Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

nPe3ePBa7uB4e7o написа:Дали може да се направи агитките на отборите да палят димки :P :P
По-готино е като нахлуват на терена и се прекратява мача.И после да има солидна глоба за клуба и следващите мачове да са пред закрити врати да няма фенове на стадиона :O айде сега стани и затвори да не настинеш.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
DoubleV_80
Мнения: 54
Регистриран на: 01 Юни 2010 12:32
Местоположение: Плевен

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от DoubleV_80 »

rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:Дали може да се направи агитките на отборите да палят димки :P :P
По-готино е като нахлуват на терена и се прекратява мача.И после да има солидна глоба за клуба и следващите мачове да са пред закрити врати да няма фенове на стадиона :O айде сега стани и затвори да не настинеш.
:rofl: :rofl: :rofl: Хахах ... На FIFA Football 2005 имаше нещо подобно на Сан Сиро ... нали така :wasntme: или се лъжа нещо :^) :)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

DoubleV_80 написа:
rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:Дали може да се направи агитките на отборите да палят димки :P :P
По-готино е като нахлуват на терена и се прекратява мача.И после да има солидна глоба за клуба и следващите мачове да са пред закрити врати да няма фенове на стадиона :O айде сега стани и затвори да не настинеш.
:rofl: :rofl: :rofl: Хахах ... На FIFA Football 2005 имаше нещо подобно на Сан Сиро ... нали така :wasntme: или се лъжа нещо :^) :)
На някоя от фифите имаше димки наиста, обаче тази новата фифа се говори, че ще е и с нова публика... въобще ще е много по-различна за правене и не се знае дали въобще ще може да се направи БФЛ патч.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

Да ще е хубаво да нахлуват на терена и като ги накажат да играят на закрити врати ама 1-во нека има БФЛ пък тогава ще говорим :P
AviMC

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от AviMC »

Какво искам ли? Да направите БГ отборите по-успешно от ФИФА 10. И най-вече да са реални, не може като играя с ЛЕВСКИ срещу Берое, Миньор и Славия да губя с по 0:3 а отбори от Италия и Германия да ги бия с 4:0. Разбирам, че в реалността е възможно ЛЕВСКИ - Берое 0:1, но не и 0:3 а като ми дойде Милан да го гърбя с 4 гола. Защитниците са пълна трагедия. По принцип без пача играя с ЧЕЛСИ на ниво World class. Много добри мачове се получават. Обаче играя ли с пача, трябва да намаля нивото на аматьор за да победя с 1 гол поне. Има нещо, което не сте прегледали или изпипали както трябва. Досега не съм изигравал цял сезон т.к. не ми е интересно да се мъча в БГ п-во а в Евротурнирите да побеждавам. Липсва реалност, и интерес с този пач за ФИФА 2010.

ПП: Имате ли информация дали ще има БГ отбор в менюто Rest of World? :wasntme:
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

AviMC написа:Какво искам ли? Да направите БГ отборите по-успешно от ФИФА 10. И най-вече да са реални, не може като играя с ЛЕВСКИ срещу Берое, Миньор и Славия да губя с по 0:3 а отбори от Италия и Германия да ги бия с 4:0. Разбирам, че в реалността е възможно ЛЕВСКИ - Берое 0:1, но не и 0:3 а като ми дойде Милан да го гърбя с 4 гола. Защитниците са пълна трагедия. По принцип без пача играя с ЧЕЛСИ на ниво World class. Много добри мачове се получават. Обаче играя ли с пача, трябва да намаля нивото на аматьор за да победя с 1 гол поне. Има нещо, което не сте прегледали или изпипали както трябва. Досега не съм изигравал цял сезон т.к. не ми е интересно да се мъча в БГ п-во а в Евротурнирите да побеждавам. Липсва реалност, и интерес с този пач за ФИФА 2010.

ПП: Имате ли информация дали ще има БГ отбор в менюто Rest of World? :wasntme:
Ти нормален ли си ? Сега ще ти посоча причината защо превключваш на аматиор.Защото Левски и останалите бг отбори са много много по-слаби отбори от Челси и ти със слаб отбор явно не можеш да играеш.А само като ми каза че компютъра може да те бие ми стана ясно за какво иде реч ... престанете да говорите глупости БФЛ патча нито ви е виновен че сте некадърни да си го качите нито че не можете да играете.И на ФИФА 10 както и на всички останали имаше забележки, но малки и въобще не са към това дали ти можеш да играеш или не :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от lqlqlq »

Ей тва беше бати тъпия коментар, честно. Кво ти е виновен патча, че не можеш да играеш? Мога само да кажа, че що се отнася до качеството, точноста и реалност бфл 10 е може би най-добрият продукт до този момент.
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

lqlqlq вие тази година за ФИФА 11 ще правите ли БФЛ патч ?
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от to6kobg »

lqlqlq написа:Ей тва беше бати тъпия коментар, честно. Кво ти е виновен патча, че не можеш да играеш? Мога само да кажа, че що се отнася до качеството, точноста и реалност бфл 10 е може би най-добрият продукт до този момент.
Напълно съм съгласен с моя съгражданин ;) ;)
Изображение
Изображение
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от Rubo »

Това се получава от самата игра, като играеш срещу слаб отбор компютъра прави много повече пасове,защото играчите не са толкова добри и ти е по-трудно, отколкото срещу добър отбор, където играчите са по-добри и компютъра задържа топката и не я подава толкова... ;)
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от peterx »

Аз навсякъде рева да се направи играта по-трудна, а човекът я иска по-лесна. :rofl:
На мен БФЛ ми стана интересна когато увеличих показателите на всички отбори с 10 т., а Левски намалих с толкова. Изобщо ФИФА 10 откъм сложност на геймплея беше най-голямото ми разочарование досега.
За първи път си пуснах ПЕС и сега играя на него.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
AviMC

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от AviMC »

rap17ka7a написа:
AviMC написа:Какво искам ли? Да направите БГ отборите по-успешно от ФИФА 10. И най-вече да са реални, не може като играя с ЛЕВСКИ срещу Берое, Миньор и Славия да губя с по 0:3 а отбори от Италия и Германия да ги бия с 4:0. Разбирам, че в реалността е възможно ЛЕВСКИ - Берое 0:1, но не и 0:3 а като ми дойде Милан да го гърбя с 4 гола. Защитниците са пълна трагедия. По принцип без пача играя с ЧЕЛСИ на ниво World class. Много добри мачове се получават. Обаче играя ли с пача, трябва да намаля нивото на аматьор за да победя с 1 гол поне. Има нещо, което не сте прегледали или изпипали както трябва. Досега не съм изигравал цял сезон т.к. не ми е интересно да се мъча в БГ п-во а в Евротурнирите да побеждавам. Липсва реалност, и интерес с този пач за ФИФА 2010.

ПП: Имате ли информация дали ще има БГ отбор в менюто Rest of World? :wasntme:
Ти нормален ли си ? Сега ще ти посоча причината защо превключваш на аматиор.Защото Левски и останалите бг отбори са много много по-слаби отбори от Челси и ти със слаб отбор явно не можеш да играеш.А само като ми каза че компютъра може да те бие ми стана ясно за какво иде реч ... престанете да говорите глупости БФЛ патча нито ви е виновен че сте некадърни да си го качите нито че не можете да играете.И на ФИФА 10 както и на всички останали имаше забележки, но малки и въобще не са към това дали ти можеш да играеш или не :)
Добре де, защо четеш през редовете? Нали и аз това казвам-ЛЕВСКИ са слаби. Пак питам, защо побеждавам с ЛЕВСКИ отбори като Милан и Валенсия с по 3-4 гола разлика, а в п-вото едва смогвам да направя равен със Сливен или Берое? Означава ли това, че сте направили Милан и Валенсия още по-слаби от ЛЕВСКИ? И моля без да опроличаваме на такива каквито не сме. Първо не се познаваме за да ме определиш, второ в заглавието на темата пише "Какво искате за БФЛ ФИФА 2011", трето това е форум и е мое право да си оставя коментара и мнението за този продукт а ти си длъжен да приемеш тези факти и да не изкривяваш мнението си в друга посока.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

AviMC написа: Добре де, защо четеш през редовете? Нали и аз това казвам-ЛЕВСКИ са слаби. Пак питам, защо побеждавам с ЛЕВСКИ отбори като Милан и Валенсия с по 3-4 гола разлика, а в п-вото едва смогвам да направя равен със Сливен или Берое? Означава ли това, че сте направили Милан и Валенсия още по-слаби от ЛЕВСКИ? И моля без да опроличаваме на такива каквито не сме. Първо не се познаваме за да ме определиш, второ в заглавието на темата пише "Какво искате за БФЛ ФИФА 2011", трето това е форум и е мое право да си оставя коментара и мнението за този продукт а ти си длъжен да приемеш тези факти и да не изкривяваш мнението си в друга посока.
Добре тогава ще погледнем философски на нещата... мотивацията ти в българското първенство явно не е на ниво докато в европа играеш на 110% и подценяваш противника в българското първенство, извода е че пак причината е в теб не в патча, с което слагаме край на дискусията!

П.П.Черноморец биха Левски пък Левски биха АИК... мач с мач не си прилича!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от lqlqlq »

Бай хуй, плащаш ли ми че да ми казваш на кво съм длъжен? Айде по-полека, кво ше кажеш.
Казва ти се едно, ти говориш друго. Звездите на отборите се генерират от класата и скилловете на играчите автоматично, съответно щом милан са с 5 а миньор например са с 2, значи не сме направил миньор по-силен от милан, капиш?

Ако пак не си ме разбрал ше ти го кажа по друг начин, без да се заяждам. По-горе в два коментара ти се казва, че играеш с различна мотивация срещу по-силни и по-слаби съперници, което е нормално. Случвало ми се е примерно в един мач срещу даден отбор да бия с 5-6-7 а в следващият да падна с толкова. Същото може да се каже и за компютъра, играта има "изскуствен интелект" може да преценя дали да играе по-слабо, т.е. да подцени, или да се хвърля с всички сили. Така че е малоумно да обвиняваш бфл за начина ти на игра.
nPe3ePBa7uB4e7o
Мнения: 127
Регистриран на: 10 Окт 2009 17:09

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от nPe3ePBa7uB4e7o »

lqlqlq вие ще правите ли БФЛ ФИФА 11 ?
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

nPe3ePBa7uB4e7o написа:lqlqlq вие ще правите ли БФЛ ФИФА 11 ?
Чакай да излезе фифата пък ще се види.Може българското първенство да го има във фифа 11 ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от lqlqlq »

rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:lqlqlq вие ще правите ли БФЛ ФИФА 11 ?
Чакай да излезе фифата пък ще се види.Може българското първенство да го има във фифа 11 ;)
Даже с Б и В групите, не щеш ли? :D
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от rap17ka7a »

lqlqlq написа:
rap17ka7a написа:
nPe3ePBa7uB4e7o написа:lqlqlq вие ще правите ли БФЛ ФИФА 11 ?
Чакай да излезе фифата пък ще се види.Може българското първенство да го има във фифа 11 ;)
Даже с Б и В групите, не щеш ли? :D
Аз няма да се учудя, ако има отбори в реста примерно ;) и според мен фифата ще се разраства още и още като база данни така че незнам какво смешно има :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от to6kobg »

В сряда пуснахме официалния сайт на Ботев Пловдив. Там има данни за футболистите, ако решите да ни правите.
www.botevplovdiv.bg
Изображение
Изображение
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: Какво искате за БФЛ ФИФА 2011

Мнение от David_Villa »

А - група с актуални екипи ,састави , емблеми . . . тва ми е е достатачно .. фифата ще е с next gen и ще е супер яка ткаче няма смисал да правите някжи промени в графика и други.. ;)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”