Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

Ако ти намирисва нещо то... изкъпи се :giggle: при всички положение не е от нас . Патч няма да има , приемете го ;) Няма кой да го прави.
trifon
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2009 08:55

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от trifon »

Добре де защо направихте за тъпата фифа пач,а за пес не?А вашите бяха най добрите! :(
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от IvanMladenov »

trifon написа:Добре де защо направихте за тъпата фифа пач,а за пес не?А вашите бяха най добрите! :(
Защото:
1. Играта не си заслужава, пък пач ще и правим. По-добре да направим за ПЕС6 един пач.
2. Нямаме желанието да направим пач за ПЕС2010.
3. Нямаме времето (аз например сега съм затрупан с кви ли не глупости, които трябва да знам до няколко месеца (12 клас)).
4. Малко екип сме, дори да имаме желанието, времето и т.н.
Изображение
trifon
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2009 08:55

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от trifon »

Аз не виждам,с какво фифа заслужава да си губите времето с нея.Та тя е едно дърво!А пес10 е супер не знам, с какво не заслужава. :wasntme:
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Manower »

Само с едно не съм на твоето мнение Иване. Защо не си заслужава за ПЕС 2010? Уж всички казвахте колко е добър,какви новости са сложили и т.н. Даже и Антракса, ако не се лъжа, беше пускал мнение някъде из темите, че ПЕС-а тази година е мн добър. Ясно, за това не ви плащат, евала ви правя, че поне го правите за хората и за самите вас! На мен ПЕС 2010 ми харесва страшно много от близките 2-3 ПЕС-а!!!
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

Никаде не съм казвал че ПЕС 2010 е много добър... ако не разбирах от ПЕС , щях да го направя .. :P
Очаквах да е добър след всичко обещано и изпонаписано , но е най-голямото лайно което се е появявало от Конами. Мислех ,че по голямо лайно от ПЕС 2008 не могат да осерът ама... ме опровергаха тази година :rofl: Според мен този ПЕС 2010 има всичките предпоставки да закопае ПЕС сериите , както гледам и следя продажбите му са най- слаби от много години насам , а много пари хвърлиха по него , като рекламни кампании и т.н. ! Незнам , " паживиьом , увидим " както казват Руснаците.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Manower »

Значи аз съм се объркал нещо, ами има какво да се изисква от него,вярно е като ПЕС 6 няма :( Ама иначе ми харесва тази версия :) Догодина се надяваме на чудо :D Дано се постараят за ПЕС-а повече,вярно е доста пари се хвърлиха за реклами, а май можеше и повече да направят ;)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
monito97

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от monito97 »

Аз лично искам да има ПФК Добруджа 1919
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Davidcho »

Ако беше се постарал да прочетеш, щеше да разбереш, че няма да има пач :envy:
Изображение

Изображение

Изображение
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от traiki »

Davidcho написа:Ако беше се постарал да прочетеш, щеше да разбереш, че няма да има пач :envy:
паТч ве индианец
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от Davidcho »

Съжалявам шефе :blush:
Изображение

Изображение

Изображение
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от traiki »

Davidcho написа:Съжалявам шефе :blush:
8)
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

В крайна сметка ще има ли БФЛ ПЕС 2010 ?
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от lqlqlq »

nPe3ePBa7uB4e7o написа:В крайна сметка ще има ли БФЛ ПЕС 2010 ?
За кога?
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от elit_sofia »

Форума сега се посещава от мах 10 човека... :( Гледам 1-2 админа има само сега , който влизат г/д редовно , така че вярно - за кога?! :)
Изображение
comandosa1

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от comandosa1 »

PES 2010 е най-добрата серия, откакто обявиха новия енджин(2008). Аз следя поредицата за PC от самото начало от PES 3. Мога да кажа че разделям играта на 3 части според енджина: първи енджин беше PES 3, после втория беше от PES 4 до PES 6 и третия от PES 2008 до PES 2010. Съответно от трите типа енджин най-добри игри са PES 3, PES 6 и PES 2010. Чисто като геймплей, на мен ми допада най-много PES 3, дори повече я харесвам и като визия спрямо PES 6, после поставям PES 2010 и накрая PES 6. Факт е обаче, че в PES 2010 успяха да докарат по-равностойно AI, с което компютъра да може да се противопостави на човешкия интелект. В PES 3 и PES 6 след като си направиш коравия мастър лига отбор, резултати от сорта на 8-0 не са рядкост, докато в 2010, резултатите не са толкова предвидими в полза на човешкия интелект. Аз си мисля че PES 2010 си е доста добра игра, естествено с много бъгове, но най-добрия футболен симулатор за сега.
Незнам вие как измервате колко добра е една игра, но аз лично от 2004 до сега, каквото и да правя, имам по 2-3 часа PES на ден, и мога да ви кажа че имам поглед във всеки аспект на играта- online, network, vs com, както и върху всяка една версия излизала за PC.
Та, това няма нищо общо с темата, но просто не мога да се съглася че PES 2010 е най-слабата от поредицата, и "големи лайна" и тем подобни.
Нещо по темата- в zamunda има някакъв патч с български отбори, не съм го пробвал, незнам какъв е, ама който приритва за БГ отбори може да го пробва. Аз лично си свалих комюнити патча на gamingaccess и съм много доволен, има единствения БГ отбор в последните 10 години който Европа познава, на мен това ми стига.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

comandosa1 написа:PES 2010 е най-добрата серия, откакто обявиха новия енджин(2008). Аз следя поредицата за PC от самото начало от PES 3. Мога да кажа че разделям играта на 3 части според енджина: първи енджин беше PES 3, после втория беше от PES 4 до PES 6 и третия от PES 2008 до PES 2010. Съответно от трите типа енджин най-добри игри са PES 3, PES 6 и PES 2010. Чисто като геймплей, на мен ми допада най-много PES 3, дори повече я харесвам и като визия спрямо PES 6, после поставям PES 2010 и накрая PES 6. Факт е обаче, че в PES 2010 успяха да докарат по-равностоен геймплей който да може да се противопостави на човешкия интелект. В PES 3 и PES 6 след като си направиш коравия мастър лига отбор, резултати от сорта на 8-0 не са рядкост, докато в 2010, резултатите не са толкова предвидими в полза на човешкия интелект. Аз си мисля че PES 2010 си е доста добра игра, естествено с много бъгове, но най-добрия футболен симулатор за сега.
Незнам вие как измервате колко добра е една игра, но аз лично от 2004 до сега, каквото и да правя, имам по 2-3 часа PES на ден, и мога да ви кажа че имам поглед във всеки аспект на играта- online, network, vs com, както и върху всяка една версия излизала за PC.
Та, това няма нищо общо с темата, но просто не мога да се съглася че PES 2010 е най-слабата от поредицата, и "големи лайна" и тем подобни.
100 % не съм съгласен с теб :) Първо - не стана ясно какво разбираш под енджън и нов такъв ??? Енджъна на ПЕС 6 и ПЕС 3 дори е абсолютно един и също ,както графичния така и физичния . ПЕС 2008 беше с нов НГ графичен енджън и някакъв мелес между нов и стар физичен енджън , което му гарантиря неуспеха. ПЕС 2009 беше чисто и просто нодобрена версия на графичния и физичния енджън на ПЕС 2008 същото може да се каже и за ПЕС 2010 ! На практика освен графичния енджън нищо друго изцяло НОВО в ПЕС сериите няма .
И второ - ПЕС 2010 си прави конкуренция с ПЕС 2008 за най плитко и грешно скроен ПЕС за всички времена. Резултати от по 8 гола не са хич рядкост , да не говорим че МЛ със смешен отбор(Фенербахче избран на рандом ) само за сезон два бия грандове като Ман Ю , Ливърпул , Челси , Барселона и т.н. с по 5 , 6 гола разлика , дори имам 1 или 2 сезона без равен мач, а какво остава за загуба? АИ-то е доста елементарно и предсказуемо което греши при всяко едно затваряне на пространствата, съдията е меко казано УЖАСЕН , най- лошия съдия правен във футболна игра , физиката на топката също е много грешна , пасовете в повечето случай са алогични спрямо това което трябва и мислиш че ти е нужно да направи играча , има толкова много гличове в анимациите и единоборствата , има толкова много евтини начини да играеш и да вкарваш голове че просто ме е срам по някога от това което правя и затова сам си налагам ограничения за да ми е по интересно , това е единствената игра от серията която свободата , възможността да контролираш изцяло случващото се на терена е отнета , CPU то контролира голяма част от нещата които ти се случват с отбра и по този начин много лесно може да чийтва спрямо това как се развива мача ,но пак не е достатъчно за да те победи , контрола , дрибъла в повечето случаи е разбит, грешен и ГЛУПАВ ! Мога да продължа цял ден с писане на проблемите на играта ама вече ми писна да ги изтъквам защото няма полза от това а и ще ходя на кафе :)
Колкото повече я играя толкова повече осъзнавам колко зле е всъщност . Да , излизат патчове , които УШ оправят определени неща в геймплея , но ядрото на играта не струва и съм песимист за бъдещето на серията ако не направят някои радикални промени тази година , защото на фона на останалите игри , които излизат в последно време , ПЕС 2010 изглежда доста куцо и некадърно направена.
ПЕС 6 бие ПЕС 2010 почти по всички показатели освен графика , затова и частните и сървъри се пукат по шевовете , не спира да се ъпдейтва с актуални патчове от феновете . Прост ТОВА е перфектния футболен симулатор.. идеален контрол , идеална физика , страхотен баланс и дълбочина .
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от elit_sofia »

Аз съм заклет ФИФА-Фен , но реших да си сваля така хваления от вас ПЕС 6. Определено не сгреших. :P Тая игра ме плени.Страхотни атаки стават , топката плътно по тревата и т.н.Страхотни удари от далечно и близко разтояните.Като я заиграх , мисля вече да зарязвам ФИФА-та. :| :D
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от AntrAcsA »

elit_sofia написа:Аз съм заклет ФИФА-Фен , но реших да си сваля така хваления от вас ПЕС 6. Определено не сгреших. :P Тая игра ме плени.Страхотни атаки стават , топката плътно по тревата и т.н.Страхотни удари от далечно и близко разтояните.Като я заиграх , мисля вече да зарязвам ФИФА-та. :| :D
Ами колкото повече я овладяваш , толкова повече ти се разкрива и харесва ! Тази игра е просот шедьовър !
А онлайн режима и е уникален , особенно 2 vs 2 !
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: Какво ще искате за БФЛ ПЕС 2010 !

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

А може ли мрежите на ПЕС 10 да са като на ПЕС 6 ?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2010”