FIFA Manager 10 Update 5

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

FIFA Manager 10 Update 5

Мнение от DoMiNaToR »

EA SPORTS™ FIFA MANAGER World Cup Update
Спонсорирано от Hyundai

Описание

FIFA MANAGER 10 – World Cup Mode е безплатен ъпдейт за FIFA Manager 10, който позволява на играчите да усетят тръпката и атмосферата на Световното Първенство по футбол в Южна Африка. Имате ли всичко необходимо, за да бъдете мениджър на световния шампион по футбол?

Трябва да имате FIFA MANAGER 10, за да игеате ъпдейта. Тегленето на ъпдейта ще започне автоматично с пускането на играта. След инсталацията новия режим ще бъде достъпен от главното меню на играта.

Продължителността на този режим (2010 FIFA World Cup South Africa™) продължава от 20 минути до 3 часа, в зависимост от игровия стил на всеки от вас. Това е идеален режим, по-специално за по-новите в мениджърския бранш.


Игрови режими

До 4 играча на 1 комптър могат да участват във FIFA World Cup™, избирайки или един от 32-та участващи отбора, или правейки си свои турнири. Също така можете да запазите оригиналните групи, но и можете да си ги направите по ваше желание. Какво би се случило, ако Ирландия се бе класирала в Париж? Можете да играете с всички държави, да зададете жребий или да си направите своя собствена подредба на групите.

Избраните от мениджърите на страните футболни състави също ще бъдат включени, включвайки статистики и няколко хиляди снимки. Играчите могат или да запазят отбора от избрани футболисти или да направят нов списък с повиканите. Искате ли да заложите на млади футболисти или пък на опитни ветерани? Всичко е във ваши ръце!

Презентиране на мач
Всички мачове могат да бъдат играни в Live Ticker, Videotext режим, 3D режим или 3D Highlight режим.

Южна Африка
Ще бъде включен оригиналната структура на турнира, също както и снимки на всички стадиони.

Новия режим включва и много, интересна информация за всички градове, домакини на първенството.


Състояние на турнра
Нова секция със статистики дава на всеки играч перфектен преглед над протичането на турнира.

Исторически резултати
Модът включва пълна база данни на миналите мачове в предишните първенства. Всеки предварителен преглед за мач ще ви дава списък с предишните срещи с този съперник по време на Световните първенства от 1930 насам.

Снимки

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Изтегли
ivan4o

Re: EA SPORTS™ FIFA MANAGER World Cup Update

Мнение от ivan4o »

:)
Последно промяна от ivan4o на 15 Юни 2010 17:35, променено общо 1 път.
replikon

Re: EA SPORTS™ FIFA MANAGER World Cup Update

Мнение от replikon »

Има ли крак за новия пач ?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: EA SPORTS™ FIFA MANAGER World Cup Update

Мнение от DoMiNaToR »

replikon написа:Има ли крак за новия пач ?
Още не.
georgi96vr
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Сеп 2009 15:25

Re: FIFA Manager 10 Update 5

Мнение от georgi96vr »

След като инсталирах Update 5 и копирах крака започнах кариера , но след известно време при цъкането на бутона за започване на мач ми даде Don't send и ме изкарва от играта . Така вече сигорно 10 пъти през известно време дава тази грешка . Пише че грешката е при Manager10.exe и при Gfxcore.dll файл . Има ли решение на проблема?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA Manager 10 Update 5

Мнение от DoMiNaToR »

georgi96vr написа:След като инсталирах Update 5 и копирах крака започнах кариера , но след известно време при цъкането на бутона за започване на мач ми даде Don't send и ме изкарва от играта . Така вече сигорно 10 пъти през известно време дава тази грешка . Пише че грешката е при Manager10.exe и при Gfxcore.dll файл . Има ли решение на проблема?
Имаш ли БФЛ патча?
georgi96vr
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Сеп 2009 15:25

Re: FIFA Manager 10 Update 5

Мнение от georgi96vr »

Не не съм си теглил БФЛ Патча
dakacska
Мнения: 40
Регистриран на: 24 Апр 2008 10:44

Re: FIFA Manager 10 Update 5

Мнение от dakacska »

За да мога да инсалирам update трябва да имам играта дето е 7 ГБ не малката версия която е 3-4 ГБ нали ?И трябва ли да имам инсталирани предишните update или просто да инсталирам последния ?
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”