Ботев Враца 2010/2011

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
sashitop

Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

Тук ще има всичката възможна информация за Ботев(състав, снимки, емблема и т.н.).Ако някой иска да допълни с нещо, е повече от добре дошъл. ;)
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

Като за начало - състава:

Вратари
12.Цветомир Цанков GK 1.84 m 73 kg (06.06.1984)
1. Христо Митов GK 1.92 m 85 kg (24.01.1985)
99. Веселин Цветковски GK 1.87 m 85 kg (08.03.1989)


Защитници
3. Радослав Георгиев (десен бег) RB 1.80 m 75 kg (14.01.1992)
22. Руслан Куанг (десен бег/халф) RB 1.72 m 65 kg (25.10.1985)
4. Росен Ванков (централен защитник) CB 1.84 m 81 kg (21.03.1985)
14. Петър Петров (централен защитник) CB 1.87 m 64 kg (11.05.1987)
15. Цветан Антов (централен защитник) CB 1.85 m (17.07.1986)
6. Тихомир Найденов (ляв бег/халф) LB 1.85 m 82 kg (25.03.1986)
16. Емануил Борисов (c) (ляв бег) LB 1.78 m 73 kg (29.05.1985)


Полузащитници
7. Детелин Ченешков (десен външен халф/бег) RM/RWB 1.78 m 75 kg (07.08.1984)
11. Николай Хаджиниколов (десен външен халф) RM 1.79 m 75 kg (02.12.1986)
8. Светослав Валериев (десен вътрешен халф) RCM 1.77 m (03.03.1988)
94.Петко Петков (вътрешен халф) CM 1.78 m 69 kg (15.05.1991)
19. Николай Христов (ляв вътрешен халф) LCM 1.77 m 70 kg (01.08.1989)
27. Симеон Райков (ляв външен халф) LM 1.76 m 68 kg (06.06.1987)
20. Станислав Димитров (ляв външен халф) RM (27.05.1991)
13. Асен Чалъков (дефанзивен халф) CDM 1.83 m 74 kg (17.05.1983)
77.Марио Страшимиров (атакуващ халф) CAM 1.85 m 79 kg (21.06.1991)


Нападатели
21. Любослав Петров (ляво крило) LW 1.84 m 80 kg (1992)
10. Спас Байрактаров (нападател) SS 1.77 m 70 kg (07.05.1988)
9. Ивайло Данчев (централен нападател/таран) ST 1.88 m 76 kg (31.03.1984)
18. Емил Манолов (дясно крило) RW 1.75 m 67 kg (13.10.1984)

Спортно-техническо ръководство:
Сашо Ангелов (старши треньор) (15.06.1969)


Отборът играе в Западната Б група.

Засега има някои неточности, свързани с номерата и точните позиции, но постепенно ще се изгладят.Ако имате кртики, споделяйте.
Последно промяна от sashitop на 08 Окт 2010 15:08, променено общо 6 пъти.
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

До близките няколко дни ще постна снимки на лицата на футболистите и ако някой може да ги направи като в темата за лицата на Левски(виж тук), ще съм му адски благодарен! :happy:
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

Ето и някои от лицата.Някои от тях са изрязани са с фотошоп, но понеже качеството на снимката не беше хубаво, не е станало кой знае колко добро.Слагал съм и по две снимки на повечето играчи.Пак казвам, ако някой направи лицата, ЩЕ СЪМ МУ МНОГО БЛАГОДАРЕН!

Вратари:
Изображение
Изображение
Христо Митов


Изображение
Изображение
Веселин Цветковски


Изображение
Цветомир Цанков


Защитници:
Изображение
Изображение
Росен Ванков


Изображение
Изображение
Петър Петров


Изображение
Изображение
Тихомир Найденов


Изображение
Изображение
Емануил Борисов


Изображение
Руслан Куанг


Изображение
Цветан Антов


Полузащитници:
Изображение
Детелин Ченешков


Изображение
Изображение
Светослав Валериев


Изображение
Изображение
Николай Хаджиниколов


Изображение
Спас Байрактаров


Изображение
Изображение
Асен Чалъков


Изображение
Изображение
Симеон Райков


Изображение
Николай Христов


Нападатели:
Изображение
Изображение
Ивайло Данчев


Изображение
Изображение
Емил Манолов
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

Ето сега ще представя клубна емблема, както и темпейтите на екипите, които за съжаление са много малки.Ако някой ги има с по-голям размер, да се обажда. ;)

Емблема:
Изображение


Екипи:

Титулярен(изцяло червен):
Изображение

Резервен(изцяло зелен):
Изображение

Екипите са на PUMA.

Ето и няколко снимки на екипите:

Титулярен
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Резервен
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

(виждат се също и вратарските екипи)
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

И най-накрая е време за стадиона.Ботев Враца играе мачовете си на стадион "Христо Ботев" в гр.Враца.Стадионът е построен през 1951 г.Има капацитет от 32 000 места, от които 25 000 са седящи.В момента седящите места са около 6000.Ето и няколко снимки на стадиона:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от flaboy »

Приател ,не мога да те разбера защо продължаваш да се мъчиш напразно. Повече от ясно е ,че няма да има патч за Б групата (дано поне има такъв за А група) ,а дори и да те огрее с патча ,мислиш ли че ще са от полза за нещо в патча тези изрезки които си правил :X ,ако искаш да помогнеш поне намери по качествени снимки и не си прави други експерименти с тях ;)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

flaboy написа:Приател ,не мога да те разбера защо продължаваш да се мъчиш напразно. Повече от ясно е ,че няма да има патч за Б групата (дано поне има такъв за А група) ,а дори и да те огрее с патча ,мислиш ли че ще са от полза за нещо в патча тези изрезки които си правил :X ,ако искаш да помогнеш поне намери по качествени снимки и не си прави други експерименти с тях ;)
'Що не направиш всичко ти, а?! :?: Това е най-доброто, което съм намерил, по-хубави снимки няма!Иди ти да ги снимаш футболистите!Пък и да няма пач, правя го за удоволствие, за да могат хората нещо да понаучат!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от flaboy »

sashitop написа:
flaboy написа:Приател ,не мога да те разбера защо продължаваш да се мъчиш напразно. Повече от ясно е ,че няма да има патч за Б групата (дано поне има такъв за А група) ,а дори и да те огрее с патча ,мислиш ли че ще са от полза за нещо в патча тези изрезки които си правил :X ,ако искаш да помогнеш поне намери по качествени снимки и не си прави други експерименти с тях ;)
'Що не направиш всичко ти, а?! :?: Това е най-доброто, което съм намерил, по-хубави снимки няма!Иди ти да ги снимаш футболистите!Пък и да няма пач, правя го за удоволствие, за да могат хората нещо да понаучат!

:D :D :D Да научат хората какво... как се правят изрезки на Фотошоп (и то неуспешни :X) и не ми се караи ,ти ако си мислиш че правиш нещо с тези смешни изрезки или ,че помагаш на някои от екипа с тях :giggle: :giggle: :giggle:
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Dunav1949

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от Dunav1949 »

Ей ултра лад я са успокой малко ве... Момчето от Враца: пиши ми на ЛС ако ще има Б група за патча!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от flaboy »

Dunav1949 написа:Ей ултра лад я са успокой малко ве... Момчето от Враца: пиши ми на ЛС ако ще има Б група за патча!

Ти няма ли да постнеш нещо на Дунав Русе ... снимки тва онова ,да видим и вашите екипи :giggle: ,малко инфо за отбора също няма да е зле ;) ,може пък на момчетата от екипа да им куца инфото за отборите от втория ни ешелон и не правят патч :( :( :(
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от lqlqlq »

flaboy, съветвам те да се скриеш някъде и да не се правиш на интересен.
момчето от враца - недей да си хабиш времето. Не се обиждай, но тея изрезки не вършат никва работа, освен за генерик лица. Евала за инфото ама едва ли ще му се намери приложението.
момчето от Русе - не влизай в спорове с които нямаш нищо общо! най-разумно ще е както провокаторите, така и намесилите се да бъдат наказани, едва ли ще ти е приятно да изядеш наказание, за спор в който нямаш вина, нали?

ПС: flaboy, от кой отбор си? Предполагам или Левски или ЦСКА, ама не си от София. Недей да си правиш ташак с отбори като Дунав или Ботев Враца, щото момчетата, които ги подкрепят са преживели много повече отколкото разни такива дето сменят 10 фланелки за 10 сезона. Имай уважение и мисли преди да се смееш на Дунав!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от flaboy »

lqlqlq написа:flaboy, съветвам те да се скриеш някъде и да не се правиш на интересен.
момчето от враца - недей да си хабиш времето. Не се обиждай, но тея изрезки не вършат никва работа, освен за генерик лица. Евала за инфото ама едва ли ще му се намери приложението.
момчето от Русе - не влизай в спорове с които нямаш нищо общо! най-разумно ще е както провокаторите, така и намесилите се да бъдат наказани, едва ли ще ти е приятно да изядеш наказание, за спор в който нямаш вина, нали?

Ако ми прочетеш по внимателно първото мнение ,ясно се разбира ,че му казвам същото като теб ,няма да е от полза което прави ,а това че някои го е разбрал погрешно си е негова работа , а относно дали се правя на интересен има каде каде по интересни по провокиращи мнения от моето из форума ,а ти точно моето го помисли ...
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от flaboy »

ПС: flaboy, от кой отбор си? Предполагам или Левски или ЦСКА, ама не си от София. Недей да си правиш ташак с отбори като Дунав или Ботев Враца, щото момчетата, които ги подкрепят са преживели много повече отколкото разни такива дето сменят 10 фланелки за 10 сезона. Имай уважение и мисли преди да се смееш на Дунав![/quote]

От Левски съм да и не съм от София, но какво общо има това само не го разбрах , а за смяна на фланелки не ми говори че ми става смешно ,от как се помня съм Левскар ,а и през ум не ми минава да се присмивам на които и да е отбор ,пак казвам това няма нищо общо с темата която подхванахме
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
sashitop

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от sashitop »

lqlqlq написа:flaboy, съветвам те да се скриеш някъде и да не се правиш на интересен.
момчето от враца - недей да си хабиш времето. Не се обиждай, но тея изрезки не вършат никва работа, освен за генерик лица. Евала за инфото ама едва ли ще му се намери приложението.
момчето от Русе - не влизай в спорове с които нямаш нищо общо! най-разумно ще е както провокаторите, така и намесилите се да бъдат наказани, едва ли ще ти е приятно да изядеш наказание, за спор в който нямаш вина, нали?

ПС: flaboy, от кой отбор си? Предполагам или Левски или ЦСКА, ама не си от София. Недей да си правиш ташак с отбори като Дунав или Ботев Враца, щото момчетата, които ги подкрепят са преживели много повече отколкото разни такива дето сменят 10 фланелки за 10 сезона. Имай уважение и мисли преди да се смееш на Дунав!
Благодаря ти.Това вече е конструктивна критика, която приемам.Ни най-малко се обиждам за това, че не са качествени изрезките и в този случай,ще ги махна и ще оставя само снимките, макар че не знам дали и те ще свършат работа.Просто се опитвам да улесня раотата по патча при евентуално добавяне на Б групите.Иначе, ви пожелавам успех! ;)

П.П Между другото се казвам Сашо. :P
Gott Mit Uns

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от Gott Mit Uns »

То няма да има Б група кво ги давате тея лица пфф ....
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от Darkkness »

Gott Mit Uns написа:То няма да има Б група кво ги давате тея лица пфф ....
Не знам дали е удачно,но моля те,смени си подписа.
Gott Mit Uns

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от Gott Mit Uns »

Darkkness написа:
Gott Mit Uns написа:То няма да има Б група кво ги давате тея лица пфф ....
Не знам дали е удачно,но моля те,смени си подписа.
Защо да го сменям неможах да разбера ?
PernikYellow
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Окт 2010 19:54

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от PernikYellow »

Защото Ботев са със светлинни години пред вас! Вие сте едни жалки мазни цигански изчадия :swear:
Gott Mit Uns

Re: Ботев Враца 2010/2011

Мнение от Gott Mit Uns »

PernikYellow написа:Защото Ботев са със светлинни години пред вас! Вие сте едни жалки мазни цигански изчадия :swear:
Хаха кой го казва виждаме ви и вас каде сте в зоната на изпадащите едвам с 5 точки гледай кой бил жалък
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”