BFL PES 6 v2 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
beggginer

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от beggginer »

Цяла нощ се сваляше пача от посочения по-горе линк. Имах голямо желание да го пробвам и го инсталирах преди половин час. Инсталацията е лесна и отнема около 10 минути. Има страхотно интро и меню, но когато трябваше да пусна мач - crash. Сетих се, че BFL patch-а е правен върху Evo patch-а и замених пачнатия 0_text с оригиналния. Ала за моя огромна изненада играта пак крашна при опит за мач, тренировка.. :^) Това ме наведе на мисълта, че вие сте 'объркали' нещо. Казвам го с добро чувство, защото първата част на пача беше много добра. :) Така или иначе играта, пачната с BFL v2 не работи, а пачната с Evo patch - работи. Въпросът ми е някой с MX видео карта пробвал ли е да инсталира v2 по описания начин? :wasntme:
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от MuSTaKa »

Който е с MX карта - да махне папка Balls от китсървъра си или да я замени с тази:

http://www.speedyshare.com/492202473.html

В папката има само топки, които гарантирано вървят на MX карти, защото са с модел на Конами. Използвайте тях. Аз лично съм с МХ карта и съм много доволен :)

Приятна игра :)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
beggginer

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от beggginer »

А някаква причина да може да се играе само на стадион Васил Левски? :o :wasntme: Какъвто и стадион да избера, все се играе на В. Левски? :^)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

откъде избираш стадиона? би трябвало да е от избора на екип, а не от менюто преди начало на мача. Виж това, и дано тези топки да ти оправят играта. ;)
Изображение
beggginer

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от beggginer »

IvanMladenov написа:откъде избираш стадиона? би трябвало да е от избора на екип, а не от менюто преди начало на мача. Виж това, и дано тези топки да ти оправят играта. ;)
Топките са перфектни. :) Преди малко AntrAcsA ме светна, че се сменят с F1 :)
Pler0

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Pler0 »

Пичове ако ми кажете как да си опаравя копчетата сте напраО супеР
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

Pler0 написа:Пичове ако ми кажете как да си опаравя копчетата сте напраО супеР
в папката на инсталирания ти ПЕС има една програмка settings.exe, оттам можеш да оправиш сичко. Кой символ какво прави можеш да видиш в самия ПЕС 6, Options>Button нещо си. ;)
Изображение
Pler0

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Pler0 »

като почна мач ме исхвърля от играта-помощ?
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Явно и ти си с MX видео карта, при която играта с пача крашва...

Аз в момента играя без пач, само с един опшън файл, при който за оправени всички имена ;)

IvanMladenov искам да те помоля, ако е възможно някъде да се качат стадионите, екипите и лицата от пача.
Също така бих искал да те попитам какво е положението с китсървъра. Ако просто на чистата игра сложа китсървър със стадиони и екипи, ще имам ли проблем без да сменям някой от системните файлове всичко от китсървъра да тръгне? :wasntme:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от vili4kata »

Момчета, човекът иска помощта Ви!
http://zamunda.net/forums.php?action=vi ... icid=53039
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Хораааааааа викайте УРААААААААА с мене :rofl: :rofl: :rofl:

С един човек от замундата контактувахме по ЛС и той с по-слаба карта от моята каза, че е подкарал пача само като е сменил топките от пача с други, оригинални от Конами.
Аз за 3-ти път свалих пача, пробвах и... СЕ ПОЛУЧИИИИИИИИ :happy: :happy: 8) 8)
Сега си разцъквам с Левски на любимия ПЕС и всичко е на 6 :party:

Мерси много на всички и приятна игра :happy:

П.П. За да сложа армията само трябва да поставя папката и при стадионите и да я добавя в map-а нали? :wasntme:
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от MuSTaKa »

Стига само да я сложиш в папка stadiums - map.txt не ти трябва :)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Хора бях забравил за една подробност, за която одавна исках да пиша...
Както знаете съм с BFL пача v2, и заместих 0_text с този от пача. От тогава съм играл и приятелски мачове и сега играя шампионат с Левски, но не чух нито една песен на нито един отбор, а и също нищо по-различно от оригиналния 0_text който е само никаквите ~400MB, за разлика от този от пача, който е почти 2GB :wasntme:
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

Koko-Levski написа:Хора бях забравил за една подробност, за която одавна исках да пиша...
Както знаете съм с BFL пача v2, и заместих 0_text с този от пача. От тогава съм играл и приятелски мачове и сега играя шампионат с Левски, но не чух нито една песен на нито един отбор, а и също нищо по-различно от оригиналния 0_text който е само никаквите ~400MB, за разлика от този от пача, който е почти 2GB :wasntme:
2 гб е целия пач бре, 0-текст е 450 мб точно :happy:
Изображение
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

IvanMladenov написа:
Koko-Levski написа:Хора бях забравил за една подробност, за която одавна исках да пиша...
Както знаете съм с BFL пача v2, и заместих 0_text с този от пача. От тогава съм играл и приятелски мачове и сега играя шампионат с Левски, но не чух нито една песен на нито един отбор, а и също нищо по-различно от оригиналния 0_text който е само никаквите ~400MB, за разлика от този от пача, който е почти 2GB :wasntme:
2 гб е целия пач бре, 0-текст е 450 мб точно :happy:
Допуснал съм една много малка грешчица :) Имам в предвид 0_sound, който след заместването трябва да имам песни на агитки и тн... единствената промяна която забелязах е музиката в менюто :wasntme:

А и ти си в грешка за размера - пача (поне в замундата) е 3.48GB, като само 0_sound е ~2GB :)
Gosh0

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Gosh0 »

Koko-Levski написа:
IvanMladenov написа:
Koko-Levski написа:Хора бях забравил за една подробност, за която одавна исках да пиша...
Както знаете съм с BFL пача v2, и заместих 0_text с този от пача. От тогава съм играл и приятелски мачове и сега играя шампионат с Левски, но не чух нито една песен на нито един отбор, а и също нищо по-различно от оригиналния 0_text който е само никаквите ~400MB, за разлика от този от пача, който е почти 2GB :wasntme:
2 гб е целия пач бре, 0-текст е 450 мб точно :happy:
Допуснал съм една много малка грешчица :) Имам в предвид 0_sound, който след заместването трябва да имам песни на агитки и тн... единствената промяна която забелязах е музиката в менюто :wasntme:

А и ти си в грешка за размера - пача (поне в замундата) е 3.48GB, като само 0_sound е ~2GB :)
да не си свалил в1 ?!?
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

^undertaker_92^ написа:да не си свалил в1 ?!?
Определено не ;)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

Размер 2.92 GB
Изображение
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Така де, аз съм объркал размера на самия PES с пача. Това обаче няма значение. Аз съм изтеглил правилния пач -> http://zamunda.net/details.php?id=87346 В това грешка няма. За това пак питам: каква би могла да е причината да нямам песни на агитките, както пише в описанието макар и да съм заменил 0_sound.afs? :wasntme: :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 6”