Manager 10 Online Beta

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
blabla12

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от blabla12 »

Хора,днес получавам кода и инсталирвам download manager въвеждам си кода и всичко е наред,давам давам да продължа и ми вече Fifa Manager 2010 ,обаче бутона над старт,който трябва да е зелен е безцветен и не мога да го натисна и не почва да се сваля?!?! Някакви идеи.Или ако някой може да ми прати инсталациония файл skype - schweinsteiger46
Kpeu3u

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от Kpeu3u »

blabla12 написа:Хора,днес получавам кода и инсталирвам download manager въвеждам си кода и всичко е наред,давам давам да продължа и ми вече Fifa Manager 2010 ,обаче бутона над старт,който трябва да е зелен е безцветен и не мога да го натисна и не почва да се сваля?!?! Някакви идеи.Или ако някой може да ми прати инсталациония файл skype - schweinsteiger46
Накрая ми прие кода но сега и аз забих на същия проблем като на blabla12 на мога да изтегля играта ето и скрийн http://prikachi.com/files/1086321K.jpg
GunnerFromSofia

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от GunnerFromSofia »

Хора,извинявайте за тъпия въпрос,но къде и какво пишете в онзи немски сайт,за да ви пратят код??Мерси предварително. :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от DoMiNaToR »

GunnerFromSofia написа:Хора,извинявайте за тъпия въпрос,но къде и какво пишете в онзи немски сайт,за да ви пратят код??Мерси предварително. :)
Тя промоцията мина вече. Беше до към края на Септември, май.. Не помня точно ама свърши. Сега, за да играеш онлайн ти трябва оригинална игра.
Massa123
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Апр 2010 18:33

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от Massa123 »

Имам един въпрос как да получа КОД ??? Имам акаунт какво трябва да направя ????
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Manager 10 Online Beta

Мнение от DoMiNaToR »

Massa123 написа:Имам един въпрос как да получа КОД ??? Имам акаунт какво трябва да направя ????
Ако беше погледнал последното ми мнение (точно над твоето) щеше да намериш отговора на въпроса си и да не пишеш излизашни комнетари. :X
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”