БФЛ FIFA 09 Release!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от jivko4 »

flaboy написа:
sv3nc3 написа:
jivko4 написа:за6то ме има два пати в 6ампионска лига
с кой отбор си, и през кой сезон се случи тва


Аз съм срещал един и същ отбор да го има в две групи в евротурнирите, но чак пък отбора скойто играеш незнам, яко е странно. Иначе тва според мен си е бъг на ЕА, щото и без бфл патча съм го срещал.
със цска след 1 сезон
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

jivko4 написа: със цска след 1 сезон
Дай шот, за да видя, точно какъв е проблема
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от jivko4 »

значии аз сега минха сезона и пак таи стана и отпаднах единия пат и сега играя едновремено в уефа и 6ампионска лига http://forum.bfl-team.com/posting.php?f=168&mode=popup
LS1914

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от LS1914 »

На Февруари месец съм и си цъкам доволно с отбора на народа, но най-интересно ми стана, когато бих миньорО в Перник за Купата и ми изписа, че аз отпадам :Д

Друго интересно, което забелязах е как наричат Жоазиньо 2-мата коментатори - Йобо :rofl:

Другото, което не ми харесва е, че юношите ( нали от Академията говоря ) са някакви чужденци... То май сте заместили 2-ра Бундеслига с наш'то първенство? Може и да греша, де :blush:

Също и защо сте написали Зе по някакъв доста интересен начин - Filho? (Фильо?) ... както и Жоазиньо - Santos :P

Все пак, браво, БФЛ. :) Дано след като завърша 1-я си сезон да няма бъгове и да си продължа мениджъра :hi:

ЧНГ :party:
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Мнение от elit_sofia »

Патча на мен ми върви без абсолютно никъкви проблеми вече.Даже си направих отборче и го пуснах вместо Беласица в А Група и не ме изхвърли от играта,както беше на БФЛ ФИФА 07.
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sv3nc3 »

LS1914 написа:На Февруари месец съм и си цъкам доволно с отбора на народа, но най-интересно ми стана, когато бих миньорО в Перник за Купата и ми изписа, че аз отпадам :Д

Друго интересно, което забелязах е как наричат Жоазиньо 2-мата коментатори - Йобо :rofl:

Другото, което не ми харесва е, че юношите ( нали от Академията говоря ) са някакви чужденци... То май сте заместили 2-ра Бундеслига с наш'то първенство? Може и да греша, де :blush:

Също и защо сте написали Зе по някакъв доста интересен начин - Filho? (Фильо?) ... както и Жоазиньо - Santos :P

Все пак, браво, БФЛ. :) Дано след като завърша 1-я си сезон да няма бъгове и да си продължа мениджъра :hi:

ЧНГ :party:
За първото има обяснени по назад
Второто няма логично обяснение, не сме задавали имена на играчи за коментиране
Третото - БФЛ не заменя никое първенство, то е абсолютно новодобавено, проблема идва от ЕА, защото за БГ юноши полуваината имена имат малко общо с Български а другите хич.
За имената - те така си се казват, Жосе Фильо - Зе Соареш и Жоао Сантос - Жоазиньо(Прякорите им са на Фланелките)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re:

Мнение от rap17ka7a »

Аз пък в един сезон играх и във УЕФА и в ШЛ и на двете стигнах до финал в един и същи сезон :rofl: бая мачове ми се събраха толкова сигурно и в англия не са играли
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re:

Мнение от sv3nc3 »

vladipo1 написа:Bfl team sa bokluci za ni6to ne stavate we pi4ove ne go li razbrahte? Po-dobre se otkajete da pravite pa4ove 4ovek da si napravi edin save i vie 6te mu go preebete s nekoi fix 6ot ne ste si svur6ili kakto trqbva rabotata. izvod: za ni6to ne stavate S vsqka izminala godina staVATE I VSE PO ZLE I VSE PO ZLE.
Мрънкьо :giggle: . Поздрави от нас за теб :party: :D . Не разбра ли че патча ни е направен така че да ти преебе фифата и сейфчето :rofl: :rofl: :rofl:
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re:

Мнение от __SaNd1__ »

vladipo1 написа:Bfl team sa bokluci za ni6to ne stavate we pi4ove ne go li razbrahte? Po-dobre se otkajete da pravite pa4ove 4ovek da si napravi edin save i vie 6te mu go preebete s nekoi fix 6ot ne ste si svur6ili kakto trqbva rabotata. izvod: za ni6to ne stavate S vsqka izminala godina staVATE I VSE PO ZLE I VSE PO ZLE.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Явно нещо не си направил както трябва пача си върви перфект :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Мнение от Gogo_t »

БФАЯЗОДЛ ТИЙМ СА БОКЛУЦИ, ЛУМПЕЛИ, МАЙМУНИ... Не разбрахте ли че не можете да правите патчове бе, нещастници... ПРЕЕБАХТЕ МИ УИНДОУСА.... ИЗЛЕЗЕ МИ ИКОНА НА МОНИТОРА... СЕГА МАЙКА ЩЕ МИ СЧУПИ ГЛАВАТА ДЕТО КАЧВАМ ТАЯ ВАЩА ИГРА БФЛАГЯТОЖЯЛ в1.4 САМО СИВ СОКОЛ ПОИБРЕНЕ... КЕ ВИ ИЗТРЕПЕМ БЕ ЕЙ ! СИВ СОКОЛ Е ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО !
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от Gogo_t »

КАТО СИ СЛОИГ ЕКСПАНЖЪНА ВИ МИ ИЗЧЕЗНА БЛЕСКАЧ БЪТА ? :^)
МОЖЕ ЛИ ДА НАПРАВИТЕ ЕДИН СВЕСТЕН СТАДИОН БЕ ??!!! КАто ИГРАЯ НЕ СЕ ЧУВАТ НА БАЕ ГОЧО СВИНЙЕТЕ КАК КВИЧЪТ...

ТОЯ ДЕТ ВИКА ЗА СИВ СОКОЛ- ЕЙ НЕЩАСТНИК, ЩЕ ТИ СЧУПА ГЛАВАТА САМО ДА ДОЕШ В МОЯ КВАРТАЛ
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Мнение от Gogo_t »

:D :D :D
ГОСПОДАРЯ, Е ДОБЪР ! ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕМ ПРЪСНЕТА :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Мнение от Gogo_t »

ДИНАМО БЪТА- Блескач БЪТА 8:1 и 5 играча в болница
ДИНАМО БЪТА- Блескач БЪТА 5:0 и 2 играча в болница
ДИНАМО БЪТА- Блескач БЪТА 2:0 и 3 играча в болница + 14 фена и две ракетчета семки от леля ти Станка до стадиона..

Така че не се карайте, щото истината е в опаковката и във ДИНАМО !
ЛЕВСКИ СОФИЯ
thedeadman92

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от thedeadman92 »

Ти да нямаш множествено разклонение на личността :^) :^) :^)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от __SaNd1__ »

:rofl: :rofl: :rofl:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Мнение от _GAGATA_ »

"множествено разклонение" хахахахах
може и множествено кръстовище. Поне се изразявайте правилно.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от marto135 »

Гого, забрави да споменеш че си скинар :rofl: :rofl: :rofl:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
sheva
Мнения: 55
Регистриран на: 10 Окт 2008 19:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от sheva »

Ае напрайте я тая Б група, ако ще най смотаната и да е с неточни състави, ама да я има :S
mraza_bfl

Мнение от mraza_bfl »

ЕЙ ЛАЙНО личи си кой не може да прави пачове.За фифа пуснахте един пач и 10 фикса а за пес дори и пач не можете да направите.А миналата година успяхте да скърпихте некви боклуци и пак фиксове :D :D :D А че ти си некадърен и не можеш си инсталираш един пач никой не ти е виновен!И кога сме пускали 4тири патча?Това не се ли отнася за вас през 2006 като пускахте 6 пача? :D :D :D
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: БФЛ FIFA 09 Release!!!

Мнение от maniakapetko »

ТцТцТц да не бида има игра,която няма бъгове и няма патчове.Те от БФЛ поне ги пуснаха в първите дни след излизането на патча,а не както за една много бъгава игра,която пуснаха патч 1 месец след излизането и ми преебаха игра превъртяна на 50%.За ПЕС се разбра,че ще има патч.А поне от БФЛ не крадът най-нагло чужди творения и не си ги преписват за свой.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”