FIFA Manager 10 Update 2

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Vencoi »

Изображение

Download

Това е списъка с новите неща и оправените проблеми, които включва ъпдейт 2.

Нови неща в оф-лайн режима:
- опция за пускане на последната база данни на ЕА или редактираната база данни в началото на играта
- много нови снимки на играчи (най вече от Coca Cola Championship)
- нови снимки в Залата на славата (Hall of Fame) на отказали се играчи във Великобритания (не са много, но ще станат повече по нататък)
- пълен списък с резултатите от Бундеслигата от първия кръг през 1963 г.
- допълнителни исторически резултати за Франция и Италия
- по-добро управление на „джаджите“ в резолюция 1440х900 (преместете курсора на мишката върху „джаджата“, за да я видите изцяло)
- подобрени заглавия на уебстраниците
- пре-наредени са разговорите по време на почивката (ще спестите няколко клика)
- опция да изключите прозореца със заглавията на музиките в главното меню

Нови неща в он-лайн режима:
- нова опция „Away from Keyboard“
- ако се включите в започнала игра, ще можете да видите къде са другите играчи (например в главното меню или преди мач). Така ще можете да разберете колко ще трябва да изчакате за да се включите
- като натиснете на някоя игра в листа ще видите играчите, които играят в нея
- трансферната сума на следващия играч, за който ще се наддава ще бъде показвана на екрана за преглед на трансферите
- левела на отборите и текущия кръг са вече част от екрана на мача
- иконите в лентата на времето (голове, картони, смени), използвани в оф-лайн режима, ще бъдат ползвани и в он-лайн режима
- можете да добавите друг играч, като свой приятел директно от инфо екрана на съответния играч
- опция за хоста да промени максималния брой на играчите
- мениджърските точки ще се показват в листа с приятелите
- сравнението на мениджърите по точки се прави по-често
- опция да бъде изключен филтъра за „мръсни думи“
- жребиите, в които няма клуб на реален играч, биват пропускани

Оправени бъгове:
- подобрения в 3D режима (по-добри и по-разнообразни удари, по-реалистичен брой картони, по-добри пасове, по-добри вратари, по-бързи реакции на защитниците, по-реалистични игри с ръка, подобрения по 1 на 1 срещу вратаря, по-реалистични пасове назад)
- няколко малки подобрения по Action режима
- подобрени уебсайтове (например: добавено е името на втория клуб към трансферните новини, информация за мениджъра ако кликнете на снимката му)
- общо около 140 други оправени бъга
- около 40 графични подобрения

Някои примери:
- CaC проблема в Италия
- „преместени“ клубове във Франция
- понякога твърде многото печалба при печелене на вътрешен турнир
- проблема с приключването на кариерите на някои играчи твърде рано
- краш при правене на състава (когато запазите формация)
- непоказване на голове в Highlight режима
- краш при по-дълга симулация
- подобрено селектиране на тренировъчен лагер за AI отборите
- ‘Ups & Downs’ отново работят и за играещи мениджъри
- липсващи инструменти при повторенията
- при печелене на Европейската супер купа, тя вече се добавя в листа с трофеите
- Зала на славата: Снимките на играчите се показват правилно вече
- по-реалистични договори с личните спонсори
- по-модерни имена на Германците
- делегирани трансфери: асистентите ви вече използват парите по-добре
- Тактики/първи отбор: Иконите за „crossing“ позициите са вече правилни
- някои графични проблеми при 1024х720 са оправени
- потребителските обекти на работния плот вече се запазват (няма нужда да ги избирате наново след зареждане на запазена игра)
- Започване на игра: Премахнат е „хака“ да започвате с повече от позволените отбори
- Live Ticker: Виковете на мениджърите вече не се появяват на играещите мениджъри
- Фона на мачовете за международни купи вече не е черен
- Relegated players: Сега има опция да бъдат добавени в „short“ листа или да ги скаутвате
- Редактор на стадиони: Проблема с наклона
- играещите мениджъри вече могат да правят смени в Live Ticker режима
- _PLAYER_CORNER_LEFT проблема е оправен
- ONLINE: Сортирането на таблицата работи правилно вече
- ONLINE: Получаванео на „0 actions available“ в началото на мач
- ONLINE: Липсващите снимки на трофеите в статуса на играчите
- ONLINE: Подобрени имена на съдиите
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от __SaNd1__ »

А crack ще има ли за този ъпдейт 2, защото доколкото си спомням миналата година трябваше да се чака Поздрави и чакаме патча :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Vencoi »

Ами ако си бе направил труда да провериш линка който съм дал щеше да видиш че крака е в торента
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от __SaNd1__ »

Vencoi написа:Ами ако си бе направил труда да провериш линка който съм дал щеше да видиш че крака е в торента
OK мерси - последно да попитам ще трябва ли да инсталирам Update 1 преди това благодаря :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от DoMiNaToR »

__SaNd1__ написа: OK мерси - последно да попитам ще трябва ли да инсталирам Update 1 преди това благодаря :)
не
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от __SaNd1__ »

DoMiNaToR написа:
__SaNd1__ написа: OK мерси - последно да попитам ще трябва ли да инсталирам Update 1 преди това благодаря :)
не
Мерси и последен вече въпрос след като инсталирам Update 2 и копирам крака може ли съвсем спокойно да истрия EA Download Manager - a ? P.S. Излиза ми в играта на new game ЕА Database и Editor Latest Database - не посмях да продължа напред и върнах към менюто и излязох без да пипам нищо да не би след като съм инсталирал ъпдейта и крака след това да трябва да пипам нещо в Едитора и дали след това мога спокойно да изтрия ЕА довнлоад манагера?
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
vladkata94
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Дек 2007 17:44

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от vladkata94 »

Преди да инсталираме този ъпдейт трябва ли да премахнем сейфовете ? :wasntme:
kazzparr

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от kazzparr »

Имам проблем с инсталирането на този ъпдейт. Иска играта да бъде преинсталирана, за се инсталира ъпдейта. Преинсталирах играта, но отново нестава и отново иска преинсталиране на играта. Имах същия проблем и с първия ъпдейт, дори направих тема, но беше изтрита незнайно защо, без отговор.
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Vencoi »

__SaNd1__ написа:Мерси и последен вече въпрос след като инсталирам Update 2 и копирам крака може ли съвсем спокойно да истрия EA Download Manager - a ? P.S. Излиза ми в играта на new game ЕА Database и Editor Latest Database - не посмях да продължа напред и върнах към менюто и излязох без да пипам нищо да не би след като съм инсталирал ъпдейта и крака след това да трябва да пипам нещо в Едитора и дали след това мога спокойно да изтрия ЕА довнлоад манагера?
Това е новост, избираш дали да играеш с оригиналната база на ЕА или тази която е едитвана от тебе или от някой друг
kazzparr написа:Имам проблем с инсталирането на този ъпдейт. Иска играта да бъде преинсталирана, за се инсталира ъпдейта. Преинсталирах играта, но отново нестава и отново иска преинсталиране на играта. Имах същия проблем и с първия ъпдейт, дори направих тема, но беше изтрита незнайно защо, без отговор.
Проблема не идва от там, че трябва да преинсталираш, а че не намира оригиналното EXE, защото си го заменил с крака!
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от 2SHAE »

Не ми зарежда сайта :S
Breaker3

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Breaker3 »

kazzparr написа:Имам проблем с инсталирането на този ъпдейт. Иска играта да бъде преинсталирана, за се инсталира ъпдейта. Преинсталирах играта, но отново нестава и отново иска преинсталиране на играта. Имах същия проблем и с първия ъпдейт, дори направих тема, но беше изтрита незнайно защо, без отговор.


Имам същия проблем.Иска преинсталация като тръгна да инсталирам патча.Кажете как се оправя?
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от __SaNd1__ »

Vencoi написа:
__SaNd1__ написа:Мерси и последен вече въпрос след като инсталирам Update 2 и копирам крака може ли съвсем спокойно да истрия EA Download Manager - a ? P.S. Излиза ми в играта на new game ЕА Database и Editor Latest Database - не посмях да продължа напред и върнах към менюто и излязох без да пипам нищо да не би след като съм инсталирал ъпдейта и крака след това да трябва да пипам нещо в Едитора и дали след това мога спокойно да изтрия ЕА довнлоад манагера?
Това е новост, избираш дали да играеш с оригиналната база на ЕА или тази която е едитвана от тебе или от някой друг
Това е много тъпо всеки път като се влиза в New Game трябва да се избира датабазата - лично мен това много ме дразни няма ли някакъв начин да е както преди при старите версии :|
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от 2SHAE »

Хора качете го тоя ъпдейт някъде немога да го истегля не ми отваря сайта
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Vencoi »

Има го и на официалния сайт на играта. Само крака трябва си намериш
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от DoMiNaToR »

2SHAE написа:Хора качете го тоя ъпдейт някъде немога да го истегля не ми отваря сайта
Ъпдейта от тук, а крака - тук.
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от 2SHAE »

Да не ми се прецака сейфа като инсталирам ъпдейта?

EDIT: Ще трябва ли да си кача Update 1?
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Manower »

Хора имам проблем с инталирането на update 2! Играта си е инсталната, пача го свалих и като стартирам exe-то и ми изписва:FIFA Manager 10 could not be located on your system. Re-install Fifa Manager 10 and then run this patch again. Преинсталирах играта и пак същия проблем... :envy: Някакви идеи? :nerd:
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от DoMiNaToR »

Manower написа:Хора имам проблем с инталирането на update 2! Играта си е инсталната, пача го свалих и като стартирам exe-то и ми изписва:FIFA Manager 10 could not be located on your system. Re-install Fifa Manager 10 and then run this patch again. Преинсталирах играта и пак същия проблем... :envy: Някакви идеи? :nerd:
Сложи оригиналното exe
nekavacc

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от nekavacc »

DoMiNaToR написа:
Manower написа:Хора имам проблем с инталирането на update 2! Играта си е инсталната, пача го свалих и като стартирам exe-то и ми изписва:FIFA Manager 10 could not be located on your system. Re-install Fifa Manager 10 and then run this patch again. Преинсталирах играта и пак същия проблем... :envy: Някакви идеи? :nerd:
Сложи оригиналното exe
някой може ли да качи само оригиналното exe, че не ми се тегли и инсталира цялата игра? :thinking:
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: FIFA Manager 10 Update 2

Мнение от Manower »

Тоест казваш, че си инсталвам играта без да слагам крака от нея? Така и пробвах и като зареда update 2 пак ми пише същото... :^)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”