FIFA Manager 10 Update 2

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от 2SHAE »

Трябва оригиналното exe което се записва в папката след като инсталираш играта и преди да сложиш крака и на мене ми трябва ако някой го има моля да го качи някъде за да не се налага да тегля пак .iso файла който е 7Gb
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Manower »

Получи се :thumbsup: И сега си сложих и БФЛ-то и стана перфектно просто! Много добра работа сте направили по патча (както винаги) обаче някои снимки на играчите ги имаше в BFL FIFA MANAGER 09 (Гонзо,Жоазиньо),а в сегашния не ги виждам :wasntme: Нищо това да са косурите :D БРАВО БФЛ TEAM!
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
bunny_rabbit

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от bunny_rabbit »

Бихте ли ми помогнали ? :S имам голям проблем : инсталвам играта, инсталвам ъпдейта, слагам крака от ъпдейта и ми се появява любимото донт сент МОЛЯВИ МНОГО МИ СЕ ИГРАЕ :S :(
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Manower »

Чакай да ти кажа аз как го направих. Първо си инсталираш чиста игра с оригиналното ехе! Без да си сложил крака от папката на мениджъра! После пуснах ъпдейт 2,след това БФЛ патча и после сложих крака на ъпдейта в директорията на играта! И всичко си върви идеално. Пробвай така :) Дано съм помогнал
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
bunny_rabbit

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от bunny_rabbit »

ще опитам благодаря :)
bunny_rabbit

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от bunny_rabbit »

не става бро , всичко точно направих и отново Don't Sent :(
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Manower »

Незнам защо брат :S Питай Dominator или Vencoi. Дано го оправиш и да цъкаш, че е много добър пача! ;)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от bor_don »

тоя ъпдейт е толкова скапан, че няма накъде. Ако преди имаше нещо реално в играта, вече няма. Яд ме е, че БФЛ-патча върви само с него.
1.Почти всяко подаване се удря в ръката на другия.
2.Вратаря спасява невъзможни положения, но когато само трябва да хване топката, той оставя играч от другия отбор да претича 30 метра и да вкара топката във вратата.
3.Играчите се подсичат един-друг без да има някакво сериозно положение, ей така, за кеф.
4.Има по 20 жълти картона на мач, а почти всичките ми играчи са на normal tackling.
5.Всичките ми тактики са на пет, тренирам непрекъснато пасове, а играчите не могат да си дадат топката на 2 метра
6.80% от ударите са в горната греда
7. Защитниците ми ги разминават като пътни знаци
Има ли начин да се върна към първоначалния вид на играта и пак да играя с патча, защото наистина е отвратително и не мога да повярвам, че ъпдейт може да ти прецака играта, вместо да я направи по-добра?
Lampard

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Lampard »

И аз това забелязах,че защитниците седат и гледат как ги разминават и вкарват гол :X
Това от ъпдейта ли е ? Някъде бях чел,че с ъпдейт 1 това не е така или с оригиналната?
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”