Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от Levski_forever »

ZooM написа:Да,това е истина!Все пак да попитам макар че знам че сигурно няма да стане!!Ами ще стане ли публиката да става и да сяда на песента Шампиони але и да попитам ,като се играят мачове УеФски - ЦСКА ще може ли публиката на ЦСКА да надвика тази на Уефски,щото на мача поне беше така!
пхахаххахахах :rofl: :rofl: оптимист :D
...а да направим феновете да хвърлят бомбички, факли и димки не искаш ли ?! :wasntme:
Като давате предложение преди това мислете дали РЕАЛНО може да стане... ;)
Изображение
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от ZooM »

Levski_forever написа:
ZooM написа:Да,това е истина!Все пак да попитам макар че знам че сигурно няма да стане!!Ами ще стане ли публиката да става и да сяда на песента Шампиони але и да попитам ,като се играят мачове УеФски - ЦСКА ще може ли публиката на ЦСКА да надвика тази на Уефски,щото на мача поне беше така!
пхахаххахахах :rofl: :rofl: оптимист :D
...а да направим феновете да хвърлят бомбички, факли и димки не искаш ли ?! :wasntme:
Като давате предложение преди това мислете дали РЕАЛНО може да стане... ;)

Еми както забелязваш съм написал че сигурно няма да стане,ама понеже съм виждал движение на публиката затова го написах!
RED OR DEAD
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от rap17ka7a »

ZooM написа:
Levski_forever написа:
ZooM написа:Да,това е истина!Все пак да попитам макар че знам че сигурно няма да стане!!Ами ще стане ли публиката да става и да сяда на песента Шампиони але и да попитам ,като се играят мачове УеФски - ЦСКА ще може ли публиката на ЦСКА да надвика тази на Уефски,щото на мача поне беше така!
пхахаххахахах :rofl: :rofl: оптимист :D
...а да направим феновете да хвърлят бомбички, факли и димки не искаш ли ?! :wasntme:
Като давате предложение преди това мислете дали РЕАЛНО може да стане... ;)

Еми както забелязваш съм написал че сигурно няма да стане,ама понеже съм виждал движение на публиката затова го написах!
Мненията ти бяха абсолютна простотия и не виждам защо въобще ги написа.Вярно ефекта е много добър, но само на стадиона в игра скоро няма да го видиш.Отиваш на мач и се кефиш това е.Стига писа глупости защото не излагаш само себе си.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от sv3nc3 »

sv3nc3 написа:
ZooM написа:Да,това е истина!Все пак да попитам макар че знам че сигурно няма да стане!!Ами ще стане ли публиката да става и да сяда на песента Шампиони але и да попитам ,като се играят мачове УеФски - ЦСКА ще може ли публиката на ЦСКА да надвика тази на Уефски,щото на мача поне беше така!
Ако кажеш още един път УеФски и ако не си поправиш подписа, ще бъдеш баннат.Това не е фенски форум.

2.7. Използването на иронични наименования на лица, прякори във форума, футболни клубове и населени места не се толерира.
Това вече е друго ;)
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от bor_don »

http://www.youtube.com/watch?v=F_OhMXhzFOI - агитката на Левски в Надежда и новата песен - Завинаги оставам аз левскар
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от MoNteSo »

Направо е чудесна... откраднали сте мелодията от отбор от Сериа Ц1... разбира се и Цецка не са по-назад и те също са измислили текст към същата мелодия :shake:

п.п. ето оригнала на S.S. Cavese 1919 по непотвърдена информация отбор от Сериа C1А - http://www.vbox7.com/play:395c2bc5 - уникална атмосфера, свалям шапка на тия хора!
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от ZhivkoBGR »

Абе какво значи откраднали!?!?! Стига с тия глупости, футболните фенове на който и да е било отбор, не сме композитори, че сами да си мислим мелодии! АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ОТБОРИ КОПИРАТ МЕЛОДИЯ ОТ ДРУГ, КАТО ПРАВЯТ ТЕКСТА ДА Е ЗА ТЕХНИЯ ОТБОР!!!!!!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от MoNteSo »

ZhivkoBGR написа:Абе какво значи откраднали!?!?! Стига с тия глупости, футболните фенове на който и да е било отбор, не сме композитори, че сами да си мислим мелодии! АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ОТБОРИ КОПИРАТ МЕЛОДИЯ ОТ ДРУГ, КАТО ПРАВЯТ ТЕКСТА ДА Е ЗА ТЕХНИЯ ОТБОР!!!!!!!
Е какво ? Кавър ли и правите :wasntme:
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от bor_don »

Вие какво, музиканти ли сте, та нови мелодии да съчинявате - всяка агитка взима песни
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от ZooM »

MoNteSo написа:Направо е чудесна... откраднали сте мелодията от отбор от Сериа Ц1... разбира се и Цецка не са по-назад и те също са измислили текст към същата мелодия :shake:

п.п. ето оригнала на S.S. Cavese 1919 по непотвърдена информация отбор от Сериа C1А - http://www.vbox7.com/play:395c2bc5 - уникална атмосфера, свалям шапка на тия хора!
ЦСКА е отбора , един единствен на света, за него ще се боря и няма да го предада ... оооо оооо
тва е песента,а иначе всички мелодии са копирани от някъде!!
RED OR DEAD
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от bor_don »

http://vbox7.com/play:38fb4098 от мача с Македонска Слава
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от ZhivkoBGR »

идеално качество на песен на Миньор!
http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-16052
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от BULTRAS »

http://bultrasongs.hit.bg/samo%20tebe%20obi4am.mp3
http://bultrasongs.hit.bg/nie%20sme%20k ... heloto.mp3
http://bultrasongs.hit.bg/Edin%20otbor%202.mp3

Не знам да ли вече не е късно,ако е да се опитате да ги сложете във втората версия на пача.(ако има такива)
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от NaFteX »

sv3nc3 кога горе долу ще се започва работа по Б групите за да дам актуално инфо за Нафтекс
Изображение
sheva
Мнения: 55
Регистриран на: 10 Окт 2008 19:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от sheva »

sv3nc3 написа:Перфектни са, браво.Жалко че отбора не е в А група
Благодаря! Отбора ни много скоро ще се завърне в А група, но такава е съдбата ни тази година в Б... Все пак ако решите да правите втора версия с Б група може да ви послужат. :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от sv3nc3 »

NaFteX написа:sv3nc3 кога горе долу ще се започва работа по Б групите за да дам актуално инфо за Нафтекс
Не знам дали ще почваме Б група. Ти ще дадеш инфо за Нафтекс и дотука(айде да се явят още 3-4 души да дадат инфо) за останалите 20 и няколко отбора нищо.Та аз помолих, ако може някой да даде инфо за Черноморец, защото излезе че не е по силите ни да намерим необходимото ни инфо(не е липса на желание от наша страна, а липса на такова отсреща).Ето сега пак моля, Може ли някой да даде точните номаре на футболистите на Пирин :thinking:
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от m0za4k0 »

Вратари

22 Благой Макенджиев
1 Ивайло Иваников
12 Николай Чавдаров

Защитници

14 Фаик Таиров
5 Димитър Коемджиев
3 Николай Бодуров
6 Георги Георгиев
2 Лъчезар Дафков
4 Юлиан Попев
** Цветелин Ралчовски
** Мирослав Ризов
** Димитър Наков

Халфове

19 Калоян Стоянов
** Велик Ирмиев
24 Любомир Витанов
** Иван Стойчев
13 Андрей Стоев
15 Румен Лаптанов
10 Тодор Паланков
7 Стефан Костадинов

Нападатели

** Павлин Тодоров
8 Светослав Дяков
11 Марио Метушев
17 Веселин Стойков
21 Херман Пиетробон
18 Борислав Хазуров
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
ultras_libery

Re: Песни на агитките за БФЛ FIFA 09 v1.0!!!!

Мнение от ultras_libery »

тук ли му е мястото ???
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”