FIFA Manager 10 Update 4

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

DOWNLOAD (+crack)

Като всяка година, ъпдейт 4 се фокусира главно върху базата данни. Бяха направени всички трансфери от всички страни. Няколко хиляди трансфери бяха направени.

Като специална новост можем да ви представим нови снимки на играчи от Английската Премиър Лига, всички с перфектно качество. Общо взето, ъпдейта съдържа повече от 800 нови снимки.

Освен това, много, малки екстри чакат да бъдат открити, от нови обекти за бюрото ви, нови бекграунди (фонове) до нова опция която ви позволява да кликнете два пъти върху джаджа и по този начин директно да влезете в съответния прозорец.

Допълнително, няколко бъга бяха оправени, измежду които краша, заради дългите имена в Found-a-Club режима и краша в 3D режима. След като пуснахме ъпдейт 4 ще започнем да пускаме новини около FIFA MANAGER 11, което значи постоянни публикации в блога като преди.
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

мерси много за крака..дано оправя краш-а ,че иначе не става за игране тази игра.. :clap:
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

пише , че инсталацията не е възможна тъй като има инсталирана по-късна версия на пача...и сега какво !?
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от Vencoi »

Явно вече го имаш инсталиран ъпдейта. Сложи само крака!
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

краш-а е оправен ама друг път...още първия мач ме хвърли при една смяна...тва е най-бъгавата игра която съм играл някога заклевам се !!!
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от 2SHAE »

Какъв краш има аз до сега не съм срещал нито един път такова нещо :o
ivan4o

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от ivan4o »

bianabol написа:краш-а е оправен ама друг път...още първия мач ме хвърли при една смяна...тва е най-бъгавата игра която съм играл някога заклевам се !!!
Вече играя 2-ри сезон с Ман Юнайтед и нямам никакви проблеми ;)
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

с уин 7 ли сте ...само там има краш , апак и то си го пише в описанието на упдайта че има краш в 3д ма4...тва че при вас го няма не означава автоматичрски че няма такова нещо. и аз с уин виста играх 1 сезон без ядове ама сега почти на вс мач ме хвърля на седмицата...
ivan4o

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от ivan4o »

Пише, че краша е опрваен, а не че има... Как ще пуснат ъпдейт и ще пишат, че има краш?!?
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

ти точно кое не можа да разбереш ? казах че играта има краш , че ъпдейта "уж" го оправя а всъщност не го оправя !
ivan4o

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от ivan4o »

bianabol написа:ти точно кое не можа да разбереш ? казах че играта има краш , че ъпдейта "уж" го оправя а всъщност не го оправя !
апак и то си го пише в описанието на упдайта че има краш в 3д ма4

Това разбрах...
bianabol
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Дек 2008 18:33

Re: FIFA Manager 10 Update 4

Мнение от bianabol »

добра логика...за един месец размисли и страсти върху ъпдейта и описанието това ли успя да измислиш...поредният ти бисер ...в предното си мнение казваш точно обратното на това ,което казваш в последното си мнение ( тва май го казах доста сложно за теб а ? ) , така че най-добре запази мълчание вече се излагаш , всички видяхме огромния ти умствен капацитет...
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”