17ka7a »

yambolov написа:в сайта на левски ги има.същите като тази на гонзо която си показал.
За всичките футболисти ли !?
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
KGMafia

Re: Face resource thread

Мнение от KGMafia »

rap17ka7a написа:
yambolov написа:в сайта на левски ги има.същите като тази на гонзо която си показал.
За всичките футболисти ли !?

Изображение


ето какви са :D На картичките са същите, но след сканиране можете ако искате 3000 пиксела да ги направите ... така, че някой да се заема, не чакайте на готово
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Face resource thread

Мнение от rap17ka7a »

Вижте как процедирах аз - писах ЛС на админа на официалния форум на ЦСКА.Можете и вие да се опитате да направите същото.Поне при мен даде резултат.Ето разговора ни.
rap17ka7a написа:Абе прерових сайта прерових и форума но не мога да намеря хубава голяма бюст снимка с хубава резолюция.Можеш ли да ме насочиш някъде къде има ти имаш ли защото аз съм един от хората, които ще правят БФЛ 09 и искам да направим реални лица на целия отбор за да ги вкараме във фифа 09.Сега ще ти дам линк към снимка на едно говедо но само те имат подходящи снимки а на мен ми става гадно като се сета че само те ще имат реални лица във фифата.
http://i.data.bg/08/07/18/1058636_orig.jpg
Това е перфектна снимка, с която може да се направи перфектно лице.Може и да не са по екипи важното е да гледат право напред и да са с много добра резолюция, защото тези, които са в сайта са с прекалено малка резолюция, а като се уголемят се размазват.Можеш ли да ми помогнеш :roll:
Така ще ти трябва само мъжкия отбор или и юношите? По принцип подновяват снимките като се натрупат доста нови, но сега са малко смутни времената...Като идея мога да ти уредя голяма снимка на календара, за да вземеше лицата от там, там сички са подредени, но ако трябва - ще почакаш малко и ще имаш футболистите, като ги направи нашия фотограф, но кога ще е - не знам...

Как да постъпим?
rap17ka7a написа:Ами календара на голяма резолюция мисля че ще свърши работа в календара има ли ги новите момчета, които тренират от Юношите?Най-добре дай да го видим този календар, ако е удобно защото и 5 лица да направим от него пак е повече от нищо.
Нека да се върнат от Холандия и пак ми напомни, аз ще кажа и помоля на фотографа да ги наснима всичките, та да имаме снимки
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Face resource thread

Мнение от yambolov »

сега не съм в нас ни като се прибера ще се заема.бих искал ако мога да помогна с нещо за новият патч,такаче като се прибера ще си остава скайпа да можем да се свържем и да започнем работа.
Изображение
BlueSharks

Re: Face resource thread

Мнение от BlueSharks »

Имам един въпрос - само на отборите изброени в първият пост ли ще правите лица? :wasntme:
KGMafia

Re: Face resource thread

Мнение от KGMafia »

BlueSharks написа:Имам един въпрос - само на отборите изброени в първият пост ли ще правите лица? :wasntme:
Предложи друг отбор, който ЕВЕНТУАЛНО може да има снимки ?
BlueSharks

Re: Face resource thread

Мнение от BlueSharks »

KGMafia написа:
BlueSharks написа:Имам един въпрос - само на отборите изброени в първият пост ли ще правите лица? :wasntme:
Предложи друг отбор, който ЕВЕНТУАЛНО може да има снимки ?
В официалният ни сайт има няколко снимки,които са с добра резолюция и според мен стават,но вие решавате. :wasntme:
KGMafia

Re: Face resource thread

Мнение от KGMafia »

BlueSharks написа:
KGMafia написа:
BlueSharks написа:Имам един въпрос - само на отборите изброени в първият пост ли ще правите лица? :wasntme:
Предложи друг отбор, който ЕВЕНТУАЛНО може да има снимки ?
В официалният ни сайт има няколко снимки,които са с добра резолюция и според мен стават,но вие решавате. :wasntme:
Кои сте ВИЕ ?


П.п. Видях - Черноморец - Снимките стават . Поздравления :) Ти първи помогна :)
BlueSharks

Re: Face resource thread

Мнение от BlueSharks »

Еми помислих,че по ника ми се разбира :blush: все пак се радвам,че помогнах :)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Face resource thread

Мнение от rap17ka7a »

KGMafia написа:
BlueSharks написа:
KGMafia написа: Предложи друг отбор, който ЕВЕНТУАЛНО може да има снимки ?
В официалният ни сайт има няколко снимки,които са с добра резолюция и според мен стават,но вие решавате. :wasntme:
Кои сте ВИЕ ?


П.п. Видях - Черноморец - Снимките стават . Поздравления :) Ти първи помогна :)
Отбележи го в най-горния пост.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
fleafly

Re: Face resource thread

Мнение от fleafly »

Дано е от полза
Георги Христов
Изображение

Имам няколко снимки на Бистрон обаче са малки, а пък на по-голямата е с шапка и не става. Бистрон има татуировка на врата,която ще изглежда доста интересно, ако някой реши да го прави. :D
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Face resource thread

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

не знам дали не е твърде малка вие преценете
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”