BFL FIFA 10 Released!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от peterx »

Zzipper написа:Здравейте, имам проблем! Инсталирах пача, изтрих папката със сейвовете и пуснах играта. Зарежда се със новите бекграунди на БФЛ пача, но като избирам отбор го няма БГ първенството? В Мениджър мод, има лицата на бг треньорите, но пак я няма бг лигата и бг отборите? Изтрих пача, след това фифата напълно, пак изтрих папката със сейвовете и инсталирах на ново и играта и пача - пак същия проблем? Даже свалих FIFA 10 FAT REBUILDER, оставих го да си свърши работата и пак ги няма бг отборите, само лица на треньори и бекграундите са сменени, някакви идеи??? :(
Какъв Уиндоус ползваш? Къде ти е инсталирана играта?
Провери ли с СМ 10 дали българските отбори са добавени в базата данни?
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
krasko

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от krasko »

sv3nc3 написа:
krasko написа:при мен има няколко отбора при който под емблемата започва една бяла линия като със спрей и прецаква целия екип,на пирин ми е така на черноморец горе околко яките и на локото плд резервния??С ати съм 4850,
ъъъъъ, по добре шотче нещо
ето го шотчето

http://img81.imageshack.us/i/buggyi.jpg/
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от lqlqlq »

krasko написа:
sv3nc3 написа:
krasko написа:при мен има няколко отбора при който под емблемата започва една бяла линия като със спрей и прецаква целия екип,на пирин ми е така на черноморец горе околко яките и на локото плд резервния??С ати съм 4850,
ъъъъъ, по добре шотче нещо
ето го шотчето

http://img81.imageshack.us/i/buggyi.jpg/
такъв си е екипа бе, гений! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Аааа, не, сори, това си е специален бъг който се появява върху определени места, върху определени мини екипи, но единствено под спонсора!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

krasko написа:
sv3nc3 написа:
krasko написа:при мен има няколко отбора при който под емблемата започва една бяла линия като със спрей и прецаква целия екип,на пирин ми е така на черноморец горе околко яките и на локото плд резервния??С ати съм 4850,
ъъъъъ, по добре шотче нещо
ето го шотчето

http://img81.imageshack.us/i/buggyi.jpg/
Тука също се е бъгнал екипа на пирин
http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=23753
:S :X :shake:
krasko

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от krasko »

майко мила каква селяниея,какъв е смисъла на тия ляйняни пирински леденици по екипите и тия на локото защо имат и те :(
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от lqlqlq »

krasko написа:майко мила каква селяниея,какъв е смисъла на тия ляйняни пирински леденици по екипите и тия на локото защо имат и те :(
Не разбра ли? Това е бъг :rofl: :rofl:
krasko

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от krasko »

lqlqlq написа:
krasko написа:майко мила каква селяниея,какъв е смисъла на тия ляйняни пирински леденици по екипите и тия на локото защо имат и те :(
Не разбра ли? Това е бъг :rofl: :rofl:
просто попитах бе пичага къв ти е проблема немога да разбера,шут с шут
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от lqlqlq »

krasko написа:
lqlqlq написа:
krasko написа:майко мила каква селяниея,какъв е смисъла на тия ляйняни пирински леденици по екипите и тия на локото защо имат и те :(
Не разбра ли? Това е бъг :rofl: :rofl:
просто попитах бе пичага къв ти е проблема немога да разбера,шут с шут
По-спокойно бе брато ;)
sofiazapad
Мнения: 26
Регистриран на: 11 Окт 2009 20:15

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sofiazapad »

sv3nc3 написа:
sofiazapad написа:БФЛ ето жи песни на ЛИТЕКС и стига сте лагали че няма в нета http://www.ultrasoftheworld.com/songs.php
Пич, сложи си ги, примерно със соунд мастер, ние песни в които пеят максимум 5 човека не слагаме ;)
може ли да ми кажеш как да ги сложа защото се мачих ама не можах.Мерси предварително :)
LITEX E LITEX E LITEX E AIDE AIDE LITEX E
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

sofiazapad написа:
sv3nc3 написа:
sofiazapad написа:БФЛ ето жи песни на ЛИТЕКС и стига сте лагали че няма в нета http://www.ultrasoftheworld.com/songs.php
Пич, сложи си ги, примерно със соунд мастер, ние песни в които пеят максимум 5 човека не слагаме ;)
може ли да ми кажеш как да ги сложа защото се мачих ама не можах.Мерси предварително :)
Не мога да ти кажа, защото не знам как става.
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Darkkness »

Изображение
Изображение

Земете го оправете,не че ми е зор за Левски,ама гледам сте се мъчили и лица на резервите да правите,пък немогат 20 точки да съберат...
bgamerica
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Дек 2009 04:59

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от bgamerica »

Значи всичко ми се зарежда успешно, и когато отворя играта, преди и да се покаже първия скрин, затваря и се показва “fifafs.exe has stopped working” (е спряла да работи).
Ако някой може да помогне много ще съм му благударен. Имам Уиндоуз 7, с всичко най ново заредено. Опитвъл съм да е зареда на ново, същия проблем.
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от uefacup »

Darkkness написа:Изображение
Изображение

Земете го оправете,не че ми е зор за Левски,ама гледам сте се мъчили и лица на резервите да правите,пък немогат 20 точки да съберат...
БФЛ земете да направите фикс те Левски са най слабите в играта моля
nicky931

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от nicky931 »

абе бфл да ва питам:инсталирах си лаг фикса а играта ма лагва мнооооооооооооооооггооооооо повече :^) що става тка? :?: :)
Goshka7a

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Goshka7a »

sv3nc3 написа:
Goshka7a написа:аз имам един проблем инсталирам патча и кам края на инсталирането ми излиза донт сенд моля кайете какво да направя защото много искам да поиграя и новата българска лига :sweating: :sweating: :sweating:
Или имаш други патчове, или инсталираш БФЛ ФИФА 10 за втори път. Преинстал на ФИФА-та и само едно инсталиране на патча, а не 2 пъти.
[/quote]

Само веднъж го инсталирах на чиста игра но не стана след това я преинсталирах и опитах на ново но пак не стана .
Goshka7a

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Goshka7a »

А може ли да попитам,защо не сложихте песните на Пирин,Литекс и на други по добри отбори ?
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от lqlqlq »

Че кви песни имат Пирин и Литекс бе?Тея едвам събират 1000 човека на мач пък и песни имали, айде за Пирин може и да греша, ама примерно Литекс,Черноморец или Славия...
jivko4
Мнения: 18
Регистриран на: 31 Дек 2008 20:41

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от jivko4 »

имам въпрос към БФЛ може ли да се направи някъв турнир и да се добави към фифата
Zagorka 1916

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Zagorka 1916 »

С пускането разбира ще дойдат и проблемите с патча, не подмина и мене. При инсталацията още ми дава отказан достъп до файл - audio.big ? Идеи ? :wasntme: Благодаря предварително :)
Golti
Мнения: 11
Регистриран на: 13 Апр 2009 11:57

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Golti »

ЦСКА Е ОТБОРА ЕДИН ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА, ЗА НЕГО ЩЕ СЕ БОРЯ И НЯМА ДА ГО ПРЕДАДА!!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”