Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

Тука може да давате вашите предложения за това какво бихте искали да садържа БФЛ ФИФА 10. Отсега ви съобщаваме, че и тази година БФЛ ФИФА 10 ще съдържа само А група, като всичко свързано с нея ще се постараеме да изглежда още по реалистично от БФЛ ФИФА 09.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Xaugyk »

Искам да има лица на играчите колкото се може повече.Иначе мисля че всичко друго си го има.
И само ЦСКА обичамеее !!!
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ZooM »

Искам да ги няма левски :D шега !! По скоро , ако може да направите нещо като отбор на България от 94 и отбор на България за вс времена !!
RED OR DEAD
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Nikitto »

Xaugyk написа:Искам да има лица на играчите колкото се може повече.Иначе мисля че всичко друго си го има.
Да , и ако правите публиката да е с цвета на домакина , ако може в гостуващата агитка да е цвета на госта ! Всичко друго е Окей ! :) , не е лоша и идеята за България на всички времена отбора ! :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

Xaugyk написа:Искам да има лица на играчите колкото се може повече.Иначе мисля че всичко друго си го има.
Лица ще има, това е едно от новите неща(стига да няма някакви радикални промени по тях от ЕА)
Punk_man
Мнения: 50
Регистриран на: 27 Дек 2007 19:03
Местоположение: Шумен

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Punk_man »

Ако вкарате повече песни на агитките също няма да е лошо :)
Levski_forever на 25 Дек 2007 23:04 : Ше цитирам един пич "Божеее...дай ми нож да се гръмна!" :|
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от __SaNd1__ »

Сега да споделя и аз какво бих искал да видя в новия БФЛ 10 :)

- А Групата с 16 - те отбора включващи лица(колкото се може повече за всички отбори,всички стадиони,топката с която се играе,реални комплект екипи за всички 16 отбора(включително и вратарските)
- реални рекламни пана - като тези на мачовете, който рекламират Ринг БГ и Про БГ
- Купа на България
- Суперкупа на България
- Евротурнирите, 1 - ШЛ - по - възможност предварителен кръг, а не директно влизане в групите(мачът с Дебрецен преди влизане да речем на Левски), 2,3 и 4 - УЕФА Лига Европа - ЦСКА,Черно Море,Литекс
- Песни за всичките 16 отбора от А Група(тези от БФЛ 08 бяха добри според мен, ако има възможност от там да ги вземете няма да е лошо)
- Саундтракът на ЕА да не се пипа
- Нова публика с екипи и шалчета на отборите , така както бяхте обещали за БФЛ ФИФА 08 в 1.1,която изобщо не излезе

Общо взето това е мисля че предложенията, който дадох са реални и най - важното е да няма бъгове! :) Успех в новия проект БФЛ FIFA 10 :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
unbeatable

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от unbeatable »

Аз имам предложение относно мениджъра във бфл фифа 10. Бих желал да се направят по-реални преспективите пред играчите , неможе С.Манолен (Литекс) който беше взет от Аиндховен за 3млн евро в играта да ми е един от най-слабите в отбора. Неможе таланти като Николай Димитров(Левски) и Ивелин Попов(Литекс) , както и Спас Делев(Пирин) да са супер слаби и непреспективни ,а за сметка на това , вечните резерви на ЦСКА Мартин Тошев , Чипев и още 1 имеше забравих му името , та те да вдигат до 80-90 точки. Неможе Владо Гаднеж (Левски) да се оценява на 67 точки , как така дълго годишния български национал Живко Миланов да е 73 точки и да не помръдва , защо Митрев (Левски) е 67 точки и не качва като е един от най-преспективните вратари в България. Защо Балдовалиев е оценен на толкова малко точки. Има страхотни играчи в нашето първенство оценени толкова слабо , за сметка на това някакви неизвести имена от лагера на ЦСКА са ги направили звезди.. А как така Данчо Тодоров(ЦСКА) е даден за по-добър от Живко Миланов ? Данчо 5 пъти е ходил в националния и то само защото Миланов е бил контузен , за какво говорим. Ако имате пристрастия към някой от отборите , ПРЕОДОЛЕИТЕ ги.

Другото ми предложение е да се оправи бъга с фланелките. Когато взема някой от Пирин в Черно море примерно , той остава с фланелката на Пирин горе на картинката , не е кой знае какъв проблем , но дразни окото :S
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

unbeatable написа:Аз имам предложение относно мениджъра във бфл фифа 10. Бих желал да се направят по-реални преспективите пред играчите , неможе С.Манолен (Литекс) който беше взет от Аиндховен за 3млн евро в играта да ми е един от най-слабите в отбора. Неможе таланти като Николай Димитров(Левски) и Ивелин Попов(Литекс) , както и Спас Делев(Пирин) да са супер слаби и непреспективни ,а за сметка на това , вечните резерви на ЦСКА Мартин Тошев , Чипев и още 1 имеше забравих му името , та те да вдигат до 80-90 точки. Неможе Владо Гаднеж (Левски) да се оценява на 67 точки , как така дълго годишния български национал Живко Миланов да е 73 точки и да не помръдва , защо Митрев (Левски) е 67 точки и не качва като е един от най-преспективните вратари в България. Защо Балдовалиев е оценен на толкова малко точки. Има страхотни играчи в нашето първенство оценени толкова слабо , за сметка на това някакви неизвести имена от лагера на ЦСКА са ги направили звезди.. А как така Данчо Тодоров(ЦСКА) е даден за по-добър от Живко Миланов ? Данчо 5 пъти е ходил в националния и то само защото Миланов е бил контузен , за какво говорим. Ако имате пристрастия към някой от отборите , ПРЕОДОЛЕИТЕ ги.

Другото ми предложение е да се оправи бъга с фланелките. Когато взема някой от Пирин в Черно море примерно , той остава с фланелката на Пирин горе на картинката , не е кой знае какъв проблем , но дразни окото :S
Чакай малко, Манолев е взет от ПСВ и тепърва ще видим до каде ще стигне, миналата година по тва време знаел ли си че след 1 година ще е в ПСВ, Ники Димитров - талант, айде моля ти се по скоро Хичо финта и нищо повече, за Ивелин незнам ще видиме как ще стартира тоя сезон, Спас е мистерия за мене също трябва да видиме как ще се развие след 1-2 кръга, за Владо Гаджев миналата година по това време би ли казал, че ще се развие така, за БФЛ ФИФА 10 няма да е 67, Живко за мене си седи на едно ниво, каде се е развил не виждам, Митрев няма да е 67, а 69, Балдовалиев също ще бъде усилен, Данчо Тодоров миналата година по това време беше един от най добрите в ЦСКА. База се прави без абсолютно никакви пристрастия, за това може да бъдеш спокоен

За мини лицата, тази година няма да са с фланелки, така че това е оправено за БФЛ ФИФА 10 ;) .
ronald09
Мнения: 27
Регистриран на: 11 Апр 2009 13:34

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ronald09 »

Xaugyk написа:Искам да има лица на играчите колкото се може повече.Иначе мисля че всичко друго си го има.
Лицата направени досега са около 40 ........ ще има и още ;)
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от volov_fan »

Ако има някакъв вариант да направите така, че коментатора да казва имената на играчите би било хубаво :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

volov_fan написа:Ако има някакъв вариант да направите така, че коментатора да казва имената на играчите би било хубаво :)
Има, обаче дай свестен коментатор, на който гласа да прилича на някой от двамата чичковци от ФИФА-та.
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от bez_ime444 »

Петър Василев :rofl: :rofl: е разбира се във кръга на шегата :hi:
Punk_man
Мнения: 50
Регистриран на: 27 Дек 2007 19:03
Местоположение: Шумен

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Punk_man »

Всъщност, ако могат да се извлекат самите реплики бих се опитал да сглобя имена .. :)
Levski_forever на 25 Дек 2007 23:04 : Ше цитирам един пич "Божеее...дай ми нож да се гръмна!" :|
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от uefacup »

Може ли да направите да вдигат купата която са спечелили като на Uefa Champions League 2006 - 2007? Щото само показве снимка а те се редят да се снимат с купата а то няма никаква купа! Губи се смисала и логиката!!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от MoNteSo »

Момчета, възможно ли е работата по пач за x360 ?
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от peterx »

MoNteSo написа:Момчета, възможно ли е работата по пач за x360 ?
Аз предлагам и патч за PS3 :rofl: . Направите ли го, веднага отивам до магазина и се изръсвам 8 стотака :D .
За БФЛ 10 - като съдържание винаги правите перфектни патчове, така че на мен ми се иска да са изчистени евентуални бъгове.
Като:
- изчезване на играчите, което беше оправено в една от последните версии на БФЛ 09;
- огледална програма на първенството (първия кръг от пролетния сезон играеш срещу отбора от последния кръг на зимния и т. н. или пък някакво още по-голямо разбъркване); тук една програма през първия мениджър сезон 1:1 с официалната за сезон 09/10 ще бъде нещо страхотно :happy: ;
- да играеш за суперкупата срещу себе си, когато спечелиш първенството и купата.

Промяна на менюто, както беше в БФЛ 09 (страхотно меню :clap: ).
Наистина повече лица и сборен отбор на България (бяхте правили такива в някои от по-старите Фифи).

Би било много яко в инсталатора да може да се избира Custom инсталация, на различните компоненти. Така, който не иска няма да си слага нов саундтрак или сборен отбор, или променено меню.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от MoNteSo »

peterx написа:
MoNteSo написа:Момчета, възможно ли е работата по пач за x360 ?
Аз предлагам и патч за PS3 :rofl: . Направите ли го, веднага отивам до магазина и се изръсвам 8 стотака :D .
За БФЛ 10 - като съдържание винаги правите перфектни патчове, така че на мен ми се иска да са изчистени евентуални бъгове.
Като:
- изчезване на играчите, което беше оправено в една от последните версии на БФЛ 09;
- огледална програма на първенството (първия кръг от пролетния сезон играеш срещу отбора от последния кръг на зимния и т. н. или пък някакво още по-голямо разбъркване); тук една програма през първия мениджър сезон 1:1 с официалната за сезон 09/10 ще бъде нещо страхотно :happy: ;
- да играеш за суперкупата срещу себе си, когато спечелиш първенството и купата.

Промяна на менюто, както беше в БФЛ 09 (страхотно меню :clap: ).
Наистина повече лица и сборен отбор на България (бяхте правили такива в някои от по-старите Фифи).

Би било много яко в инсталатора да може да се избира Custom инсталация, на различните компоненти. Така, който не иска няма да си слага нов саундтрак или сборен отбор, или променено меню.
Питам попринцип, а не бфл да седнат да работят по такъв пач...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

MoNteSo написа:
peterx написа:
MoNteSo написа:Момчета, възможно ли е работата по пач за x360 ?
Аз предлагам и патч за PS3 :rofl: . Направите ли го, веднага отивам до магазина и се изръсвам 8 стотака :D .
За БФЛ 10 - като съдържание винаги правите перфектни патчове, така че на мен ми се иска да са изчистени евентуални бъгове.
Като:
- изчезване на играчите, което беше оправено в една от последните версии на БФЛ 09;
- огледална програма на първенството (първия кръг от пролетния сезон играеш срещу отбора от последния кръг на зимния и т. н. или пък някакво още по-голямо разбъркване); тук една програма през първия мениджър сезон 1:1 с официалната за сезон 09/10 ще бъде нещо страхотно :happy: ;
- да играеш за суперкупата срещу себе си, когато спечелиш първенството и купата.

Промяна на менюто, както беше в БФЛ 09 (страхотно меню :clap: ).
Наистина повече лица и сборен отбор на България (бяхте правили такива в някои от по-старите Фифи).

Би било много яко в инсталатора да може да се избира Custom инсталация, на различните компоненти. Така, който не иска няма да си слага нов саундтрак или сборен отбор, или променено меню.
Питам попринцип, а не бфл да седнат да работят по такъв пач...
Няма как да стане това, най малкото защото там текстурите се генерират от играта по друг начин и примерно за един екип, никога не би казал че всъщност е екип, а би казал че тове е неква шарения. Иначе базата предполагам че е възможно да се едитва, защото за PS, XBOX й PC мисля че датабаза файла е един и същ.

Иначе за суперкупата и огледалното първенство, все още не знаем дали ще можеме да го оправиме.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от napster »

За 360 може да се пачва, но за PS3 не.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”