FIFA 11 ONLINE

Всичко свързано с FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

FIFA 11 ONLINE

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

Някой знае ли как се играе ONLINE в отбор на фифата ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарен :)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: FIFA 11 ONLINE

Мнение от rap17ka7a »

nPe3ePBa7uB4e7o написа:Някой знае ли как се играе ONLINE в отбор на фифата ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарен :)
с gameranger
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: FIFA 11 ONLINE

Мнение от chentri »

rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:Някой знае ли как се играе ONLINE в отбор на фифата ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарен :)
с gameranger
Аз играя с приятелите ми с геймрейнджър, но ан един френд започна д аго изхвърля от играта явно трябва да я преинсталне....?
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: FIFA 11 ONLINE

Мнение от rap17ka7a »

chentri написа:
rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:Някой знае ли как се играе ONLINE в отбор на фифата ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарен :)
с gameranger
Аз играя с приятелите ми с геймрейнджър, но ан един френд започна д аго изхвърля от играта явно трябва да я преинсталне....?
Не.Имаше някъв файл дето трябвало да се копира и да се едитне ама и аз незнам точно...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
muhsanar
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Яну 2015 12:07

Re: FIFA 11 ONLINE

Мнение от muhsanar »

Имам следния проблем,който се появява след като инсталирам БГ-пача,преди това го няма.Та, реших да играя на Мениджър Мод с Блекпул,обаче в момента в който се пусна установявам че в таблицата с отбори фигурирам с два Блекпула т.е. играя 76 мача за сезон в Англия и двойно участие в купите и с двата отбора съответно се придвижвам в таблицатаи са си жълти .След проверка установих че втория Блекпул е на мястото на Блекбърн в таблицата.Интересното е че като се пусна с който и да е друг отбор този проблем не съществува а страшно мн ми се играе с Блекпул а искам да си цъкам и с бълг пач,та някой ако има идеи да казва па после ке черпя
_______________________
Unlock the key of your success by 70-341 study material, you can easily pass 70-463 and 70-646 exam.
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2011”