Доволни ли сте от bFL Team?

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ

Доволни ли сте от bFL Team през тази година и като цяло?

Да, правят много добри пачове.
108
55%
Да, но има още какво да се желае от тях.
61
31%
Горе-долу...
15
8%
Не, изобщо не съм доволен.
13
7%
 
Общо гласове: 197

bobcho2114

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от bobcho2114 »

Забравих и за топките в първенствата на Англия и Испания има и други държави дето са като балони направени.Направете ги поне като във фифа 2007 ако можете де че незнам дали не са правени от създателите на играта.
Levski_1914

Мнение от Levski_1914 »

Дае ако ги няма тея хора няма отборчето с гей-календара в ФИФА да го ритам.
И понеже съм честен човек (макар да съм от провинцията) съм гласувал горе-долу шото неколко пъти имах проблеми.Ха честито.
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Мнение от ZooM »

Само дето отборичето с гей календарчето ще е първо тая година!Ако ги нямеше тея хора нямаше да има и говеждата кочина в подуене и съответно нямаше да има и рогати.Спри да се заяждаш щотто на мен ме заплашиха с бан че съм писал УеФск и че в подписа ми е песента Олимипиа ,а тука някои хора редовно си изполват думи като УеФски ,Геирена,Цецка и т.н и не имк казват нищо,за тва вземи се спри щото дразниш другите!! Вотнах ,че правите пачовете си перфе!
RED OR DEAD
flame85

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от flame85 »

:devil: В момента се инсталира,и преди да започна прочетох бая коментари из разни форуми относно патча и уменията на БФЛ тийм за създаването му, но щом има доволни значи недоволните просто пак не знаят какво точно правят докато го слагат и вместо да пробват да помислят за секунда, пишат из разни форуми такива, и толкова много глупости, че немога половин час, от четенето на афоризмите и простотиите им, да намеря от каде да изтегля патча. Браво на създателите за труда и отделеното време за създаването на този продукт.

:devil: П.П. браво и на всички тъпаци дето пишат простотии и ми гибят времето да чета безрезултатно десетки форуми пълни с малоумните им и безмислени мнения, за това кой можел, и неможел да прави патчове, и кой как ги правел по-добре. Като са такива специалисти вместо да задръстват интернет пространството с простотиите си да си правят патчове у тях и да не занимават с глупости лаиците в тая свера като мен. Въпреки, че като чета подобни коментари на разни "разбирачи" и като видя, как са написани ми става смешно и почвам да се питам дали мислят докато пишат или задават поредния въпрос само, зощото е събирал пари цяла седмица да си плати интернета и сега иска да се натрапи с простотиите си, ако може на цял свят вече и, колко е напрет със комуникациите и софтуеара. Тези хора наистина ме развеселиха с бисерите си и с желанието си да се покажат като ходещи апсурди пред хората, които искат просто един коментар, който да даде отговор на въпроса, който ги вулнува
Относно форумите много ги мразя и гледам да не стигам, закаквото и да е било до тях и вече обясних причината. Тази вечер публикувам за първи път нещо и едва ли ще се случи някога пак мнение просто, защото не ми издържаха нервите от "плуване" в безкрайната простотия на една не малка част от потребителите в България. Благодаря на хората, които ползват форумите по предназначение,а не ни товаря като много други с простотии, бисери и никому ненужни, и некомпетентни мнения, и виждания относно всеки въпрос, който може да възникне и да обиждат хора които за нашия кеф са отделили свойте време средства, и най-вече умствен и физически труд. Аз, а можеби и вия (потребителите на БФЛ ФИФА 2008) не знаем как се правят патчове и, ако случайно се запознаем някого с БФЛ Тийм трябва отново да благодарим за положените от тях усилия, а и да почерпим по бира, ако имат време за това че има БГ отбори и парвенство
П.П. (за потребителите на този и не само този форум)
Много ви благодаря за това че сте отделили време на писмото ми и се надявам да не съм ви доскучал. Ако сте прочели това и сте го разбрали правилно... моляте не бъди "разбирач" и ако не знаете просто не пиши, защото това пречи на всички нас
Благодаря за вниманието, но патча се инсталира и мисля да му се насладя. На пръв поглед се е инсталирал и все още не виждам нещо да му има. :hi:

На всички потребители много успехи и приятна игра


За БФЛ Тийм оплодисменти за добрата работата :clap: и пак моля за отбора ни играл на световните финали САЩ'94 (и лека работа ако наистина решите да се захваните с този можеби нелек проект)

гр. София
22.01.2009 С Уважение FLAME
kgb22
Мнения: 56
Регистриран на: 06 Май 2009 19:42

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от kgb22 »

BFL знаят как да си вършат работата !
Изображение
M U F C

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от M U F C »

Много съм Доволен от пачовете, винаги съм ги ползвал с удоволствие, най - важното е че правите качествено работата си!! Особено тая година съм мн доволен от Пача за ФИФА 10!!! Успех
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”