БФЛ FIFA 09 Release!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re:

Мнение от sv3nc3 »

mraza_bfl написа:ЕЙ ЛАЙНО личи си кой не може да прави пачове.За фифа пуснахте един пач и 10 фикса а за пес дори и пач не можете да направите.А миналата година успяхте да скърпихте некви боклуци и пак фиксове :D :D :D А че ти си некадърен и не можеш си инсталираш един пач никой не ти е виновен!И кога сме пускали 4тири патча?Това не се ли отнася за вас през 2006 като пускахте 6 пача? :D :D :D
И да тичаме срещу вас, пак няма да ни стигнете, които и да сте :giggle: :giggle: :giggle: .
ultras_libery

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от ultras_libery »

maniakapetko@ тва,за първия патч колко години ще го дъвчете(или да,така е като няма за какво друго да се захванете вече)
sv3nc3@ няма смисъл да не приемаш фактите,че вече бфл не е това което беше преди 2-3 години.Вървите все по-надолу и по-надолу.Въпреки много неща,този факт ми е неприатен най-малко за това,че сме българи и това ще намили качеството и броя на патчовете.
в бета версията не са открити бъгове и ваши неща,но не изключвам това,че след 1-2 дена някой който не е играл патча ще излезе с мнението,че има ваши работи :0
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Vencoi »

как разбра че вървим надолу?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от maniakapetko »

Както се казва ако не ти харесва не го ползвай.Колкото толкова.Тва се пави за кеф от БФЛ и никой не им плаща за това,че после да има претенции за лошо свършена работа.
@Vencoi то има една 3Д графика в,която е показано,как сте се изкачвали,а сега падате само надолу :giggle:
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
ultras_libery

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от ultras_libery »

смятам,че се видя тая година кво се говореше за патча ви ;)
маниак@ кво се опита да кажеш с тва,че бфл не прават патча за пари?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

ultras_libery написа:смятам,че се видя тая година кво се говореше за патча ви ;)
Какво се е говорело за патча ни, от тебе с 3 рега тука и от още 2-3 ма такива като тебе с по 3 рега :giggle: :giggle: :giggle: . А за патча на **** - :X (На принципа съм или добро или нищо - доброто е че не са взели нищо от нас и тва е другото :X )
eemmkkoo

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от eemmkkoo »

Баси , зарадвах се, че е излезнало нещо за фифа09 , но явно няма БЕРОЕ Ст. Загора в този пач, така ли? :S :S :S
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от yambolov »

еми пич нали зн:
няма мое,няма твое,няма вече и берое
:D :D (сичко е в кръга на шегата)
а берое може да има аако има Б групите което ще е добре този отбор е дал много на футбола и ако трява с нещо да помогнем да станат тези Б групи съм съгласен но всичко зависи от бфл 8)
Изображение
kleca

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от kleca »

Добре питах 100 пъти назад в темата никой нищо не ми отговаря..
Кажете най накрая защо като съм инсталирам всички пачове до 1.2 и фифата без нищо друго пача ми върви на 6 няма проблеми но не ми се оправя това с изхвърлянето след 1вия сезон?
Айде кажете нещо,да провера дали правилно се е инсталирал пача ли какво да направа...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

kleca написа:Добре питах 100 пъти назад в темата никой нищо не ми отговаря..
Кажете най накрая защо като съм инсталирам всички пачове до 1.2 и фифата без нищо друго пача ми върви на 6 няма проблеми но не ми се оправя това с изхвърлянето след 1вия сезон?
Айде кажете нещо,да провера дали правилно се е инсталирал пача ли какво да направа...
По време на коя версия си почнал кариера
kleca

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от kleca »

Еми значи аз имах фифата качих първо 1.0 и 1.1 изтрих сейфовете тогава още го нямаше 1.2 и играх ч сезон излезна 1.2 качих го и него изтрих пак сейфовете и почнах отначало пак и пак само 1 сезон, мислих да не сам качвал нещо друго и преинсталирах Фифата и на чисто още нямаше сейфове качих 1.0 1.1 и 1.2 и тогава влезнах направих сейф и пак само 1 сезон..
GoGo_SPoRt
Мнения: 84
Регистриран на: 31 Дек 2007 01:03

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от GoGo_SPoRt »

kleca написа:Еми значи аз имах фифата качих първо 1.0 и 1.1 изтрих сейфовете тогава още го нямаше 1.2 и играх ч сезон излезна 1.2 качих го и него изтрих пак сейфовете и почнах отначало пак и пак само 1 сезон, мислих да не сам качвал нещо друго и преинсталирах Фифата и на чисто още нямаше сейфове качих 1.0 1.1 и 1.2 и тогава влезнах направих сейф и пак само 1 сезон..
Тва е защото на самата фифа има Крак - Фикс от самата игра и не си го сменил Той излезе по късно,свали си го от Замунда около 40 Мб е сложи си го и си готов :)
И ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВ СЕКС НЕКА ИМА !!! :D ²°°8
----------------------------------------------------------------------------------------------
Тихо се сипе белия прах, галено щипе ноздрите пак.Снежко навънка дърпа трева, пак се надрусах като свиня!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

GoGo_SPoRt написа:
kleca написа:Еми значи аз имах фифата качих първо 1.0 и 1.1 изтрих сейфовете тогава още го нямаше 1.2 и играх ч сезон излезна 1.2 качих го и него изтрих пак сейфовете и почнах отначало пак и пак само 1 сезон, мислих да не сам качвал нещо друго и преинсталирах Фифата и на чисто още нямаше сейфове качих 1.0 1.1 и 1.2 и тогава влезнах направих сейф и пак само 1 сезон..
Тва е защото на самата фифа има Крак - Фикс от самата игра и не си го сменил Той излезе по късно,свали си го от Замунда около 40 Мб е сложи си го и си готов :)
да това е проблема ;)
kleca

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от kleca »

Ее най-накрая мерси.
GoGo_SPoRt
Мнения: 84
Регистриран на: 31 Дек 2007 01:03

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от GoGo_SPoRt »

:D браво :thumbsup: :flagbg:
И ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВ СЕКС НЕКА ИМА !!! :D ²°°8
----------------------------------------------------------------------------------------------
Тихо се сипе белия прах, галено щипе ноздрите пак.Снежко навънка дърпа трева, пак се надрусах като свиня!
sharki_91

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sharki_91 »

Да ви питам как мога да оправя гащетата на бг отборите защтото на Пирин, Левски и тн номера е на марката на гащетата? Опитах с kit tool i creation master (тои не трагна). Искам да ви кажа и едно браво щото пача е супер.
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от NaFteX »

Ако ще се прави патч и за Б група ето инфо за Нафтекс

http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php ... 812#p40812

Тука в последния пост съм дал всичко инфо за отбора.Надявам се че този път някой ще го погледне а не от някакви списания дето инфото им е старо.Дано този път да няма грешки.
Изображение
PeShky

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от PeShky »

Не знам ... Аз никои не съдя никои не ми е длъжен да прави пач,но мисля,че миналата година се справихте 1000 пъти по-добре от сега...Хем има само "А" група хем само на мениджър може да се играе...Но все пак евала за труда! Примерно миналата година супер яко ми стана като имаше Велбъжд Кюстендил...И сега се надявах да има пак няколко отбора от "В" група и да има пак Велбъжд,но уви...Все пак браво
nikstein
Мнения: 41
Регистриран на: 19 Окт 2008 19:17
Местоположение: Стадион "Локомотив",Г.Оряховица

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от nikstein »

Имам 1 въпрос.Излезе един патч за FIFA09,който добавя много нови първенства и турнири.Патча се казва CEP(Career Expansion Patch).Обаче БГ първенството е много объркано.Писах на атора на този патч и той ме попита как мога да му помогна за оправянто на БГ първенството.И аз му казах,че в България си имаме Теаm,който прави много добър патч само с българското първенство.Та въпросът ми е:Може ли да кача патча ви в http://sweetpatch.tv/ да го види оня човек.
Изображение
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от radoslav1990 »

Само немога да разбера от каде ми идва проблеме се контролите на фифата ми са разбъркани :( ай някой да ми хелп плс.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”