БФЛ FIFA 09 Release!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
thedeadman92

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от thedeadman92 »

Тва си е от самата фифа нази година контролите са сменени, влизаш в май фифа и конфогър контролс
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от elit_sofia »

Знам,че сега сте заети с БФЛ ПЕС 09 патча,но искам да попитам ще правите ли БФЛ ФИФА 09 2.0 с Б Групите ??? :thinking:
Изображение
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Vencoi »

НЕ
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Rubo »

То не е ли трудното само да са напрай само базата данни на играчите? Екипи, логота, банери, пана и т.н. лесно са праят ако тряя и аз ше са включа. ;)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

Rubo написа:То не е ли трудното само да са напрай само базата данни на играчите? Екипи, логота, банери, пана и т.н. лесно са праят ако тряя и аз ше са включа. ;)
Няма да има Б групи. Тази година нямаме време за това. Една наистина добра база(такава каквато е за А група) се прави 2-3 месеца. Ние не правим базата с СМ. Даже СМ не го ползваме за нищо, защото е бъгав. Ти ще направиш екипи и т.н., ма я ги вкарай после в правилните формати за ФИФА, така че да не се появяват бели екипи, еднакви екипи, и т.н. и направи една добра инсталация. Не е толко просто колкото си мислите. Ти продължавай да си тренираш екипите и др. работи, харесват ми ;)
mcboy

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от mcboy »

Може ли да попитам защо като пусна мача и ми зареди до средата ми излиза Don't Send ? Моля ви се помагайте
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Rubo »

Мястото на поста не мисля че е в тая тема.... и виж дали си инсталирал правилно пачовете и изтрий папката FIFA09 от My Documents ;)
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Rubo »

Пача си шест :) на мен ми хареса, върви без проблем и подобрената графика си я бива. :) единственото гадно и най-реално нещо е че стамината на повечето играчи е малко и немогат да издържат цял мач :D
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от volov_fan »

Инсталирам пача 1.0 без проблем и като почна да инсталирам 1.1 ми излиза това:
Изображение
Някакви идеи??? :^)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

volov_fan написа:Инсталирам пача 1.0 без проблем и като почна да инсталирам 1.1 ми излиза това:
Изображение
Някакви идеи??? :^)
Изтегли си я наново и от различно място на предишното
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от volov_fan »

Цялата фифа наново да тегля ??? Не може ли някой да ми прати този файл, няма ли да стане :( ?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

volov_fan написа:Цялата фифа наново да тегля ??? Не може ли някой да ми прати този файл, няма ли да стане :( ?
не цялата фифа, само v1.1
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от volov_fan »

Не става. Като го тегля от датата ми изписва това, а като го изтегля от тука като щракна върху БГЛ ФИФА 1.1 излиза ми един прозорец, натискам run и не става нищо, а пък тоя файл BOTEV554.ast въобще го няма...
Изображение
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от chentri »

Ми аз инсталнах фифата и след туи няколко патча.Фифата си вървеше без бъгове.Изтеглих си бфл 1.0 1.1 1.2 и 1.3 и нямше бъгове нито ме е изхвъряло (само някои дребни неща като грешка във вестника и т.н.).
Реших че искам да си поцъкам както си ми беше преди фифата с старите патчове само без бфл.Дадох ънинстал на БФЛ патчовете и след туй влязох в ексето и дадох нали да се върне старата фифа 09 и преместих старите сейфове в моите документи.Да ама не влизам във фифата ама тя пак си е с бфл и като дам да играя кариера ме изхвърля щото тва са сейфове без бфлто.След това си инсталирах отново 1 от старите патчове но пак си остана бфлто.Въпроса ми е може ли да си играя когато си искам с или без бфлто и как се прави щот не ми се получи и рабирасе дали ще си ми се върне фифата с старите патчове които са инсталирани преди да е инсталнато бфлто или трябва да ги инсталвам отначало.
emporiky

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от emporiky »

Здравейте момчета :) Регистрирах се във форума специално, за да ви кажа колко съм ви благодарен за невероятния пач, който сте направили. Попринцип не съм фен на фифа, но все пак реших да видя как е тазгодишния бфл пач и наистина останах приятно изненадан. Аз лично до сега не съм имал нито един проблем с него и със некст джен пача, който също използвам. Благодаря ви за усърдието отново :)

П.С. Особенно съм впечатлен от старанието да бъдат пресъздадени всичките български стадиони.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”