Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от koSi0 »

Видях, че варианта с Б групите отпада, но.. аз още играя 08, защото компютъра ми е по-слаб. Много е весела, особено с БФЛ-то и това разнообразие от български отбори много радва.. Проблема е, че трансферите не са свежи и това дразни, както и да е.
Аз отправям призив да направите поне една сборна Б-група, защото само с тази А-група някак си седи претупано.. поне според мен.. Още навремето когато щеше да излиза БФЛ 09 казахте в първия мод ще има само А група, после ще се добавят и на мен ми беше ясно, че от тук нататък Б групи повече няма да има, ама нали това е идеята все пак на играта ;)

ПС. Ако някой знае нещо като моде дето да качва трудността на играта и да върви заедно с БФЛ-то да ми напише на ЛС (за фифа 08) ;)
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Levski_forever »

koSi0 написа: Аз отправям призив да направите поне една сборна Б-група, защото само с тази А-група някак си седи претупано.. поне според мен.. Още навремето когато щеше да излиза БФЛ 09 казахте в първия мод ще има
претупано...знаеш ли колко човека работят всяка година по патча?
На пръстите на едната ръка се броят...а кажи ми как да направим толкова голяма базаданни, толкова много екипи,знамена и всичко друго... :?
Разбирам да бяхме някой голям екип от по 20 човека ама... ;)
Изображение
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от peterx »

Levski_forever написа:
koSi0 написа: Аз отправям призив да направите поне една сборна Б-група, защото само с тази А-група някак си седи претупано.. поне според мен.. Още навремето когато щеше да излиза БФЛ 09 казахте в първия мод ще има
претупано...знаеш ли колко човека работят всяка година по патча?
На пръстите на едната ръка се броят...а кажи ми как да направим толкова голяма базаданни, толкова много екипи,знамена и всичко друго... :?
Разбирам да бяхме някой голям екип от по 20 човека ама... ;)
Според мен е по-добре да е по-малко, но по-качествено ;).
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Stargate »

peterx написа:
Levski_forever написа:
koSi0 написа: Аз отправям призив да направите поне една сборна Б-група, защото само с тази А-група някак си седи претупано.. поне според мен.. Още навремето когато щеше да излиза БФЛ 09 казахте в първия мод ще има
претупано...знаеш ли колко човека работят всяка година по патча?
На пръстите на едната ръка се броят...а кажи ми как да направим толкова голяма базаданни, толкова много екипи,знамена и всичко друго... :?
Разбирам да бяхме някой голям екип от по 20 човека ама... ;)
Според мен е по-добре да е по-малко, но по-качествено ;).
Е, да но интересно ли ще ти е да играеш 15 сезона менджър моуд с едни и същи отбори в А група ? :wasntme:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

Stargate написа: Е, да но интересно ли ще ти е да играеш 15 сезона менджър моуд с едни и същи отбори в А група ? :wasntme:
Още малко ще разкриеме. Няма да са 16 отбора а 19, като последните 3 ще се сменят след всеки сезон с 3 други(3-те отбора които отпаднаха миналия сезон). Б групи няма да има. Ако има ентусиасти, да се захващат, ние ще аднеме Б групите към нашия патч, ако ги направат ;) .
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Levski_forever »

Изображение
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от unknown25 »

__SaNd1__ написа:реални рекламни пана - като тези на мачовете, който рекламират Ринг БГ и Про БГ
Между другото на ПЕС има елекронни рекламни пана - нали ги знаете както на Емирейтс или Камп Ноу ... около терена. Може ли и на фифа-та да се направят? :wasntme: Иначе ми се иска да се направят следните неща, почти същите като на __SaNd1__:

- А Група с 16 - те отбора, за всеки един титулярен и резервен екип + вратарски, а за наще "гиганти" Левски и ЦСКА и третите.
- Купа на България.
- Суперкупа на България, а този бъг където ако спечелиш А група и купата, играеш срещу себе си да се оправи...
- Относно евротурнирите, Първия да играе в Шампионска Лига и наистина нашия шампион да започва от предварителния кръг а не от груповата фаза, 2, 3 и 4 място - УЕФА Лига Европа.
- Песни за всичките 16 отбора от А Група.
- Феновете на отборите да са с шалчета. Ако е възможно, когато един отбор е домакин голяма част от стадиона да е в негови фенове а отбора гост със фенове във гостуваща агитка. Това не съм го виждал в новите ФИФИ, но ако го има ме поправете...
- Играчите да не са със издути скилове а със горе-долу нормалните (казвам горе долу, защото е трудно да се направят перфектни).
- Ако може поне няколко имена на български футболисти да се казват от коментатора.

Като цяло е това...
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ZooM »

Знам,че ще повторя много хора за това ще кажа трите неща според мен който ще подобрят пача.

Първото е да се вкарат повече песни на отборите !! Да се пускат по често и да са малко по силни защотото на 09 имаше песни дето се чуваха адски слабо ,даже на моменти не се чуваха !!!

Да преведете съобщенията в мениджъра ( по-яко ще изглежда все пак е БГ пач ) и менютата (Тук под въпрос) !!

Това за имената на футболистите . Ако може да изрежете от мачове как коментора им ги казва ще е супер.



--------------------------

Няма да е лошо да направите ново интро примерно БФЛ и ФБ нещо такова !!
RED OR DEAD
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от peterx »

Levski_forever написа:Изображение
Много хубаво постерче! Браво! :clap:
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

язе ке ви праа екипи :D няма да ме мързи много в началото така че спокойно :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от MoNteSo »

lqlqlq написа:язе ке ви праа екипи :D няма да ме мързи много в началото така че спокойно :)
Успокои ни !
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

MoNteSo написа:
lqlqlq написа:язе ке ви праа екипи :D няма да ме мързи много в началото така че спокойно :)
Успокои ни !
При положение че единственият ( до колкото знам) кит-мейкър не му се занимава вече и мойте екипи могат да бъдат само в полза на екипа твоят коментар беше доста излишен.Така че като не си в екипа и незнаеш за проблемите им просто нямаше смисъл от това ;) Не се заяждам просто ти казвам!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

lqlqlq написа:
MoNteSo написа:
lqlqlq написа:язе ке ви праа екипи :D няма да ме мързи много в началото така че спокойно :)
Успокои ни !
При положение че единственият ( до колкото знам) кит-мейкър не му се занимава вече и мойте екипи могат да бъдат само в полза на екипа твоят коментар беше доста излишен.Така че като не си в екипа и незнаеш за проблемите им просто нямаше смисъл от това ;) Не се заяждам просто ти казвам!
Бях ти казал, че е зает(има си работа), а не че не му се занимава. Има огромна разлика, още повече, че не само той може да прави екипи ;) . Аз съм ти казал какво мисля за тебе незнам, доста време мина, явно нещата при вас ще се получат . Иначе всеки(с малки изключения) който покаже умения(каквито несъмнено ти имаш) е добре дошъл при нас. Имаме 2-3 нови момчета с помоща на които патчът тази година ще е още по добър от миналата ;)
Последно промяна от sv3nc3 на 16 Авг 2009 20:40, променено общо 1 път.
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

Кажи ми по скайпа кои точно екипи искаш и ги имаш до 30-ти септември :) няма повече какво да ти казвам ;) всичко е същото като 09 така че патча напрактика може да бъде пуснат дни след излизането на играта ;)
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ZooM »

E пич не съм от екипа но дни след пускането на играта не ли е малко пресилено ?? Смисъл ОК ще им пратиш екипите . Те екипите логата и тея неща лесно се слагат.Уморително е да се правят играчите и да им се слагат скилове щото в БГ първенството не са никак малко те !! А пък и лицата на някои играчи стават бавничко. Стадионите мисля че от миналата година както са може да се сложат. Бих се зарадвал пача да излезе по-скоро,ама предпочитам малко да почакам и да е по-качествен .


Който иска да участва в лигата на мечтите да пише на скайп mega_killer4180
RED OR DEAD
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

или просто да се използва базата от старата фифа с променени трансфери?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

lqlqlq написа:или просто да се използва базата от старата фифа с променени трансфери?
:| :| :| :thing: ..............
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

че двете игри ще са 1 към 1 в това отношение ;)
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ZooM »

lqlqlq написа:че двете игри ще са 1 към 1 в това отношение ;)
ee със старата база ще стане бързо ама няма как да я сложат на 10 обеден съм !!
RED OR DEAD
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

ZooM написа:
lqlqlq написа:че двете игри ще са 1 към 1 в това отношение ;)
ee със старата база ще стане бързо ама няма как да я сложат на 10 обеден съм !!
И аз съм Обеден, но не и Убеден ;) .
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”