Help mee :D

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Публикувай отговор
dakacska
Мнения: 40
Регистриран на: 24 Апр 2008 10:44

Help mee :D

Мнение от dakacska »

Манияци помагаите :Д Значи искам да играя с някои по слаб отбор зашотот с големите сам изгубил интерес след 1-2 сезона няма кой да ме спре,но когато се пусна с някои средняк от първенставата без англия(там средняците са добри колкото топ отборите в др страни) правя някои пробив я в европа я някое доброро класиране,като вземам някои играчи чрез,\"Offer abroad\" или когато остава на играча по малко от една година договор и винаги парите ми са на минус и слеващия сезон не ми дава никакви за трансфери а още по зле намалява ми драстично за заплати в сравнение с предния сезон...уби ми се желанието да играя моля кажете някои не много добър отбор но с добри финанси естествено не от рода на man city... благодаря предварително надявам се да сте ме разбрали зашото чак аз се оплетох в изказванията си :Д
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Re: Help mee :D

Мнение от 2SHAE »

Аз преди време избрха Олимпик Марсилия даваха ми по 40,50 милиона направих някой страхотни трансфери започнах да печеля много и започнаха да ми окастрят парите за транфсери :D обаче ми увеличиха бюджета за заплатите.
AliRaza94
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Фев 2015 09:16

Re: Help mee :D

Мнение от AliRaza94 »

Няма. Може само от едитора да направиш така, че да не сте врагове и играча да не е Unavailable, но трябва да почнеш нова кариера. Друга възможност няма!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”