БФЛ ФИФА 10 информация

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Заключено
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от chentri »

nPe3ePBa7uB4e7o написа:
chentri написа:
sv3nc3 написа:Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Е добре де щом сте го зглобили не е ли готов вече :rofl:
А бе човек остана само още 1 ден кво искаш още !!!
Спокойно не давам зор аз винаги всяка година около нова година поигравам малко фифа заеади бфл иначе само ПЕСче цъкам но разбира се ще пробвам и БФЛ фифа 2010 :clap:
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от peterx »

Леле, пичове, имам изпити и куп работа, но след неделя явно ще се играе по-честичко на Фифата :happy: .
Благодаря Ви много!

И нека мрънкачите обърнат внимание, че тази година патчът излиза с един месец по-рано в сравнение с миналата!!!
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

Оле утре като излезе ще се разцепя ;) :happy:
In_V_isible
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Сеп 2009 22:46

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от In_V_isible »

Дечица, намерете си пич*а, още по-добре пич*и и вземете малко излизайте от вас. ;)
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от lqlqlq »

In_V_isible написа:Дечица, намерете си пич*а, още по-добре пич*и и вземете малко излизайте от вас. ;)
:yes:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от Xaugyk »

lqlqlq написа:
In_V_isible написа:Дечица, намерете си пич*а, още по-добре пич*и и вземете малко излизайте от вас. ;)
:yes:
:shake:
И само ЦСКА обичамеее !!!
KocetoCSKA90
Мнения: 47
Регистриран на: 07 Окт 2009 17:14
Местоположение: Пловдив

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от KocetoCSKA90 »

Nikitto написа:Само аз съм с тревата ония патч, дано да не трябва да унинстал цялата игра?!? Ако някой знае да каже :)
Ние сме от ЦСКА шаляляляля!!!
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от pogreb »

само се надявам скиловете на футболистите да не са надценени..
popi3948

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от popi3948 »

Леле нямам търпение за патча, много се вълнувам и като излезне утре направо ще се разцепя и се надявам да БФЛ тийм да пуснат патча преди обяд. :)
bob4o34
Мнения: 27
Регистриран на: 05 Яну 2008 23:54

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от bob4o34 »

Няма значение кога ще е важното е БФЛ да си довършат работата по патча :) :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ !!!
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от Xaugyk »

И да не вземете да го качите на някой убит сайт от който не може да се сваля от чужбина или нещо такова :| и да чакам после цял ден докато го сложите някаде другаде.Мисля че на файлфронт ще е най-добре само не на рапида че мойто айпи половината град и всички теглят от там....Благодаря за вниманието!
И само ЦСКА обичамеее !!!
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от lqlqlq »

Xaugyk написа:И да не вземете да го качите на някой убит сайт от който не може да се сваля от чужбина или нещо такова :| и да чакам после цял ден докато го сложите някаде другаде.Мисля че на файлфронт ще е най-добре само не на рапида че мойто айпи половината град и всички теглят от там....Благодаря за вниманието!
Супер малоумен и егоистичен коментар!Ще го качим само в китайски, иднийски и индонезийски сайтове!
Може от тая година да съм в екипа, ама до сега не е имало никви проблеми със свалянето :shake: само една някъв сайт се беше пре*бал и беше спрял за няколко часа...
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от Xaugyk »

lqlqlq написа:
Xaugyk написа:И да не вземете да го качите на някой убит сайт от който не може да се сваля от чужбина или нещо такова :| и да чакам после цял ден докато го сложите някаде другаде.Мисля че на файлфронт ще е най-добре само не на рапида че мойто айпи половината град и всички теглят от там....Благодаря за вниманието!
Супер малоумен и егоистичен коментар!Ще го качим само в китайски, иднийски и индонезийски сайтове!
Може от тая година да съм в екипа, ама до сега не е имало никви проблеми със свалянето :shake: само една някъв сайт се беше пре*бал и беше спрял за няколко часа...
Малоумен???Егоистичен?Ти нарет ли си?КОе му е малоумното?И защо да е егоистичен?От файфронта теглят всички и е безплатен докато рапида е платен и трябва да се чака!Така че не разбрах ко е малоумното... ;)

Да може и за преебаният сайт да ставаше дума но цяла нощ неможах да го изтегля.Чак сутринта.Два дена следя през 5 минути за патча и накрая да не мога да го изтегля....идва ми да фърля компа през джама..
И само ЦСКА обичамеее !!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от sv3nc3 »

Патча ще бъде на линия между 11:00 и 15:00. Ще може да се сваля от всяка точка на земното кълбо, такаче спокойно ;)
popi3948

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от popi3948 »

Охоо 11:00-15:00 дори не сум очаквал толкова рано хорааа тва е уникално БФЛ най-добрите уважавам ви от дъното на душата си вие сте THE BEST!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от sv3nc3 »

И последен шот, за да не кажете, че си измисляме:
Изображение
KocetoCSKA90
Мнения: 47
Регистриран на: 07 Окт 2009 17:14
Местоположение: Пловдив

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от KocetoCSKA90 »

То остава утре да кажете, че сте се базикали. :rofl:
Ние сме от ЦСКА шаляляляля!!!
bob4o34
Мнения: 27
Регистриран на: 05 Яну 2008 23:54

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от bob4o34 »

Браво БФЛ :clap: :clap: :clap: още малко остана да почакаме :) :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ !!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от __SaNd1__ »

БФЛ кои отбори ще имат песни на агитките чакам пача с търпение и какво стана с паната оправихте ли топката да не прескача паната ? :) Поздрави :P
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: БФЛ ФИФА 10 информация

Мнение от Darkkness »

Xaugyk написа:
Xaugyk написа:И да не вземете да го качите на някой убит сайт от който не може да се сваля от чужбина или нещо такова :| и да чакам после цял ден докато го сложите някЪде другаде.Мисля че на файлфронт ще е най-добре само не на рапида че моЕто айпи половината град и всички теглят от там....Благодаря за вниманието!
Малоумен???Егоистичен?Ти нареД ли си?КОе му е малоумното?И защо да е егоистичен?От файфронта теглят всички и е безплатен докато рапида е платен и трябва да се чака!Така че не разбрах ко е малоумното... ;)

Да може и за преебаният сайт да ставаше дума но цяла нощ неможЕх да го изтегля.Чак сутринта.Два дена следя през 5 минути за патча и накрая да не мога да го изтегля....идва ми да ХВърля компа през джама..
Виждам,че явно не живееш в България,но почуствах нужда да те поправя.Нищо лично :)

__SaNd1__ написа:БФЛ кои отбори ще имат песни на агитките чакам пача с търпение и какво стана с паната оправихте ли топката да не прескача паната ? :) Поздрави :P
Утре ще разбереш кои са песните и дали са оправили проблема с паната и най-накрая ще видиш така жизнено важните за теб нови менюта.


А и да не забравя да поздравя екипа за добрата работа,за бързото излизане на патча и за търпението,което проявиха напук на всички "критици" и нетърпеливци :) Благодаря и поклон пред труда,който сте вложили без да имате някаква облага :) :thanks:
Заключено

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”