BFL FIFA 10 Released!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от rap17ka7a »

Lucas написа:Какъвто и мач да пусна ме изхвърля от играта :(
Изтрий папката от My Documents
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
VektorJKT

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от VektorJKT »

И мен отначало ме изхвърляше преди мача. Не забравяй да изчакаш черния прозорец - ще ти изпише като е готово (не помня какъв беше надписа, но няма как да го изпуснеш). Преинсталирах фифа-та отначало, преинсталирах пача, изчаках черния прозорец и всичко беше на 6. Надявам се да съм помогнал :levski: ;)
VektorJKT

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от VektorJKT »

Много ми е интересно, когато коментаторът каже на Жоазиньо, че Йобо е с топката :happy:
BerOe_FeN
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Дек 2008 10:05

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от BerOe_FeN »

регистрирайте се в форума и се записвайте за турнира с награда , играе се с бг патча

http://fifa-bg.com/forum/index.php?show ... entry75730
Само един клуб , Само един град , Само Бероее , Само Заратаа
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от dimobs »

Имам проблем с графиката. От известно време фифата нещо започна да ми насича. Не е много силно, но е много дразнещо. Не мога спокойно да си играя. Видеокартата ми е NVidia GeForce 7300 DDR 3 256 RAM. Кажете на какви настройки да си направя играта, че доста ги разбутах. Опитвам се от вчера да ги наместя, но все не става. Даже преинсталирах играта, но пак насича. Мерси предварително. :(
CSKA 4ever
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от flaboy »

dimobs написа:Имам проблем с графиката. От известно време фифата нещо започна да ми насича. Не е много силно, но е много дразнещо. Не мога спокойно да си играя. Видеокартата ми е NVidia GeForce 7300 DDR 3 256 RAM. Кажете на какви настройки да си направя играта, че доста ги разбутах. Опитвам се от вчера да ги наместя, но все не става. Даже преинсталирах играта, но пак насича. Мерси предварително. :(

Спокоино ,не си само ти с този проблем ,аз съм сигорен че почти всеки инсталирал си бфл патча има същия проблем дори и да казват ,че всичко си им е наред ;) . Изобщо не си прави труда да пипаш настроикете на видеото няма никакъв ефект само по зле може да стане , просто графиката на самия патч е прекалено много барната то иначе друго обяснение няма , незнам ако някои пък има обяснение нека да помага.
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от root4rulez »

На мен не ми насича дори да сложа всичко на макс, но като правя смяна и футболистите си менят цветовете.
Видеото ми е nvidia geforce 9600 gt 1024 mb
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от dimobs »

Пробвах след като инсталирам играта, преди да пусна пача, но пак е така. Променям и не става. Какво да направя? А преди как си беше... дори с пача като играех с ЦСКА нямаше никакви проблеми и изведнъж......... Предложете нещо. :S
CSKA 4ever
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

dimobs написа:Пробвах след като инсталирам играта, преди да пусна пача, но пак е така. Променям и не става. Какво да направя? А преди как си беше... дори с пача като играех с ЦСКА нямаше никакви проблеми и изведнъж......... Предложете нещо. :S
Преинсталация на Уиндоуса ;)
deco17

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от deco17 »

Не мога да разбера защо ми е така- значи инсталирам си патча при фифата , после пускам фифата и всичко си върви нормално после като излезне знака на ЕА и минат знаците на лигите си ми излиза нормално картинка с Бербатов и Марто и ми пише БФЛ... но после натискам да играя мач и търса бг лигата ама я няма никъде 5 пъти включвах и изключвах играта но просто бг лигата я няма,моля ви помогнете защото започнах да се изнервям много :( :( :@ :sweating: ;( ;( Видях че някой друг също има такъв проблем ,да знаете как се оправя??????
deco17

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от deco17 »

омг егати боклука е тоя пач , отборите ми се появиха но сега пък кат си пусна някъв мач с бг отбори всички играчи ми излизат без глави и снякви жълто-червени екипи ?!?!?
deco17

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от deco17 »

Заради патча сега ми се прецака и играта :@ :( :(
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от elit_sofia »

Айде по-спокойно , не патча ти е виновен , че ти се е прецакала играта , а ти. Плюс това има BFL Switcher ! :hi:
Изображение
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от lqlqlq »

;( ;( :@ :@ :@ :@ :@ ;(
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от bez_ime444 »

e що некой имат проблеми със патча а аз немам сичко се инсталира и излезна като хората без забележки само при смяна примено играч от бел става негър е тва е ама то не пречи нито ми лагва нето ме изкарва от играта :)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от elit_sofia »

Проблемът със смяната на цвета на кожата на даден играч , май няма оправия... :(
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

deco17 написа:Заради патча сега ми се прецака и играта :@ :( :(
:giggle: :giggle: :giggle:
BSFC

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от BSFC »

От къде мога да купя Велизар Димитров :?:
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от elit_sofia »

Той нали играе в Металург Донецк... неможе... :(
Изображение
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

elit_sofia написа:Той нали играе в Металург Донецк... неможе... :(
Еми по принцип може ама трябва с creation master да го сложиш в някой друг отбор и евентуално после да си го трансферираш в самата игра :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”