БФЛ FIFA 09 Release!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
kleca

Re: Re:

Мнение от kleca »

Vencoi написа:
kleca написа:Пак питам..
Нещо да кажете за изхрърлянето след първия сезон?
проблема е отстранен
Добре де,със всички пачове съм до 1.2версия
Всичко е точно,но това не го оправя и след първия сезон ме изхвърля,а иначе вие нали сте го оправили за всички лиги или само за някои?
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Stargate »

Какво ще стане ако сложа Next Generation Graphics патча от Fifa4fans след БФЛ ФИФА 1.2 ?Питам,защото не ми се почва на ново кариерата с Левски.
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от flaboy »

Stargate написа:Какво ще стане ако сложа Next Generation Graphics патча от Fifa4fans след БФЛ ФИФА 1.2 ?Питам,защото не ми се почва на ново кариерата с Левски.
Аз така направих и няма проблеми ;) , обаче започна леко да цикли играта. Май тоя патч повдига страшно много изискванията
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Мнение от Stargate »

Еми моя комп е среден , но сега без Next Generation-a подкарвам играта с на макс всичко.Ето ми го компа:
CPU:Intel Celeron 2.93 GHZ
RAM:1.50 GB
VIdeo:Nvidia Geforce 9800 512 MB
HDD:250 GB
Дънна Платка:Asus P5GD2-X
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re:

Мнение от flaboy »

Stargate написа:Еми моя комп е среден , но сега без Next Generation-a подкарвам играта с на макс всичко.Ето ми го компа:
CPU:Intel Celeron 2.93 GHZ
RAM:1.50 GB
VIdeo:Nvidia Geforce 9800 512 MB
HDD:250 GB
Дънна Платка:Asus P5GD2-X

Моя е: Процесор:DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+
Рам :4 GB Видео: NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) Дънна платка: nVIDIA nForce 6100-4xx, AMD Hammer и съм с Vista, Обаче цикли след кат сложа тоя патч, незнам що така.
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Stargate »

Сигурно е бъгав патча.
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от flaboy »

Stargate написа:Сигурно е бъгав патча.

Незнам ама така хич не ме кефи и смятам да го махна, иначе е готин патча ,но за жалост
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
GoGo_SPoRt
Мнения: 84
Регистриран на: 31 Дек 2007 01:03

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от GoGo_SPoRt »

sv3nc3 написа:
jivko4 написа:аз иамам само 1 проблем и тои е че понякога ми из4езват футболистите само този и иначе всичко друго е добре мога да играя пове4е от 1 сезон и да участавам в евротурнирите
Проблема с изчезването може да си го решите с този патч на ФИФА Маниа:
http://italia.soccergaming.com/modules. ... it&lid=869
:clap: :thanks:
И ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВ СЕКС НЕКА ИМА !!! :D ²°°8
----------------------------------------------------------------------------------------------
Тихо се сипе белия прах, галено щипе ноздрите пак.Снежко навънка дърпа трева, пак се надрусах като свиня!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

Обяснявам как да направите да е с НГ патч на ф4ф без да ви сече.

1 инсталирате патча, който прави така че играчите да не изчезват
2 инсталирате некст джена
3 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.0
4 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.1
5 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.2
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от NaFteX »

Искам да попитам БФЛ дали ще има патчове и за Б групите ?
Изображение
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от flaboy »

sv3nc3 написа:Обяснявам как да направите да е с НГ патч на ф4ф без да ви сече.

1 инсталирате патча, който прави така че играчите да не изчезват
2 инсталирате некст джена
3 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.0
4 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.1
5 инсталирате БФЛ ФИФА 09 в1.2

При мен веднага след инстала на некст джен патча започва да ми сече, без да съм инсталнал БГ добавките. Компа ми е: Процесор:DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+
Рам :4 GB Видео: NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) Дънна платка: nVIDIA nForce 6100-4xx, AMD Hammer, 500 ГБ хард и съм с Vista. Някой да има обяснение :( :( :(
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Vencoi »

ами не сме го правили ние патча, че да знаем какво прави
обърни се към авторите на патча!!!
kleca

Мнение от kleca »

Никой не ми отговаря с нещо по конкретно,100 пъти питах вие ми викате че сте го оправили,ама не
днеска пак преинсталирах играта качих всички пачове до 1.2 и пак след първия сезон ме изхръвля?!
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от wcwc »

За жалост " с голямата сила идват и големите отговорности ".... Много ви разглезихме и затова така се получава. Аз първи догодина ще се постаря екипа да направим патча, така както са другите международни паточве... без песни на агитките, без допълнитени екстри и джаджи, без стадиони просто играчите и имента им. И това е... Как ви се струва?
Винаги съм обичал мненията с критика, но наистина явната неблагодарност и наглост на определени юзъри просто много ме обижда. И то не мен конкретно, а ме обижда това, че знам какво вложи и продължава да влага един човек ( ярко откроен) за този патч и виждам какво получава от хората... Явно освен, че е наистина голям е и много търпелив.
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от BULTRAS »

Или просто се изхвърлихте,че това ще е "перфектният патч",че ще е най - близо до реалността и.т.н. да до някъде успяхте,но много бъгове и грешки му донесоха минуси и критики.Каквито цели заложиш,такива са и очакванията. ;)
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от volov_fan »

Как става тоя номер,ако някой може да ми каже 3 пъти играх,бих ги и все ми изписвач,е отпадам :@ :@ :@ http://picbg.net/img.php?file=de908c74800c29a8.JPG http://picbg.net/img.php?file=fced82bb0e8bb791.JPG Айдеако някой знае каквода направя,да пише,защото така е егати тъпото :@
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от maniakapetko »

Странен бъг.Въпреки,че пише,че си загубил продължаваш.Не се притеснявай.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от volov_fan »

Слава богу :whew:
grizzly

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от grizzly »

пичове при мен ли пачът не инсталиран както трябва или просто изобщо не са пипнати лицата на играчите? :wasntme:
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от flaboy »

grizzly написа:пичове при мен ли пачът не инсталиран както трябва или просто изобщо не са пипнати лицата на играчите? :wasntme:

За лицата казаха ,че човека който ги е правил вече не е при тях или поне аз така разбрах, за тва са такива каквито ги виждаш. Те и така са долу горе добре ама все пак на предишните патчове беше друго. Да се надяваме, че ако има следващи версий на патча, нещо да е направено по въпроса с лицата.
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”