Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Gogo_t »

Сиг Миньор
ЛЕВСКИ СОФИЯ
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Gogo_t написа:Сиг Миньор
едва ли тъй като каза цитирам''и аз искам да играя с родното ми отборче ама докато беше в А група'' може би е от Спартак Варна
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от lqlqlq »

От Вихрен е :D :D
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

:D не знаех
mitaka_vratarq

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от mitaka_vratarq »

кажете кога ше излиза тоз пач :nerd: :nerd: ;)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от MoNteSo »

mitaka_vratarq написа:кажете кога ше излиза тоз пач :nerd: :nerd: ;)
Ооо Боже, не :shake: :X ;(
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от chentri »

lqlqlq написа:От Вихрен е :D :D
ДА :clap:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от sv3nc3 »

chentri написа:
lqlqlq написа:От Вихрен е :D :D
ДА :clap:
Ти влизал ли си в сайта на клуба? Супер информация за играчите има "11. Иво Харизанов - защитник" направо се чудя каде ще се сбере в таблиците :thinking:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от DoMiNaToR »

sv3nc3 написа:Ти влизал ли си в сайта на клуба? Супер информация за играчите има "11. Иво Харизанов - защитник" направо се чудя каде ще се сбере в таблиците :thinking:
Даже са взели емблемaтa от bgclubs.eu :D
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

Пичове само да ви кажа , че адски съм разочарован от играта тази година и изобщо не ми се занимава да я пачвам ! :hi:
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от NaFteX »

AntrAcsA написа:Пичове само да ви кажа , че адски съм разочарован от играта тази година и изобщо не ми се занимава да я пачвам ! :hi:
Точно.За компютър няма нито един свестен футболен симулатор тази година.Нито Фифа нито ПЕС направиха нещо добро,даже направиха голяма крачка назад.Единстевено за конзола Фифата е добра и само нея играя,другите игри само ги пуснах за по 1 мач и повече не съм си и помилслял да ги пусна.
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от sv3nc3 »

NaFteX написа:
AntrAcsA написа:Пичове само да ви кажа , че адски съм разочарован от играта тази година и изобщо не ми се занимава да я пачвам ! :hi:
Точно.За компютър няма нито един свестен футболен симулатор тази година.Нито Фифа нито ПЕС направиха нещо добро,даже направиха голяма крачка назад.Единстевено за конзола Фифата е добра и само нея играя,другите игри само ги пуснах за по 1 мач и повече не съм си и помилслял да ги пусна.
За фифата не съм съгласен че е крачка назад(става въпрос за геймплей, по реално никога не е било и се убеждавам с всяка следваща изиграна игра, единствено още дразни походката) за грефика също не е крачка назад!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Gogo_t »

Това са игри бе, вие луди ли сте ?!
Ест, че няма да е реално... който му се играе истински футбол- има стадион за тая работа
ЛЕВСКИ СОФИЯ
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от sv3nc3 »

Gogo_t написа:Това са игри бе, вие луди ли сте ?!
Ест, че няма да е реално... който му се играе истински футбол- има стадион за тая работа
Много е бахър бе Гого :wasntme:
Seederman

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Seederman »

Аз искам да знам кога излиза играта
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от lqlqlq »

През Октомври :D
zorder
Мнения: 27
Регистриран на: 27 Окт 2007 18:24

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от zorder »

lqlqlq написа:През Октомври :D
Дата? :D :D :D
М/у другото тоя не се отказва да прави теми навсякъде и да пита ... :D
По темата: Понеже не забелязах никой да споменава може да аднете някои хубави бутонки... :)
Изображение
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!
chris911203
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Ное 2009 16:39

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от chris911203 »

AntrAcsA написа:Пичове само да ви кажа , че адски съм разочарован от играта тази година и изобщо не ми се занимава да я пачвам ! :hi:
аз не съм съгласен. според мен това е най-добрият ПЕС правен някога. Много се кефя на тази игра от всяка една страна. Докато ФИФА от 2007-ма година наса само се връща с по крачка - 2 назад, ПЕС всяка година представят нещо по-ново и по-добро. А за БФЛ Тийм няма какво да коментирам. Най-добрите. Винаги ни предоставят това, от което имаме нужда. БФЛ Тийм. Благодаря ви. А сега по темата. Бих искал да има всичките стадиони от "А" група и песни по възможност на всички отбори. И още нещо. Четох коментарите и разбрах, че нямате времевата възможност и нервите за да направите Източна и Западна "Б" група. Готов съм да помогна с каквото мога, за да направим този пач най-добрият и най-пълният правен някога. Можете да се свържете с мен на скайп hidden_behind_the_shadows. Готов съм да помогна с каквото мога :)
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

chris911203 написа:
AntrAcsA написа:Пичове само да ви кажа , че адски съм разочарован от играта тази година и изобщо не ми се занимава да я пачвам ! :hi:
аз не съм съгласен. според мен това е най-добрият ПЕС правен някога. Много се кефя на тази игра от всяка една страна. Докато ФИФА от 2007-ма година наса само се връща с по крачка - 2 назад, ПЕС всяка година представят нещо по-ново и по-добро. А за БФЛ Тийм няма какво да коментирам. Най-добрите. Винаги ни предоставят това, от което имаме нужда. БФЛ Тийм. Благодаря ви. А сега по темата. Бих искал да има всичките стадиони от "А" група и песни по възможност на всички отбори. И още нещо. Четох коментарите и разбрах, че нямате времевата възможност и нервите за да направите Източна и Западна "Б" група. Готов съм да помогна с каквото мога, за да направим този пач най-добрият и най-пълният правен някога. Можете да се свържете с мен на скайп hidden_behind_the_shadows. Готов съм да помогна с каквото мога :)
Я сподели , от колко време играеш ПЕСче :)
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

ceeeciii написа:
vampikkata написа:Поредното заблудено 10 годишно хлапе.

Тази година BFL PES 2010 няма да има защото на AntraCsa не му се прави :)
бфл са номер 1 в България 6 години а какво правят за ПЕС??? за фифа работят добре но за ПЕС са мн зле на някой играта не му харесва няма да прави пач тогава каква работа има в БФЛ??
Нещо не схванах глупавия ти пост , я се опиай отново .
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2010”