FIFA Manager 2010 - Проблеми

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

Всякакви проблеми или въпроси свързани с играта споделяйте тук
Rooster1912

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от Rooster1912 »

Значи въпросът ми е следния-тъй като забелязах в страницата за персонала на няколко от служителите мотивацията им е паднала на нула и оттам всичко като левъли пада.Та какво трябва да направя за да вдигна мотивацията на служителите.Някакви идеи,плс?
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от aniky »

Появи ми се странен проблем след като стигнах до четвърт финал в шампионска лига ми се падна Ливърпул,,,, зареди ми 3Д мача и като дам ESC вместо да прескочи някое повторение направо ме вади в менюто и то на половин екран, а коментара продължава да върви,,,, вече започна да ме изхвърля и от играта!? Странното е че ако си пусна мач и гледам всичко без да прескачам повторения с ESC нямам проблем….. някой има ли идея от къде може да идва проблема?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

aniky написа:Появи ми се странен проблем след като стигнах до четвърт финал в шампионска лига ми се падна Ливърпул,,,, зареди ми 3Д мача и като дам ESC вместо да прескочи някое повторение направо ме вади в менюто и то на половин екран, а коментара продължава да върви,,,, вече започна да ме изхвърля и от играта!? Странното е че ако си пусна мач и гледам всичко без да прескачам повторения с ESC нямам проблем….. някой има ли идея от къде може да идва проблема?
Инсталирал ли си някакви ъппдейти?
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от aniky »

DoMiNaToR написа:
aniky написа:Появи ми се странен проблем след като стигнах до четвърт финал в шампионска лига ми се падна Ливърпул,,,, зареди ми 3Д мача и като дам ESC вместо да прескочи някое повторение направо ме вади в менюто и то на половин екран, а коментара продължава да върви,,,, вече започна да ме изхвърля и от играта!? Странното е че ако си пусна мач и гледам всичко без да прескачам повторения с ESC нямам проблем….. някой има ли идея от къде може да идва проблема?
Инсталирал ли си някакви ъппдейти?
Да, инсталирал съм Update 2 и емблемите на голяма част от страните . Имам и друга започната кариера и като я стартирах този проблем го няма, като се върна пак на другия сейв продължава да го има,,,, възможно ли е да е бъг след преминаване на четвърт финал в шампионска лига?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

aniky написа:Да, инсталирал съм Update 2 и емблемите на голяма част от страните . Имам и друга започната кариера и като я стартирах този проблем го няма, като се върна пак на другия сейв продължава да го има,,,, възможно ли е да е бъг след преминаване на четвърт финал в шампионска лига?
Получава се така, защото играеш със стар сейв на новия ъпдейт. И на мен ми крашваше така и почнах нова игра :swear:
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от aniky »

DoMiNaToR написа:
aniky написа:Да, инсталирал съм Update 2 и емблемите на голяма част от страните . Имам и друга започната кариера и като я стартирах този проблем го няма, като се върна пак на другия сейв продължава да го има,,,, възможно ли е да е бъг след преминаване на четвърт финал в шампионска лига?
Получава се така, защото играеш със стар сейв на новия ъпдейт. И на мен ми крашваше така и почнах нова игра :swear:
и двата сейва са нови след като качих Update 2
cappo

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от cappo »

моля ви,помогнете ми!Не ми пуска 3Д мач.Оговаря ми лаптопа на всякакви изисквания!Преди всеки мач решавам как да се играе мача,но не ми позволява 3Д мач!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

cappo написа:моля ви,помогнете ми!Не ми пуска 3Д мач.Оговаря ми лаптопа на всякакви изисквания!Преди всеки мач решавам как да се играе мача,но не ми позволява 3Д мач!
Видеото ти е слабо ;)
cappo

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от cappo »

NVIDIA ® GeForce ™ Go 6150 ,това ми е видеото,да ли става
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

cappo написа:NVIDIA ® GeForce ™ Go 6150 ,това ми е видеото,да ли става
Със сигурност е от нея. Стара е и е слаба.
i4enseto

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от i4enseto »

Здравейте, имам проблем със стартирането на играта. Не мога да стартирам играта дава ми грешка 126. Could not load the DLL "GfxCore.dll". Помогнете :sweating:
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от 2SHAE »

Пише,че не може да намери този DLL файл "GfxCore.dll".Напиши във Google "GfxCore.dll" и ще ти излезнат сайтове от които можеш да си го истеглиш после го слагаш във папката на играта и би трябвало да тръгне
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от aniky »

Играя като играещ треньор,,, от както качих Update 3 когато съм с топката не мога да спринтирам, но това важи и за другите в моя отбор има ли начин това да се оправи без да се връщам на Update 2
daniel4o92
Мнения: 74
Регистриран на: 10 Дек 2008 20:56

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от daniel4o92 »

ае пичове как да си взема скаути,асистенти и др.Иска да extend-на нещо си там club centre.От къде мога да го направя това.
Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от DoMiNaToR »

daniel4o92 написа:ае пичове как да си взема скаути,асистенти и др.Иска да extend-на нещо си там club centre.От къде мога да го направя това.
Отиваш на Club > Club Facilities > Extend Club Facilities, избираш синята сграда в средата и долу от ляво избираш последната и даваш на зелената отметка.
dimar4eto1

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от dimar4eto1 »

здравейте.имам следния проблем.играх срещу челси (с ман юн) за камюнити шилд и стигнахме до дуспи.като дойде моят ред да бия (с рууни) стана някъв бъг.нещеше да отиде по напред от дъгата на наказателното да изпълни дуспата :X та искам да попитам дали ъпдайтите ще оправят този бъг
GeorgiB

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от GeorgiB »

Здравейте,

имам проблем с инсталацията. Първо ми искаше "GfxCore.dll". Свалих го, но пак ми изписва "Донт сенд...."
имам притеснения, че е от лаптопа.....всъщност е нетбук:
DELL Inspiron Mini 10

Процесор Intel Atom Z530 1600 Mhz / FSB 533 / 512 KB L2 Cashe
Дисплей 10.1” / 1024 x 576
Оперативна памет (RAM) 1 GB DDR2 / 533 MHz
Твърд диск 160 GB / SATA
Видео контролер Mobile Intel GMA 500

дали би тръгнало на подобна машина ?
joxter

Re: FIFA Manager 2010 - Проблеми

Мнение от joxter »

Здравейте,
Моля ви за помощ!Инсталирах си фифа манажер 10 на Релоадед и след това тръгнах да иснталирам ъпдейт...но проклетото нещто стига до средата на ъпдейта и ми изписва "performing rollback" се спира само!Моля някой да ми помогне изтрепах се да търся как да го орпая преинсталирах смених сичко ама неще! :( компът ми е доста мощен и неможе да е от това проблемът?!?!от антивирусната?!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”