Купуване на играч ''Unavailable'' ?

Всичко свързано с FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Публикувай отговор
valio7

Купуване на играч ''Unavailable'' ?

Мнение от valio7 »

Здравейте! Искам да попитам дали има някаква възможност да купя играч, който е Unavailable? Например аз искам да купя Давид Силва от Валенсиа, но играя с Реал Мадрид и не ми дава, защото са врагове. Вече съм 3 сезон. Моля ви, кажете ми ако има някаква възможност.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Купуване на играч ''Unavailable'' ?

Мнение от DoMiNaToR »

valio7 написа:Здравейте! Искам да попитам дали има някаква възможност да купя играч, който е Unavailable? Например аз искам да купя Давид Силва от Валенсиа, но играя с Реал Мадрид и не ми дава, защото са врагове. Вече съм 3 сезон. Моля ви, кажете ми ако има някаква възможност.
Няма. Може само от едитора да направиш така, че да не сте врагове и играча да не е Unavailable, но трябва да почнеш нова кариера. Друга възможност няма!
valio7

Re: Купуване на играч ''Unavailable'' ?

Мнение от valio7 »

DoMiNaToR написа:
valio7 написа:Здравейте! Искам да попитам дали има някаква възможност да купя играч, който е Unavailable? Например аз искам да купя Давид Силва от Валенсиа, но играя с Реал Мадрид и не ми дава, защото са врагове. Вече съм 3 сезон. Моля ви, кажете ми ако има някаква възможност.
Няма. Може само от едитора да направиш така, че да не сте врагове и играча да не е Unavailable, но трябва да почнеш нова кариера. Друга възможност няма!
Ок, благодаря за отговора :)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2010”