BFL FIFA 10 Released!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

Ми честно да ти кажа, като гледам ти въобще не си играл. Не може да е 2017 година, това са 7 сезона по минимум 30 мача, това прави минимум 210 мача, а в профила ти са 50. Нещо не е наред. Аз съм 2011 с Левски, бюджета ми е 4 000 000, като купих Чавдар Янков, а продадох Гошо Петков на Славия и още един продадох, ама не помна кой.И съм мръднал само с полувин звезда.
KocetoCSKA90
Мнения: 47
Регистриран на: 07 Окт 2009 17:14
Местоположение: Пловдив

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от KocetoCSKA90 »

Бюджета най-лесно с един патч за билетите може да ви литне до небесата... ;) Иначе най-вероятно ги е карал на Visual/Quck Sim мачовете и затова има толкова малко. Колкото за звездите или е едитвал играчите или е купил нови-некви звезди. :)
Ние сме от ЦСКА шаляляляля!!!
Golti
Мнения: 11
Регистриран на: 13 Апр 2009 11:57

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Golti »

KocetoCSKA90 написа:Бюджета най-лесно с един патч за билетите може да ви литне до небесата... ;) Иначе най-вероятно ги е карал на Visual/Quck Sim мачовете и затова има толкова малко. Колкото за звездите или е едитвал играчите или е купил нови-некви звезди. :)
Ами не да ти кажа не използвам пачове нито хаквам нищо подобно купих си няколко играчи 94 95 и пера яко на quick sim а и staff upgrade ми взе око 100 млн.
ЦСКА Е ОТБОРА ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА, ЗА НЕГО ЩЕ СЕ БОРЯ И НЯМА ДА ГО ПРЕДАДА!!!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от rap17ka7a »

sv3nc3 написа:
Ми честно да ти кажа, като гледам ти въобще не си играл. Не може да е 2017 година, това са 7 сезона по минимум 30 мача, това прави минимум 210 мача, а в профила ти са 50. Нещо не е наред. Аз съм 2011 с Левски, бюджета ми е 4 000 000, като купих Чавдар Янков, а продадох Гошо Петков на Славия и още един продадох, ама не помна кой.И съм мръднал само с полувин звезда.
Вземат се свободни агенти с високи заплати и после се продават за пари и така се вдига бюджета и после вече е лесно :P
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Golti
Мнения: 11
Регистриран на: 13 Апр 2009 11:57

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Golti »

rap17ka7a написа:
sv3nc3 написа:
Ми честно да ти кажа, като гледам ти въобще не си играл. Не може да е 2017 година, това са 7 сезона по минимум 30 мача, това прави минимум 210 мача, а в профила ти са 50. Нещо не е наред. Аз съм 2011 с Левски, бюджета ми е 4 000 000, като купих Чавдар Янков, а продадох Гошо Петков на Славия и още един продадох, ама не помна кой.И съм мръднал само с полувин звезда.
Вземат се свободни агенти с високи заплати и после се продават за пари и така се вдига бюджета и после вече е лесно :P
Ей що идаде бе :P
ЦСКА Е ОТБОРА ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА, ЗА НЕГО ЩЕ СЕ БОРЯ И НЯМА ДА ГО ПРЕДАДА!!!
tanty

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от tanty »

Имам проблем с инсталацията, фифата ми е на Prophet(вместо Razor1911), може ли да е от това ?
JustMe

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от JustMe »

tanty написа:Имам проблем с инсталацията, фифата ми е на Prophet(вместо Razor1911), може ли да е от това ?
Какъв по-точно е проблема?Дай скрийншот.
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от radoslav1990 »

И какъв е тоя патч за билетите може ли да дадете линк за сваляне
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Xaugyk »

Абе за какво са ви всичките тези глупости пачове за билети купуване на футболисти и след това тяхната продажба.Всичко е супер нереално и не ми прави кеф да играя така.Най-лесният и готин начин според мен е с Менажер мастер.Отивате на спонсора и си нагласяте колко пари да получавате на мач,колко да вземете ако спечелите парвенството ,купата на страната,шампионска лига,лига европа и така нататака.Значи за да бъде реално и интересно нагласям си някакви нормални суми които биха могли да получават от даден спонсор.Нито да са нереално много нито малко както е в играта.После нагласям ако спечеля първенството няколко милиона купата на българия също уефа шамп.лига и като ги спечеля повам да си събирам пари и така.Всичко е реално и интересно има интрига и имате още хъс и цели за какво да играете защото знаете че ако не спечелите даден турнир после няма да има кинти за играчи както си е и наистина.Никога несъм имал проблем с менажер мастера така че споко.Приятно едитване ;)
И само ЦСКА обичамеее !!!
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от radoslav1990 »

Xaugyk написа:Абе за какво са ви всичките тези глупости пачове за билети купуване на футболисти и след това тяхната продажба.Всичко е супер нереално и не ми прави кеф да играя така.Най-лесният и готин начин според мен е с Менажер мастер.Отивате на спонсора и си нагласяте колко пари да получавате на мач,колко да вземете ако спечелите парвенството ,купата на страната,шампионска лига,лига европа и така нататака.Значи за да бъде реално и интересно нагласям си някакви нормални суми които биха могли да получават от даден спонсор.Нито да са нереално много нито малко както е в играта.После нагласям ако спечеля първенството няколко милиона купата на българия също уефа шамп.лига и като ги спечеля повам да си събирам пари и така.Всичко е реално и интересно има интрига и имате още хъс и цели за какво да играете защото знаете че ако не спечелите даден турнир после няма да има кинти за играчи както си е и наистина.Никога несъм имал проблем с менажер мастера така че споко.Приятно едитване ;)
Манажер мастер това програма ли е ?
KocetoCSKA90
Мнения: 47
Регистриран на: 07 Окт 2009 17:14
Местоположение: Пловдив

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от KocetoCSKA90 »

Би ли дал накякъв линк, 'щото никъде не го намерих тоя Manager Master за Фифа 10? :)
Ние сме от ЦСКА шаляляляля!!!
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от radoslav1990 »

Да дай линк ако може
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Xaugyk »

Това трябва да е :

http://www.filefront.com/14790437/Setup ... eta_1.exe/

За сега е само бета версия и не всички функции работят но това да си нагласите спонсорите работи.След всеки сезон като подпишете с някой друг спонсор или преподпишете със стария пак ще трябва да си управите парите.

П.С Кой между другото ми изтри темата?
Никой нищо ли незнае за мойта тема или да я пусна пак??? свенс лялялля ???
И само ЦСКА обичамеее !!!
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от BULTRAS »

Изиграх два сезона - 2009/2010,2010/2011,но странно защо третият ми сезон започна от 2012?
А в групите на ШЛ има два пъти Милан в две различни групи.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от jivko4 »

защо немога на мм да преместя отбор в друго парвенство
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

jivko4 написа:защо немога на мм да преместя отбор в друго парвенство
:rofl: :rofl: :rofl: . Данеби съдиите да те режат само и Футболния съюз да е срещу отбора ти? :rofl: :rofl: :rofl:
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от __SaNd1__ »

Излезе Cinematics Patch 10 инсталирах го на чиста FIFA 10 след това БФЛ 10 и фиксатора и се надявах, че ще оправи проблема с лицата - но уви дори и това не помогна :(
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от jivko4 »

sv3nc3 написа:
jivko4 написа:защо немога на мм да преместя отбор в друго парвенство
:rofl: :rofl: :rofl: . Данеби съдиите да те режат само и Футболния съюз да е срещу отбора ти? :rofl: :rofl: :rofl:
питам сериозно
може ли да се премести
на турнир ми дава да го преместя а на мм не
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от flaboy »

jivko4 написа:
sv3nc3 написа:
jivko4 написа:защо немога на мм да преместя отбор в друго парвенство
:rofl: :rofl: :rofl: . Данеби съдиите да те режат само и Футболния съюз да е срещу отбора ти? :rofl: :rofl: :rofl:
питам сериозно
може ли да се премести
на турнир ми дава да го преместя а на мм не

Може ,но за целта ти трябва друга програма. Creation Master 10 например ,поразрови се из форума ,мисля че някъде някои беше обеснил как става ;)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Lucas

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Lucas »

Какъвто и мач да пусна ме изхвърля от играта :(
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”