Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
Sonic

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Sonic »

lqlqlq Ако може място за Гуардиола ?
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

Sonic написа:lqlqlq Ако може място за Гуардиола ?
Правим патч с български отбори, не е уместно да сложим Гуардиола или Моуриньо например.Нали се сещаш че ако ти кажа да, всеки ще каже сложи този, сложи онзи ;) пък така или иначе си има достатъчно патчове с треньори ;)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Xaugyk »

lqlqlq написа:
Xaugyk написа:Аз лицата си ги направих сам на бг треньори (е неса професионални но стават0.Свалих си снимка на даденият треньор смалих я на определени пиксели и я запазих като бмп ли беше пнг ли беше забравих и готово :) вкарах ги с крийтион мастера.Направих същото и с вестниците сложих споррт1.бг и тема спорт но тях неще да ги запомни.след като дам сейф пак ги няма в играта.незнам защо така се получава но тренерите са си там.димитар пенев дуци симонович мъри стилов любчо пенев миодраг йешич и ицката 100ичков :)
Брато, слагай запетайки като пишеш.Пробвай и малко по-грамотно!Не знам, аз ли съм бавен щото тва го четох 2-3 пъти докато схвана нещо или найстина е зле...Не се заяждам, просто ти давам съвет ;) отвори един учебник за 6-7 клас и го прочети на две - на три.
Благодаря за съвета но нямам време :) аз пак си го прочетох и не срешнах затруднения :wasntme:
И само ЦСКА обичамеее !!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от MoNteSo »

Xaugyk написа:
lqlqlq написа:
Xaugyk написа:Аз лицата си ги направих сам на бг треньори (е неса професионални но стават0.Свалих си снимка на даденият треньор смалих я на определени пиксели и я запазих като бмп ли беше пнг ли беше забравих и готово :) вкарах ги с крийтион мастера.Направих същото и с вестниците сложих споррт1.бг и тема спорт но тях неще да ги запомни.след като дам сейф пак ги няма в играта.незнам защо така се получава но тренерите са си там.димитар пенев дуци симонович мъри стилов любчо пенев миодраг йешич и ицката 100ичков :)
Брато, слагай запетайки като пишеш.Пробвай и малко по-грамотно!Не знам, аз ли съм бавен щото тва го четох 2-3 пъти докато схвана нещо или найстина е зле...Не се заяждам, просто ти давам съвет ;) отвори един учебник за 6-7 клас и го прочети на две - на три.
Благодаря за съвета но нямам време :) аз пак си го прочетох и не срешнах затруднения :wasntme:
Сериозно :o :whew:
Lyonas

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Lyonas »

Браво, момчета всичко е супер което видях до сега.Имам няколко саветчета.Имената на футболистите на Черноморец са изписани на латиница с малки букви пример : carucha f. ; k.dyakov ; p.borel; :) Относно съкращенията на мен ми допада как са изписани от ринг бг например черноморец - чмц черно море - чм и тн. Дано съм помогнал с нещо. Благодаря Ви за отделеното време в осъществяването на този проект :)
miteto

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от miteto »

сложете североизточна ,,в,, група и стадионите
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

miteto написа:сложете североизточна ,,в,, група и стадионите
Добре, Мите, нямаш проблем :)
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от pogreb »

може ли да има нещо по-специално ..например за Р.Енке...човека се е самоубил и според мен заслужава малко повече
BURZIA

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от BURZIA »

pogreb написа:може ли да има нещо по-специално ..например за Р.Енке...човека се е самоубил и според мен заслужава малко повече
Момче май си на твърдо гориво! Вярно човека беше голям вратар,но ние какво можем да направим??
karamelcho
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Яну 2008 19:09
Обратна връзка:

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от karamelcho »

http://www.fifadata.be/ - има някои флагове, може да ви свършат работа по патча
Изображение
**********************************************************************
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от MoNteSo »

Не верно махнете човека от играта, защото ако го видя в MM срещу отбора ми ще е яко гадно, а и ми е търсене от тия работи.
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

pogreb написа:може ли да има нещо по-специално ..например за Р.Енке...човека се е самоубил и според мен заслужава малко повече
Самоубил ли се е? Щото аз знам само че е умрял...
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от pogreb »

lqlqlq написа:
pogreb написа:може ли да има нещо по-специално ..например за Р.Енке...човека се е самоубил и според мен заслужава малко повече
Самоубил ли се е? Щото аз знам само че е умрял...

дам,тъкмо когато минавал влака с 160км и отишъл на релсите пред него...
ceeeciii
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Авг 2009 12:28

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от ceeeciii »

pogreb написа:
lqlqlq написа:
pogreb написа:може ли да има нещо по-специално ..например за Р.Енке...човека се е самоубил и според мен заслужава малко повече
Самоубил ли се е? Щото аз знам само че е умрял...

дам,тъкмо когато минавал влака с 160км и отишъл на релсите пред него...
а това е станало на 200 метра от гроба на дъщеря му
fromhell95
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Окт 2009 18:21

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от fromhell95 »

дайте шотове от новите менюта ако са готови
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от pogreb »

дам и напримерно предлагам в отбора на 21век да сложат Енке и другите двама починали в близкото минало капитана на Еспаньол Дани Харке и А.Пуерта...не искам мн...само да добавите там Енке и да напривите още само двама футболиста
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

НИЕ ПРАВИМЕ САМО БЪЛГАРСКОТО ПЪРВЕНСТВО И ВСИЧКО ОСТАНАЛО СВЪРЗАНО С БЪЛГАРИЯ. НЯМА ДА ПРОМЕНЯМЕ НИЩО НЕСВЪРЗАНО С ТОВА.
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от jivko4 »

можели да сложите тая песен на ЦСКА http://www.vbox7.com/play:0199627c
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

jivko4 написа:можели да сложите тая песен на ЦСКА http://www.vbox7.com/play:0199627c
Сложена е
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от volov_fan »

Така, значи нали се захванахме да правим Б групите, е е направихме ги, но има отбори, за които нямаме инфо това са:
От Източната- Черноморец Балчик и Черноморец Поморие;
От Западната- Видима Раковски, Белите Орли, Септември Симитли, Пирин Гоце делчев и Рилски Спортист.
Екипите и флаговете все някак ще ги издокараме, но футболистите няма как. И не гарантирам, че няма да има повтарящи се футболисти, но това не зависи от нас....
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”